Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Mnie rodzina sponsoruje dwa razy w tygodniu autobus do pobliskiego miasteczka.....I każą do kawiarni iść na kawę i ciastko.....ale jeszcze z tej kawiarni nie skorzystałam.....teraz jak będzie ciepło to usiąde sobie w ogródku, zamowię kawę i lody i może wyhaczę jakiegoś samotnego tygryska....:szydera:

Ewuniu kochana ,ale jak z takim o uczuciach rozmawiać i pragnieniach .No chyba ,że przyziemne rzeczy się tylko ostaną.Ale z tygryskiem można się zabawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Ewuniu kochana ,ale jak z takim o uczuciach rozmawiać i pragnieniach .No chyba ,że przyziemne rzeczy się tylko ostaną.Ale z tygryskiem można się zabawić.

O uczuciach i pragnieniach to takim miedzynarodowo-zmyslowo-dotykowym językiem.....broń Bobrze po niemiecku....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

O uczuciach i pragnieniach to takim miedzynarodowo-zmyslowo-dotykowym językiem.....broń Bobrze po niemiecku....

A mówiłam ....nie kuś się na Niemca ?...To niee..spróbować musiała a teraz niezadowolenie i niesmak ...Na jedno dobrze ..wiem już , że mniemieckie chłopy słabiutkie w te klocki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A mówiłam ....nie kuś się na Niemca ?...To niee..spróbować musiała a teraz niezadowolenie i niesmak ...Na jedno dobrze ..wiem już , że mniemieckie chłopy słabiutkie w te klocki .

Nie wiem czy słabiutkie bo nie spróbowałam......ale towar made in Poland jest najlepszy na swiecie......:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, 1bozka napisał:

co Wy w tym Hiltonie tak naprawdę robiliście:hura:

Właściwie wszystko. Knorr siedział na recepcji,klony biegały po piętrach jak pokojówki,BN24 od rana do nocy była w monitoringu,Ewa59 tańczyła na rurze z Malyną,Gero trunki znosił a Orim dupy.

Doda robiła kanapki,Ewal8 na drutach a jeden gość ciągle zamawiał kwiaty do baru i marudził 5 przez 10...Zofija rzuciła klątwę na towarzystwo za brak obyczajności a Biskup Na Hui Mito odprawił mszę i wygłosił homilię za nasze dusze potępione i napite.

Reszta do rana piła a Nugatka latała z mopem...Niektórzy tak pili,że  nie wiedzieli czy jeszcze są  na imprezie czy już  zaczęła się nowa. Ale wszyscy bawili się do ostatniej minety a później Elfektrownia zgasiła światło bo na balu wyskoczył Darko z torta lub z dupy i okazało się,że jesteśmy chamstwo czy jakoś tak...Powiedziałem jemu ,że może mnie pocałować tam gdzie plecy tracą swą  szlachetną nazwę ale on szybciej przeczytał i odpowiedział niż ja to napisałem i dostałem na rok zakaz wstępu do hotelu bo nie miałem krawata a klient w krawacie wiadomo co...

To tak tylko w 10% skrócie...W sumie. 

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Afryka napisał:

Pierdycyli jak i tu ,a " miła " recepcjonistka wywiesiła kartkę na zielono " Tym gościom już dziękujemy " .

O ooo...przepraszam ...kartki ( mimo obiecanek ) nie doczekałam się ...a pragnęłam jej ...pożądałam wręcz...Nawet wymeldowac się z numeru nie mogłam ...dopiero koleżanka ( ździebko bystrzejsza ...ale tylko ździebko ) pomogła . Kluczy ode mnie nie chciano , czy jaki ch..rabolek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, 1bozka napisał:

byłoby dość gdybyś zgodzl sie na fantoma,sam nam to ustrijstwo pokazales.

.my nie wiemy wiëc dociekamy

A my sie nie damy splawic, co nie? A jak bedzie probowal to tak go zdzielimy, ze tez bedzie mogl za otwieracz robic, jak ta Twoja sklepowa:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ooo...przepraszam ...kartki ( mimo obiecanek ) nie doczekałam się ...a pragnęłam jej ...pożądałam wręcz...Nawet wymeldowac się z numeru nie mogłam ...dopiero koleżanka ( ździebko bystrzejsza ...ale tylko ździebko ) pomogła . Kluczy ode mnie nie chciano , czy jaki ch..rabolek ?

Ja w sprawie tego aniola. Nadal chce go miec pod nickiem osoba ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Ja w sprawie tego aniola. Nadal chce go miec pod nickiem osoba ?

Tak ..bo osoba nie daje rady sama sobie machnąć .... Anioł ...nie kobita . ..ma być . O dziewicy z odzysku nie pisz ...po co kłuć w oczy ..no niee ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak ..bo osoba nie daje rady sama sobie machnąć .... Anioł ...nie kobita . ..ma być . O dziewicy z odzysku nie pisz ...po co kłuć w oczy ..no niee ?

Baśka nie ma jak to z odzysku, bynajmniej można wiele rzeczy sie nauczyc:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...