Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Mycha napisał:

Ale papirzane ciężkie są. Mus ebooka zakuipić, opłaca się. Z czasem się przełamiesz. Tez bym chciała normalne książki ale ta waga !!

Ma ebooka ,ale jakiś Larck to jest.Coś z nim nie zakolegowałam się .Mam go że cztery lata ,a może ze dwie książki przeczytałam.Czyli coś mi nie pasuje ,albo urządzenie nie takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jizzzas byłam na zakupach,i kupiłam sobie na popołudnowy relax ciasteczko truskawkowe ale mysle sobie nie wezmę dwa a co mi tam.Ale sprzedawczyni cos do mnie nadaje....masakra potok słów.Czego ona ode mnie chce myśle sobie.Qurczaki nic nie zrozumiałam ,ale to jeszcze nic zobaczyłam ze ona nie ma zęba 2jkiOMG zombi,mysle sobie.Ale zabrałam moje zapłacone ciasteczka ,tak ns wszelki wypadek,i odpłaciłam pięknym za nadobne...

potok słów po angielsku......jej mina ....bezcenna.:hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Jizzzas byłam na zakupach,i kupiłam sobie na popołudnowy relax ciasteczko truskawkowe ale mysle sobie nie wezmę dwa a co mi tam.Ale sprzedawczyni cos do mnie nadaje....masakra potok słów.Czego ona ode mnie chce myśle sobie.Qurczaki nic nie zrozumiałam ,ale to jeszcze nic zobaczyłam ze ona nie ma zęba 2jkiOMG zombi,mysle sobie.Ale zabrałam moje zapłacone ciasteczka ,tak ns wszelki wypadek,i odpłaciłam pięknym za nadobne...

potok słów po angielsku......jej mina ....bezcenna.:hura:

Myslalam, ze tez jej garnitur zebowy pokazalas:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Myslalam, ze tez jej garnitur zebowy pokazalas:haha:

Pokazała....i dlatego sklepowa zalała ją potokiem słów " co tak szczerzysz te zębiska ...co suszysz jak słońca nie ma ! " ....Nooo...a Bozka z jedynką do niej po angelsku ....fuck ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pokazała....i dlatego sklepowa zalała ją potokiem słów " co tak szczerzysz te zębiska ...co suszysz jak słońca nie ma ! " ....Nooo...a Bozka z jedynką do niej po angelsku ....fuck ! 

Albo chciala @1bozka na piwo zaprosic. Dlatego tak sie chwalila tym...otwieraczem:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...