Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry się z Państwem w ten śliczny ,wiosenny poranek .Nie ma to jak poranny wkr...i kubek kawy , czarnej jak smoła ...cuda czyni ,cudeńka :d.

Miłego dnia Mordecki Milusińskie ...u mnie to już musi być miluśko , chyba ,że na dwoje babka wróżyła i nastąpi przedwieczorna burza z piorunami ,jak to na wiosnę .:szydera: . Buziaczki dla całego kołchozu.:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

A masz taką możliwość ? 

Jest nieprzyjemnie dla mnie ,bo Pdp to jak po kaczce.Na pewno trochę to potrwa ,myślę ,że max kwiecień,ale wytrzymam.Tylko spokój mnie tu uratuje ,a on niech robi jak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Teresadd napisał:

Jola ma silną anemię ,straciła wczoraj przytomność i zabrało ją pogotowie.No i wiadomo transfuzja ,badania.Tyle mi powiedziała.

Boże mój, bidulka. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.Jesli masz z nią Teresko prywatny kontakt, to pozdrów ją serdecznie ode mnie i życz szybkiego powrotu do zdrówka. Przesyłam jej buziaka wirtualnego i soczek z buraczka. MA dużo żelaza.:serce::love:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, scarlett napisał:

Witam grupę, jestem w niemieckim szpitalu od wczoraj, zabrało mnie pogotowie, dostaje krew, przede mną sporo badań, trzymajcie kciuki:o

Jolu, Tobie życzę powrotu do zdrowia, a Wam wszystkim przyjemnego popołudnia :).

 

W Monachium dziś ciepło i słonecznie, wieje Fohn, ptaki śpiewają, trawa rośnie, a ja jadę do miasta połazić, może coś kupić i przetestować dwa zapachy (muszę się wreszcie zdecydować na coś lekkiego i pożegnać ukochane zimowe, ogoniaste dusiciele :D)..

Sprawdzę też, czy otworzyli wreszcie mój ulubiony ogródek (nota bene znany również paru przesympatycznym forumowym koleżankom ;)), bo cały ubiegły sezon pozostawałam w nieutulonym żalu po zamknięciu tegoż ;).

Servus :D!

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan T podniósł mi ciśnienie. Po obiedzie aż się trząsł ze złości bo umywalka w łazience była mokra i jak ja sprzątałam skoro nie powycierałam. Może i zapomniałam ale to było trzy godziny wcześniej i na pewno by wyschła a to on okupował łazienkę tuż przed obiadem. Powiedziałam że nie widzę problemu i na jego oczach wytarłam umywalkę. Ale to nie wystarczyło, "wygarnął" mi że za te pieniądze to on może mieć kogoś lepszego kto na dodatek i okna umyje i piwnice posprząta. Zgodziłam się chętnie wrócić do domu choćby jutro.

Z balonika uszło powietrze. Ja się go nie boję, zresztą normalnie jest bardzo grzeczny i kulturalny. Myślę że chodzi o pieniądze, pewnie niemiecka agencja coś o tym pisała albo dzwoniła. 

Jeszcze 22 dni.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jakiś nerwowy dzień.

 

I mnie pdp lekko podniósł ciśnienie.

 

W sumie zaczęło się już wczoraj wieczorem, koniecznie przed 18 chciał już iść spać. Starałam się przetrzymac go jak najdłużej, bo ostatnio problemy z nockami mamy.

Poległam (i ja i on) o 18:30.

Kładąc go spać, groźnie zapowiedziałam, że dzwonek przy łóżku to "notruf", a nie do byle pierdoły.

Godz. 4:20- dzwonek , idę..dziadek zadowolony z życia, wyspany- "Guten Morgen Barbara! Możemy już kawę pić!"

Huknęłam na niego, że kawę to się o 8 pije, nie o 4.

Przejął się chyba, bo o 6 przepraszając mnie zakomunikował, że musi "pipi", a flaszka na mocz przy łóżku prawie pełna.

 

Jakoś przeżyliśmy do obiadu, on oczywiście odsypiając z głową na stole.

Po obiedzie chcę go do łóżka na drzemkę położyć. NIE! On nie jest dzieckiem, by ciągle spać, nie bedzie się kładł.

Poczyta gazetę, TV poogląda...

 

Gazeta leży, TV wyłączony, on z głową na stole śpi oczywiście, a potem stęka, że tu go boli, tu go żgo...

 

Ciekawe, o której dziś padnie :/

 

Dodam, że bez demencji i takich tam.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...