Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja zjem czekoladę i idę na druty bo pewnie nie zasnę....

Masz ci los, ja z kijami wydłubanymi z lasu chodzę , a Ty z drutami. Kto by pomyślał , że tak można. To juz tak jest: jak ktoś oczytany  :książka:, to w życiu sobie poradzi w każdej sytuacji :dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

U facetów pewnie. :haha:

Rozmawialiśmy na temat fotografii , przypominam nieśmiało, bo mi już jakaś moherowa czerwonego ryjka zasunęła. Jeszcze trochę, to dostanę coś na czerwono >:( i po co mi to ?

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Proszę bardzo, tylko, czy efekt zamierzony będzie mile oczekiwany. Zaryzykowałeś, więc cierp :trele:.  Teraz tylko czekać na reakcję @Maria Jolanta. Oby nam trupem nie padła 

sąsiad.jpg

Tatuaż fajny, ale nos za duży. Wiesz jak to mówią.... Nos duży to dynksik malutki. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andrew napisał:

Rozmawialiśmy na temat fotografii , przypominam nieśmiało, bo mi już jakaś moherowa czerwonego ryjka zasunęła. Jeszcze trochę, to dostanę coś na czerwono >:( i po co mi to ?

 

Ryjkami się nie przejmuj. Ktoś się bawi. Dać dziecku zapałki to chałupę z dymem puści.

Ale możliwe że komuś paluszek się omsknął...

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ryjkami się nie przejmuj. Ktoś się bawi. Dać dziecku zapałki to chałupę z dymem puści.

Ale możliwe że komuś paluszek się omsknął...

Takie rzeczy mnie nie ruszają. Dla mnie osobiście to same czerwone ryjki mogę kolekcjonować. Ale rewanżować się tym samym nie będę, bo to śmieszne.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Andrew napisał:

Rozmawialiśmy na temat fotografii , przypominam nieśmiało, bo mi już jakaś moherowa czerwonego ryjka zasunęła. Jeszcze trochę, to dostanę coś na czerwono >:( i po co mi to ?

 

Ja nie daję mordek ...wystarczy mi tych , które dostawałam , więc , żeby Ci przypadkiem nie przyszło do głowy , że to ode mnie .....A ...moherówa też nie jestem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja nie daję mordek ...wystarczy mi tych , które dostawałam , więc , żeby Ci przypadkiem nie przyszło do głowy , że to ode mnie .....A ...moherówa też nie jestem ....

A gdzieżbym śmiał o Tobie taaaaakie rzeczy. Nie wiem dlaczego przyjęłaś to do siebie ale to już tylko Twoja sprawa.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Andrew napisał:

Takie rzeczy mnie nie ruszają. Dla mnie osobiście to same czerwone ryjki mogę kolekcjonować. Ale rewanżować się tym samym nie będę, bo to śmieszne.

Ktoś cię pewnie wziął za komunistę,dlatego czerwoną mordkę dostałeś.;)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja nie daję mordek ...wystarczy mi tych , które dostawałam , więc , żeby Ci przypadkiem nie przyszło do głowy , że to ode mnie .....A ...moherówa też nie jestem ....

Na tym forum jest tyle osób ktore tylko czytają ale za to oceniają chciałam powiedzieć nie biorą czynnego udziału w dyskusjach

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andrew napisał:

Też tak sądzę, ze dzielna niczym Jagienka. 

 A na marginesie, tu na tym wspaniały forum, działa opcja skracania cytatów, całkiem pożyteczna ona (ta opcja) jest O.o

Jak ,bo do tej pory nie wiem jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrew napisał:

A gdzieżbym śmiał o Tobie taaaaakie rzeczy. Nie wiem dlaczego przyjęłaś to do siebie ale to już tylko Twoja sprawa.

Nie . Nie przyjęłam do siebie , tylko napisałam dlatego , że tez mi się to nie podoba , bo za byle " pierdnięcie " czerwonym ryjkiem po oczach . Waliło mnie to równo ( czyt. nie obchodziło ) , bo jakies tam pyskówki i nieporozumienia z Hiltona zaczęły przenosić sie tutaj .....i ...czerwona mordka ...a niech ma ..niech wie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie . Nie przyjęłam do siebie , tylko napisałam dlatego , że tez mi się to nie podoba , bo za byle " pierdnięcie " czerwonym ryjkiem po oczach . Waliło mnie to równo ( czyt. nie obchodziło ) , bo jakies tam pyskówki i nieporozumienia z Hiltona zaczęły przenosić sie tutaj .....i ...czerwona mordka ...a niech ma ..niech wie xd

pewnie przybyła kontrdywersja 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Jak ,bo do tej pory nie wiem jak to zrobić?

Kliknij "cytuj" i ciachaj backspacem albo delete, zależy czy wolisz od przodu czy od tyłu ten cytat. A potem pisz w okienku niżej swój komentarz. Buziaki dla Ciebie Tereniu miła. ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Na tym forum jest tyle osób ktore tylko czytają ale za to oceniają chciałam powiedzieć nie biorą czynnego udziału w dyskusjach

To prawda. Część osób ma konta czyta ale nie pisze ale mordki może wstawiać. 

Co prawda wcześniej to się tak bez przyczyny nie zdażało...

.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrew napisał:

Buziaki dla Ciebie Tereniu miła

Ja znam łatwiejszy sposób,właśnie wypróbowany,bez tych skomplikowanych słów jakieś backspacem,albo inne dziwolągi.

Tereniu,najedz myszką na interesujący cię cytat i zaznacz,a wyskoczy ci okienko"cytuj",wtedy kliknij. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Ja znam łatwiejszy sposób,właśnie wypróbowany,bez tych skomplikowanych słów jakieś backspacem,albo inne dziwolągi.

Tereniu,najedz myszką na interesujący cię cytat i zaznacz,a wyskoczy ci okienko"cytuj",wtedy kliknij. 

I tak właśnie zrobiłam.Nawet na taborecie mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Ja znam łatwiejszy sposób,właśnie wypróbowany,bez tych skomplikowanych słów jakieś backspacem,albo inne dziwolągi.

Tereniu,najedz myszką na interesujący cię cytat i zaznacz,a wyskoczy ci okienko"cytuj",wtedy kliknij. 

Można i tak, można inaczej, jak z tą maścią na szczury. Ale moim sposobem można manipulować cytatami, jak to robił nasz sławny O. Coś wyciąć, coś wkleić, zmienić kontekst i to jest dopiero to :d

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...