Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pan T ośwwiadczył że zrobi mi miejsce w małym pokoiku żebym mogła na lapku w czasie pauzy posiedzieć sobie w internecie. 

Mam tylko nadzieję że nie znaczy to że internetu w domku nie będzie......

A może chce cię mieć na oku? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałam przez messengera z dzieciakami i wnukami. Już zapomniałam jaki jest rejwach jak się wszyscy zbiorą do kupy. :szydera:

Trochę mi tego brakuje.... Nawet tego rozgardiaszu, krzyków, bieganiny.

Zresztą zawsze mogłam zwiać do swojego pokoju. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pogadałam przez messengera z dzieciakami i wnukami. Już zapomniałam jaki jest rejwach jak się wszyscy zbiorą do kupy. :szydera:

Trochę mi tego brakuje.... Nawet tego rozgardiaszu, krzyków, bieganiny.

Zresztą zawsze mogłam zwiać do swojego pokoju. :haha:

A pozdrowiłaś od przyszłych teściowych i babci swoje córki i wnuki? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Witam sie z wami w swiateczna niedziele. Sennie jak nie wiem co, nudno jak nie wiem co. No po prostu nic tylko z chalupy trzeba zwiewac, zeby calkiem od tego siedzenia nie dostac odsiedzin na zadku...Nie wiem jak wy ale strasznie cierpie gdy musze przed kompem tak tkwic (bo co robic na stelli). Zazdroszcze wszystkim co w domach przebywaja, nie musza uzywac tej cholernej elektroniki, moga cieszyc sie bliskimi, isc na spacer, na impreze, Boszzz! Jak trafie do swojego azylu, to od razu te wszystkie smycze w postaci lapkow i srajfonow, zakopie gleboko w ogrodzie, i bede z moim doktorkiem szalec do upadlego:d

A to sie nagadalam! Ide se na balkon, cugasek juz czeka ;))) Cmok, cmok ;)))

A wiesz, że ja lubię tę elektronikę, bo dzięki niej mam was...:1007_hearts: W domku jest super, ale jak nie usiądę przed kompem na ploty, to czuję się chora...:$ Realni przyjaciele, rodzina, imprezy to wielka radość, to życie...ale my stoimy w takim rozkroku, między dwoma światami i jeden świat musi zaakceptować drugi...;) Nie zakopię w ogródku mojego Lapusia, nie zakopię komóreczki...będę szaleć na dwa fronty...a co...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A wiesz, że ja lubię tę elektronikę, bo dzięki niej mam was...:1007_hearts: W domku jest super, ale jak nie usiądę przed kompem na ploty, to czuję się chora...:$ Realni przyjaciele, rodzina, imprezy to wielka radość, to życie...ale my stoimy w takim rozkroku, między dwoma światami i jeden świat musi zaakceptować drugi...;) Nie zakopię w ogródku mojego Lapusia, nie zakopię komóreczki...będę szaleć na dwa fronty...a co... 

Ja zakopie!! Bede sie napawac tym czego przez lapusia nawet powachac nie moge:d. Imprezy, ognicha, grillusie! Duzo milosci i radosci! To nawet glupio by wygladalo, gdybym wyciagala srajfonika z kieszeni, o lapusiu (ktorego kocham) to nawet nie wspominam;))) Na wszystko jest pora! Nawet na Telesfora! :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam forumowego newsa .....

Właśnie otrzymałam wiadomość na WA od jednej z koleżanek ( ksywka Nugatka ) , że nasz kolega przed chwilą padł na kolana i ....oświadczył się Jej ...tej Nugatce . Oświadczyny przypieczętował pierścionkiem ...wsunął na palec ...serdeczny zresztą . Jej palec ...żeby nie było ....Wisiorek też podobno był ....ale bez brylancika ...ino z jakąś łezką , czy tam inną kropelką na koniuszku...Ten wisiorek jeden ....

Nooo...tylko jeszcze poczekać musi ( ten Paolo ) jak teściowa ( przyszła ) ze mszy wróci , czy będzie chciała takiego zięćia ?....Może i tak . Taka zła gadzina z niego nie jest ...ostatecznie . .....Ano ...niech im się wiedzie na tej nowej  drodze życia ....Wszystkiego najlepszego Nugatko i Paolo :cmok:...tylko niech on już z tych kolan się podniesie ...lata swoje ma ...kolana już skrzypiące ...zapewne . Znam ten ból ..tez jestem posunięta mocno ...w latach .

Dobre dobre...Jesteś Barbara... Kurde Szatan...

Dzień dobry Państwu. Przegrałem wojnę na tradycyjne stukanie się...jajkami ale wygram z pewnością bitwę o 0,7 l...,która rozpocznie się wraz z wjazdem mięsiwa oraz żura na swojskiej białej. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...