Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, awe59 napisał:

I dobrze robisz. Ty masz długie turnusy to na takim " malowniczym i urokliwym " zadupiu byś pierdolca dostał.

Pierdolca to mało powiedziane, po powrocie musieli by mnie w kaftan bezpieczeństwa wsadzić, bo nadrabiał bym

barak ulic i budynków, musiał bym się nauczyć żyć ponownie w mieście:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja lubię wiochy. W mieście wszędzie daleko. A jak jeszcze jest autko to już miodzio. Ostatecznie rower choć z tym gościem niespecjalnie się lubimy.

Ja sekator od dziadka poprosiłam, w krzaki poszłam, dwa kije wystrugałam i nordic walking uprawiam. Dzieciaki za mną się oglądają, dorośli uśmiechają, a ja śmigam . Nóżki mam jak łania, tylko jelenia brak:szydera:.  Z wielkim miastem niespecjalnie się lubimy, bo kasa wypada hurtem z kieszeni. Za dużo sklepów, ludzi, zgiełk, hałasy. To nie dla mnie. Hm... jednak wolę jak mi słoma z butów wypada i nikt na ten fakt nie reaguje :d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ja sekator od dziadka poprosiłam, w krzaki poszłam, dwa kije wystrugałam i nordic walking uprawiam. Dzieciaki za mną się oglądają, dorośli uśmiechają, a ja śmigam . Nóżki mam jak łania, tylko jelenia brak:szydera:.  Z wielkim miastem nie specjalnie się lubimy, bo kasa wypada hurtem z kieszeni. Za dużo sklepów, ludzi, zgiełk, hałasy. to nie dla mnie. Hm... jednak wolę jak mi słoma z butów wypada i nikkt na ten fakt nie reaguje :d

Oj to prawda.....W dużych miastach sklepów bez liku i coś zawsze w oko wpadnie.....A kasa z kieszeni wypada....nie wiadomo co lepsze......dobre samopoczucie czy pełne konto ? :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Oj to prawda.....W dużych miastach sklepów bez liku i coś zawsze w oko wpadnie.....A kasa z kieszeni wypada....nie wiadomo co lepsze......dobre samopoczucie czy pełne konto ? :d

Wszystko zależy jak komu leży :szydera:. Ja muszę banki karmić, bo upadną . Patriotką jestem, więc poświęcam się ile mi sił starcza. Na kupowanie pierdół przyjdzie jeszcze czas. Na razie moje życiowe potrzeby mieszczą się w walizce . Samopoczucie też jest git, bo mam Was od wczesnego rana do późnego wieczora 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka i @Maria Jolanta  i kto tam jeszcze sztrykuje, hekluje , nie mogłam się opanować. Podsyłam pomysł na następny sezon. Będzi mi pasować jak ulał. Tylko nad kolorem jeszcze się zastanowię :d OK ?

https://www.pinterest.co.uk/pin/741405157380379438/

szal.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, awe59 napisał:

Oj to prawda.....W dużych miastach sklepów bez liku i coś zawsze w oko wpadnie.....A kasa z kieszeni wypada....nie wiadomo co lepsze......dobre samopoczucie czy pełne konto ? :d

Sklepów już trzy tygodnie nie widziałam, córka robi zakupy.Te trzy tygodnie wytrzymam i nigdy więcej.Tu samochodu niet nie mówiąc o rowerze.No masakra jakaś piekarni i mezki też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

@violka i @Maria Jolanta  i kto tam jeszcze sztrykuje, hekluje , nie mogłam się opanować. Podsyłam pomysł na następny sezon. Będzi mi pasować jak ulał. Tylko nad kolorem jeszcze się zastanowię :d OK ?

https://www.pinterest.co.uk/pin/741405157380379438/

szal.jpg

Łatwizna. Ale nie wiem po co Ci, przecież na Gran Canarię nie brałaś szaliczka więc nie przepadł. :haha: :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Sklepów już trzy tygodnie nie widziałam, córka robi zakupy.Te trzy tygodnie wytrzymam i nigdy więcej.Tu samochodu niet nie mówiąc o rowerze.No masakra jakaś piekarni i mezki też nie ma.

Nie, no a jak tu kupić sobie coś do połasowania ? 

Raz tak miałam to piekłam jak oczadziała. :szydera: A sklep był tylko 5 km dalej. Ale był.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Łatwizna. Ale nie wiem po co Ci, przecież na Gran Canarię nie brałaś szaliczka więc nie przepadł. :haha: :szydera:

Ha, ha, ha. :szydera::szydera:, świnia jesteś i tyle :szydera::szydera:. Głośnym śmiechem mole z szafy wygoniłam :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Niemcy piwo pija wszedzie i przy kazdej okazji. Taki narodowy zwyczaj ;)

Ha, znajomy w  PL podczas upałów usiadł na brzegu stawu z butelką piwa. Podobno na jego nieszczęście miał otwarty kapsel.  Straż miejska wpakowała mu mandat. Odlotowo co ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

Sklepów już trzy tygodnie nie widziałam, córka robi zakupy.Te trzy tygodnie wytrzymam i nigdy więcej.Tu samochodu niet nie mówiąc o rowerze.No masakra jakaś piekarni i mezki też nie ma.

Mnie rodzina sponsoruje dwa razy w tygodniu autobus do pobliskiego miasteczka.....I każą do kawiarni iść na kawę i ciastko.....ale jeszcze z tej kawiarni nie skorzystałam.....teraz jak będzie ciepło to usiąde sobie w ogródku, zamowię kawę i lody i może wyhaczę jakiegoś samotnego tygryska....:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...