Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:szydera: Odważny jesteś....:szydera:

On jeszcze nie wie ile nas tu jest. Chłopaku biegusiem po jakąś zbroję do zamku biegnij, bo tu same piranie. Jakieś ostrogi też się przydadzą  Szkoda nóg, bo one pierwsze są sprawdzane. Proste, czy na beczce prostowane  ?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, salazar napisał:

Fajnie, że jesteś :).

Też się cieszę, że Cię tu widzę ale chyba nie wszyscy przenieśli się tu z Hiltona z własnymi nickami i nie wiem czy to tak dla hecy, czy też inny cel mają. >:( 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andrew napisał:

Też się cieszę, że Cię tu widzę ale chyba nie wszyscy przenieśli się tu z Hiltona z własnymi nickami i nie wiem czy to tak dla hecy, czy też inny cel mają. >:( 

Hilton Hiltonem, Tu nowa rzeczywistość Ciebie czeka. Trzasnąłeś drzwiami i juz  tam nie wracaj. O.o

Każdy ma tu jakiś cel. Ty nam tu śpiewaj w te pędy: jakie te Twoje nogi są :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andrew napisał:

Też się cieszę, że Cię tu widzę ale chyba nie wszyscy przenieśli się tu z Hiltona z własnymi nickami i nie wiem czy to tak dla hecy, czy też inny cel mają. >:( 

Marzył mi sie inny nik wiec tu jestem pod innym !Nie mam nic do ukrycia .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrew napisał:

....drugi ...

????????? , ale pierwszea nie ma jeszcze pierwszego, to jakim cudem możesz być drugi .? Hę ??? Harpie mój drogi Watsonie, to gorące jak wulkan kobiety  i swą lawę ( tu uczucia) wylewają z prędkością światła. Pilnuj się , oj... pilnuj się, bo na robotę w DE czasu zabraknie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Andrew napisał:

Też się cieszę, że Cię tu widzę ale chyba nie wszyscy przenieśli się tu z Hiltona z własnymi nickami i nie wiem czy to tak dla hecy, czy też inny cel mają. >:( 

Mój był zajęty:(Grunt,że się avatar ostał więc wiadomo kto i zacz:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iskierka napisał:

Marzył mi sie inny nik wiec tu jestem pod innym !Nie mam nic do ukrycia .

Oj tam, oj tam .... Nie o to chodzi ale Iskierki nie poznałem wcześniej albo poznałem pod innym nickiem. A do iskierek jako takich nic nie mam. Wręcz obiecują gorący temperament ale uczucie krótkie, jak to iskierki .:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andrew napisał:

Też się cieszę, że Cię tu widzę ale chyba nie wszyscy przenieśli się tu z Hiltona z własnymi nickami i nie wiem czy to tak dla hecy, czy też inny cel mają. >:( 

Nie marszcz się i nie szukaj podtekstów.

Niektórzy się znudzili, inni odkryli coś bardziej oddającego ich głębokie, nieprzeniknione wnętrze, wiesz, coś w tym stylu: "... ta kurtka jest symbolem mojej indywidualności i wiary w wolność jednostki...", a jeszcze inni zostali przy starych, niewyszukanych nickach ;).

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...