Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

egoisci nie troszcza sie o pdp zwlaszcza jezeli sa toksyczni..wiec ok buduj sobie swoj pijar ale...chyba nie do konca z ciebie taki samolub co:d

dasz rade

Czasami mam ludzkie uczucia. Ale tylko wtedy gdy zapominam, ze jestem fioletowa mysz ;)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wręcz przeciwnie...wpuść ją....to Franceska będzie miała odpowiedniego sparing partnera....:haha:

Nie wsiadła do busa ,czy synuś nie dał rady dotaszczyć , nie wiem . Przed chwilą miałam info. od koordynatorki ...a tak na marginesie pani nalegała,że jutro to na spokojnie wsiądzie do busa i na sobotę rano będzie ,a w ogóle to ona ma kłopoty z córką, zięciem ,kasą i wszystko ją przerasta ...no gadatliwa ta moja koordynator.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Nie wsiadła do busa ,czy synuś nie dał rady dotaszczyć , nie wiem . Przed chwilą miałam info. od koordynatorki ...a tak na marginesie pani nalegała,że jutro to na spokojnie wsiądzie do busa i na sobotę rano będzie ,a w ogóle to ona ma kłopoty z córką, zięciem ,kasą i wszystko ją przerasta ...no gadatliwa ta moja koordynator.:d

moze jest cos z czym sobie nie radzi...rodzina kasa lub...alkohol..tak czy inaczej....dasz rade

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

I co poopowiadaj bo ciekawa jestem strasznie....ze co jak..

Opowiedzieć  to ja Ci mogę bajkę na dobranoc . :trele:...Jedynie co Ci mogę zdradzić to , że ....warto było .Chociaż z musu ..chociaż bronił się i zapierał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Opowiedzieć  to ja Ci mogę bajkę na dobranoc . :trele:...Jedynie co Ci mogę zdradzić to , że ....warto było .Chociaż z musu ..chociaż bronił się i zapierał .

No i to dopiero frajda patrzeć jak się topi jak wosk....I po co to zapieranie ? :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ORIM napisał:

A co do tego ma bycie choleryczką ? Całkiem spokojnie wypijając trzecią kawę mówię w firmie że moje zlecenie dobiegło końca i jade do domu.Jak jest potrzeba aby zostać na cito bo firma tak chce to przecież Fenicjanie wynaleźli pieniądze :d

No i tak to robi facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...