Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Co Wy wszyscy tak się stresujecie powrotem do domu ? Ja zawsze się cieszę. :trele:

A ostatni tydzień zawsze wlecze mi się niemiłosiernie. Ale do tego czasu jeszcze mam dwa tygodnie. :haha:

Ja się nie stresuję powrotem tylko jak ja się zapakuję do autka....z gumy nie jest...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....W chałupie zimnica ( czyt.na salonach )no to se wpadłam na pomysła , żeby ze swojej kajuty nos nie wyściubić , bo tutaj cieplutko . Grzejnik włączony ...kubek z kawą na szafce nocnej ...żebym go tylko nie potrąciła ....dywanik to ch,,,rabol , ale kawy by szkoda było , bo smaczna i obowiązkowa ...z rańca . Troszkę mi nie wygodnie , bo pozycja nieodpowiednia ...ale za to kuźwa z jakim poświęceniem się witam ...nooo...zaraz trza plecy rozprostować ...na cugasa wyskoczyć ...sprawdzić , czy przypadkiem nie oduczyłam się palenia ....przez noc ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :327_sunny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Co Wy wszyscy tak się stresujecie powrotem do domu ? Ja zawsze się cieszę. :trele:

Ja też tylko się cieszę, a teraz nawet bardziej (o ile to w ogóle możliwe, że może być jakieś "bardziej" ;)), bo znowu polecę :).

Kocham latać, na stare lata odkryłam w sobie nową namiętność, kto by pomyślał, tym bardziej, że mam lęk wysokości :D.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Aha.....nowy na horyzoncie...:oklaski: Ale jesteś odważny...:haha: Zaraz cię harpie oblezą...:szydera: 

Litości Mirelko ..ady dla niektórych harpii ...to jeszcze młokos ..młodzik . Nie będę wskazywała palcem tych " niektórych ".....po kiego grzyba se wstyd mam robić ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry przy porannej kawie ,jeszcze bez papieroska za to w ciepłym łóżeczku:kawa:.

W następną środę to i śniadanie będzie w piżamce spożywane.:362_cherries:

Miłego i spokojnego dnia dla wszystkich. 

Idę poszukać fioletowej myszy może razem zajaramy :659_smoking:.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludziska.

W domu zimno, z kranu woda leci............też tylko zimna.

Qźwa synek był , pogrzebał gdzieś przy piecu i pewnie coś pozakręcał :grzmotnąć:.:grzmotnąć:

Dopijam kawę i wykonam pierwszy tego dnia telefon..............nie bedzie to miła rozmowa. On jak przyjeżdża zawsze coś popsuje.:ostrzegam::ostrzegam: 

Gamoń jeden.

Miłego dnia wam życzę:cześć:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi mili,

za oknem słoneczko +12 i rwetes bo to środowy targ rolniczy.

Juz od 4 rano się tłuką rozstawiając swoje stoiska.

Kawka wyputa chyba już trzecia a do tego płucka odświeżone.

Zaletą tej szteli jest to ze można sobie kawkę z papieroskiem razem

nie muszę nigdzie na balkony schody czy tam tarasy ganiać.

Spokojnego dnia wszystkim życzę, tym co mnie lubią i tym co nie.:cześć2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbara48 napisał:

Najmilsze poranne powitanie .Zawsze na mnie czekaja. :)

received_1783808961665580.jpeg

A tam od razu czekają. Głodne są. :trele:

Mnie w domu rano koty witają. Bunia pilnuje mnie w kibelku a jak wychodzę to prowadzi mnie do kuchni i ogląda się czy na pewno za nią idę. Bo jak nie to mi włazi pod nogi i tarasuje inne ewentualności. :haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Litości Mirelko ..ady dla niektórych harpii ...to jeszcze młokos ..młodzik . Nie będę wskazywała palcem tych " niektórych ".....po kiego grzyba se wstyd mam robić ?:haha:

Prawda. Prawie dzieciak. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozowo dzien dobry

sloneczko

plus 12

wolne caaaaale 7 godzin

nie gotuje, nie sprzatm, nie myje ...

rower stoi i czeka, cienkie ciuchy tez...pare euraskow na kawe aparat i spier...m na pare godzin..

dzisiaj zaspalam ..obudzil mnie terkot budzika wiec  spoznione :sorry:..ale poradziliscie sobie beze mnie:oklaski:

lapek sie zeskanowal wiec  bedzie git.

spadam kochani

milego rozowego dnia 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...