Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja już czasem szwargoczę w szwebisz bo łapię naleciałości jak gąbka. O kilku wiem a pewnie o wielu nie mam pojęcia...

22 :hura:

Ojejciu ...załapała " abort " i od razu szwargocze ....patrzta ją xd

Dzień dobry ....Mój będzie na pewno , bo : dziś podaję tylko śniadanie PDP-mu a całym , kompletnym oporządzeniem zajmują się diakonki . Wczoraj wieczorem ( jeśli 18 -ta to wieczór ) zapowiedziałam siostrzyczce , że nie ma opitalania , tylko ma przyjechać wcześniej ( nie o 11 -tej ) , bo dziadeczek musi być perfekt najpóźniej o godzinie 10-tej .....wizytację dzisiaj mamy ....Noo...a ja zaraz wstawię kawę ...niech się pyrkoli ..a teraz ..a teraz lecę na jednego ...cugaska .

Miłego dnia MRÓWECZKI :327_sunny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Robaczki!  :witam:

J. śpi w najlepsze, a ja dopijam kawę i idę do sklepu, po najnowsze wiadomości. 

Tam mozna się dowiedzieć wiecej, niż z gazety i TV. Kto z kim, dlaczego, w jaki sposób, ile razy i takie tam...

Przy okazji mozna się dowiedzieć nawet tego, co się samemu robiło :o.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

@Baśka powtarzająca się też kiedyś byłam u takiego milusińskiego dziadunia a ,że jesteś w tym samym regionie co ja byłam  to jak chcesz napisz mi na priv jaka to miejscowość bo to może ten sam dziadunio :) Miałam czasami ochotę też w niego czymś rzucić ale bałam się,że by nie złapał no wiesz w pewnym wieku refleks już nie ten :trele:

To nie @Baśka powtarzająca się ma problem z latającymi przedmiotami, tylko @Teresadd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ORIM napisał:

Dzień dobry.Czy tylko ja mam kaca poświątecznego ?

Tak . Tylko Ty ...a ja mam wszelkie medykamenta przy sobie " przeciwko " kacu temu ....i sodę posiadam ...a jakże . Trza się zaopatrzyć a nie ....buczeć teraz ...Tralalalalala...xd

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po śniadanku.

Wczoraj się po angielsku ulotniłem bo oczy mnie zaćmą zaszły

Kawa oczywiście już któraś tam zaliczona.

Za oknem przepiękne słoneczko, temperatura słuszna +11 trzeba będzie na spacerek ruszyc.

Spokojnego dnia życzę:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...