Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie leje...jak z cebra...:( A babka szwendacza i gadacza załączyła na wyższy bieg...>:( Całe szczęście, że za pół godziny obiad i będzie spokój...:haha: A ja w drogę.....:oklaski: No...na razie tylko 30 kilometrów....pociągiem....ale potem z moim Niuniusiem z powrotem...ale tylko na 2 dni...i Richtung home sweet home...:hura: I tyle mnie widzieli...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Teresadd napisał:

Ma ebooka ,ale jakiś Larck to jest.Coś z nim nie zakolegowałam się .Mam go że cztery lata ,a może ze dwie książki przeczytałam.Czyli coś mi nie pasuje ,albo urządzenie nie takie?

Ja mam Kindl'a z podswietlaniem.

Bosko sie czyta w lozku, lepiej jak papierzaste :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Albo chciala @1bozka na piwo zaprosic. Dlatego tak sie chwalila tym...otwieraczem:hura:

Oj trzeba Cię nauczyc "podstawowej kultury picia":d Jak ktos ma otwieracz to (w pewnych kręgach) nie po to aby piwo stawiac :d Posiadanie otwieracza sugeruje dyskretnie drugiemu "koneserowi" trunków,że Ty to sprzęt posiadasz,a on powinien sie zakręcić koło organizowania trunku.:d.Tak wiec Ty wymachujesz otwieraczem a cała reszta zaczyna zbierać na piwo.Tu cytuję : "ziomek daj złotówkę"  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Afryka napisał:

Nooo tego się po waścce niespodziewałam ... żeby mnie wypominać mój nikczemny wzrost!? ....:smutek:....Płacz @ jedna jako i ja płaczę.:p

Przecież wiesz że Cię kocham :tak2: nie mylić proszę z miłością inaczej. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Oj trzeba Cię nauczyc "podstawowej kultury picia":d Jak ktos ma otwieracz to (w pewnych kręgach) nie po to aby piwo stawiac :d Posiadanie otwieracza sugeruje dyskretnie drugiemu "koneserowi" trunków,że Ty to sprzęt posiadasz,a on powinien sie zakręcić koło organizowania trunku.:d.Tak wiec Ty wymachujesz otwieraczem a cała reszta zaczyna zbierać na piwo.Tu cytuję : "ziomek daj złotówkę"  

Ano masz! Dziekuje z nauki. To co? Zbieram na piwo, tak?:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ORIM napisał:

Oj trzeba Cię nauczyc "podstawowej kultury picia":d Jak ktos ma otwieracz to (w pewnych kręgach) nie po to aby piwo stawiac :d Posiadanie otwieracza sugeruje dyskretnie drugiemu "koneserowi" trunków,że Ty to sprzęt posiadasz,a on powinien sie zakręcić koło organizowania trunku.:d.Tak wiec Ty wymachujesz otwieraczem a cała reszta zaczyna zbierać na piwo.Tu cytuję : "ziomek daj złotówkę"  

Jizas ale ja chciałam tylko ciacho z truskaweczką sobie kupić....bez otwieracza:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po porannej wojnie na słowa wreszcie spokój.Myślę ,że do 17 co najmniej.Wybywam na chwilę ,Pdp śpi w fotelu ,a potem to niech robi co chce.Łeb sprawny ,gazety czyta ,lekarstwa przegląda ,swoich tabletek w ogóle nie bierze ,bo po co .Wedle życzenia.Wiatrzysko pizga za oknem ,trzeba się trochę ogacić i ruszyć głowę przewietrzyć.Tylko tu na tej wsi 5 minut i koniec spacerniaka.Czas w pole ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ORIM napisał:

Oj trzeba Cię nauczyc "podstawowej kultury picia":d Jak ktos ma otwieracz to (w pewnych kręgach) nie po to aby piwo stawiac :d Posiadanie otwieracza sugeruje dyskretnie drugiemu "koneserowi" trunków,że Ty to sprzęt posiadasz,a on powinien sie zakręcić koło organizowania trunku.:d.Tak wiec Ty wymachujesz otwieraczem a cała reszta zaczyna zbierać na piwo.Tu cytuję : "ziomek daj złotówkę"  

To Ty tak wymachujesz swoim otwieraczem tu...w DE? A to chyba nieźle zarabiasz  na tym machaniu............otwieraczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, geronimo napisał:

Kurde, nawet się zdrzemnąc nie można bo zaraz 100wpisów w plecy jest tylko w jednym temacie.

Teraz muszę nadrabiać wszystko>:(

Masz racje Geronimo....ja też przegapilam kto z kim, dlaczego, za ile....itd....I też się nie mogę połapać....wieczorem będę musiała uzupełnić braki.....wszystkie....:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Teresadd napisał:

Po porannej wojnie na słowa wreszcie spokój.Myślę ,że do 17 co najmniej.Wybywam na chwilę ,Pdp śpi w fotelu ,a potem to niech robi co chce.Łeb sprawny ,gazety czyta ,lekarstwa przegląda ,swoich tabletek w ogóle nie bierze ,bo po co .Wedle życzenia.Wiatrzysko pizga za oknem ,trzeba się trochę ogacić i ruszyć głowę przewietrzyć.Tylko tu na tej wsi 5 minut i koniec spacerniaka.Czas w pole ruszyć.

Wracam na taką wieś 20.04.....dlatego podczas urlopu wogole mnie w domu nie ma....korzystam z życia i uciech wielkomiejskich......już mi sie niedobrze robi jak wspomnę te wieś dojczlandzką.....:$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Wracam na taką wieś 20.04.....dlatego podczas urlopu wogole mnie w domu nie ma....korzystam z życia i uciech wielkomiejskich......już mi sie niedobrze robi jak wspomnę te wieś dojczlandzką.....:$

I dla tego biorę sztele tylko w miastach lub przedmieściach:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...