Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przyznam sie bez bicia, że grzyby to moja wielka pasja, mój fix, mój konik....ale...za żadne grzyby świata nie wróciłabym na miejsce, gdzie mi było nie teges... Byłam na Bajerach..lasy grzybne, prawdziwki olbrzymie...ale nawet one nie przekonały by mnie do powrotu na to miejsce....:( Znajdę inne...lepiej grzybne...;)

ja też ...takie znajdę . Takie tylko moje i już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marta B napisał:

Witam

Mam pytanie takie,czy wasze firmy złożyły wam życzenia świąteczne ( mail,sms,telefon...itp).Bo moja nie...zresztą w ogóle zero kontaktu ze mną,odkąd jestem,a miesiąc juz jestem.

Nie to ,żeby mi jakos szczególnie zależało na ich życzeniach,ale chciałabym wiedzieć,czy tylko mnie spotkała taka ignorancja,czy też jest to powszechna praktyka.

" Moja " mi dzisiaj złożyła , ale to raczej z musu , bo pytanie miała o powrót na sztelę i czy ...jakby co to mogłabym kilka dni pobytu przedłużyć . O przedłużeniu absolutnie nie ma mowy , bo dwa dni przed przybyciem córki z rodziną muszę być w domu . Ktoś musi kurze powycierać i chałupę odkurzyć , żeby gości godnie przyjąć ....A co do firmy ...dziś minęły 2 tygodnie jak tutaj jestem i doczekałam się telefonu , ale za to jak miałam tutaj jechać , po drodze i już na miejscu , gdzie odebrała mnie opiekunka prawna PDP-go ....telefon za telefonem....chyba bardziej z troski , czy aby nie zrezygnuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

" Moja " mi dzisiaj złożyła , ale to raczej z musu , bo pytanie miała o powrót na sztelę i czy ...jakby co to mogłabym kilka dni pobytu przedłużyć . O przedłużeniu absolutnie nie ma mowy , bo dwa dni przed przybyciem córki z rodziną muszę być w domu . Ktoś musi kurze powycierać i chałupę odkurzyć , żeby gości godnie przyjąć ....A co do firmy ...dziś minęły 2 tygodnie jak tutaj jestem i doczekałam się telefonu , ale za to jak miałam tutaj jechać , po drodze i już na miejscu , gdzie odebrała mnie opiekunka prawna PDP-go ....telefon za telefonem....chyba bardziej z troski , czy aby nie zrezygnuję :-)

Bo to gra w statki ....trafiony- zatopiony :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Bo to gra w statki ....trafiony- zatopiony :d

Dokładnie ....A teraz jestem ciekawa , czy też za ten wpis ktoś obdarzy mnie " czerwoną mordką " ? ....Fajnie tutaj ...tak cichcem można kogoś " nagrodą " obdarować ....normalnie jak w przedszkolu ....Miłej zabawy " przedszkolaki "xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dokładnie ....A teraz jestem ciekawa , czy też za ten wpis ktoś obdarzy mnie " czerwoną mordką " ? ....Fajnie tutaj ...tak cichcem można kogoś " nagrodą " obdarować ....normalnie jak w przedszkolu ....Miłej zabawy " przedszkolaki "xd

A dostałaś już!? ...dystans i jeszcze raz dystans.Jak ktoś ma problemy z ciśnieniem i czerwoną mordę ,to wali te mordki bez opamiętania. Noo, nadciśnienie łazi po ludziach.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

A dostałaś już!? ...dystans i jeszcze raz dystans.Jak ktoś ma problemy z ciśnieniem i czerwoną mordę ,to wali te mordki bez opamiętania. Noo, nadciśnienie łazi po ludziach.:d

Nawet mi się liczyć nie chce :-):-):-).... Widocznie ktoś ma problem z dorośnięciem i zatrzymał się na poziomie starszaków . Nie moja brocha ...niech się ktoś fajnie bawi ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dokładnie ....A teraz jestem ciekawa , czy też za ten wpis ktoś obdarzy mnie " czerwoną mordką " ? ....Fajnie tutaj ...tak cichcem można kogoś " nagrodą " obdarować ....normalnie jak w przedszkolu ....Miłej zabawy " przedszkolaki "xd

Barbaro, ja za próbę uspokojenia atmosfery też czerwoną mordkę dostałam. Widocznie komuś nie zależy na tym, żeby tu spokój był, bez jakiejś chorej wojny podjazdowej względem siebie nawzajem. Toż to nawet nie przedszkole, to żłobek.

Dzień dobry wszystkim w Wielki Piątek.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marta B napisał:

Witam

Mam pytanie takie,czy wasze firmy złożyły wam życzenia świąteczne ( mail,sms,telefon...itp).Bo moja nie...zresztą w ogóle zero kontaktu ze mną,odkąd jestem,a miesiąc juz jestem.

Nie to ,żeby mi jakos szczególnie zależało na ich życzeniach,ale chciałabym wiedzieć,czy tylko mnie spotkała taka ignorancja,czy też jest to powszechna praktyka.

Dostałam życzenia...telefoniczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dokładnie ....A teraz jestem ciekawa , czy też za ten wpis ktoś obdarzy mnie " czerwoną mordką " ? ....Fajnie tutaj ...tak cichcem można kogoś " nagrodą " obdarować ....normalnie jak w przedszkolu ....Miłej zabawy " przedszkolaki "xd

A masz żółtą mordkę, skoro czerwonego ryjka nie możesz się doczekać...udawaj daltonistkę...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ewal8 napisał:

Barbaro, ja za próbę uspokojenia atmosfery też czerwoną mordkę dostałam. Widocznie komuś nie zależy na tym, żeby tu spokój był, bez jakiejś chorej wojny podjazdowej względem siebie nawzajem. Toż to nawet nie przedszkole, to żłobek.

Dzień dobry wszystkim w Wielki Piątek.

@ewal8, @Baśka powtarzająca się...nie stresujcie się ryjkami...to takie przekomarzanie i bawienie nowymi możliwościami...a w każdym razie chcę w to wierzyć...Jeśli wy się dobrze tutaj czujecie, to pozostawcie wszystko inne za sobą...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marta B napisał:

Witam

Mam pytanie takie,czy wasze firmy złożyły wam życzenia świąteczne ( mail,sms,telefon...itp).Bo moja nie...zresztą w ogóle zero kontaktu ze mną,odkąd jestem,a miesiąc juz jestem.

Nie to ,żeby mi jakos szczególnie zależało na ich życzeniach,ale chciałabym wiedzieć,czy tylko mnie spotkała taka ignorancja,czy też jest to powszechna praktyka.

Moja mnie też totalnie...olawszy(olała).Z tym,że najszczęśliwsza jestem jak jest cisza.Nie cierpię tego wchodzenia w moją pewną część ciała.Masz na lepszy nastrój5abe4a15a99ba_images(5).jpg.36e444e045aa4b5b5c1c92c09fbbc5d1.jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Helena2311 napisał:

Moja mnie też totalnie...olawszy(olała).Z tym,że najszczęśliwsza jestem jak jest cisza.Nie cierpię tego wchodzenia w moją pewną część ciała.Masz na lepszy nastrój5abe4a15a99ba_images(5).jpg.36e444e045aa4b5b5c1c92c09fbbc5d1.jpg

Heleno nastrój to ja mam nieustająco dobry i na pewno nie jest on uzależniony od tego czy agencja do mnie zadzwoni czy nie :-) 

Zastanawiam się tylko co jest powodem tego milczenia i mam przypuszczenia że to zmienniczka zrobiła mi zły pijar w firmie, wszak lista moich przewinień wobec niej jest długa, na jej czele jest lepszy język, potem korzystanie z toalety nie na dole zamiast na górze, następnie fakt że mięso jem itp itd.... No wiesz

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marta B napisał:

Heleno nastrój to ja mam nieustająco dobry i na pewno nie jest on uzależniony od tego czy agencja do mnie zadzwoni czy nie :-) 

Zastanawiam się tylko co jest powodem tego milczenia i mam przypuszczenia że to zmienniczka zrobiła mi zły pijar w firmie, wszak lista moich przewinień wobec niej jest długa, na jej czele jest lepszy język, potem korzystanie z toalety nie na dole zamiast na górze, następnie fakt że mięso jem itp itd.... No wiesz

Ooooo....widzę, że w dupsku się koleżance poprzewracało....:haha:Jak można mieć lepszy język od zmienniczki? :haha:Jak można korzystać z toalety na dole? :haha: A już żeby jeść mięso, to skandal! :haha: Co za opiekunka....ech....normalna i fajna :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marta B napisał:

Heleno nastrój to ja mam nieustająco dobry i na pewno nie jest on uzależniony od tego czy agencja do mnie zadzwoni czy nie :-) 

Zastanawiam się tylko co jest powodem tego milczenia i mam przypuszczenia że to zmienniczka zrobiła mi zły pijar w firmie, wszak lista moich przewinień wobec niej jest długa, na jej czele jest lepszy język, potem korzystanie z toalety nie na dole zamiast na górze, następnie fakt że mięso jem itp itd.... No wiesz

Marto moja kochana!Dorzucę Ci moją zmienniczkę.Będziesz mieć komplet.Dobry sąsiad,Niemiec...oczywiście,doradził mi,że mam z nią cały czas nawijać w języku tubylców.Ponieważ język mam lepszy...(tylko,który...he,he),to wykończę"franczeskę".I,o to chodzi.A radość będę miała ogromną.Noooo...Zapraszam na ten aromatyczny napój.

czas na kawę.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Marta B napisał:

Heleno nastrój to ja mam nieustająco dobry i na pewno nie jest on uzależniony od tego czy agencja do mnie zadzwoni czy nie :-) 

Zastanawiam się tylko co jest powodem tego milczenia i mam przypuszczenia że to zmienniczka zrobiła mi zły pijar w firmie, wszak lista moich przewinień wobec niej jest długa, na jej czele jest lepszy język, potem korzystanie z toalety nie na dole zamiast na górze, następnie fakt że mięso jem itp itd.... No wiesz

No wiesz? No bo do czego to podobne, żeby znać dobrze j.niemiecki, jeść mięso i o zgrozo......samochodem jeżdzić? Widział kto takie cuda? :d:d:d:d Martuś, popraw się kobieto :d:d:d 

Tak czy tak pozostań w dobrym nastroju jako i ja pozostaje. Zawsze i wszędzie :d 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Helena2311 napisał:

Marto moja kochana!Dorzucę Ci moją zmienniczkę.Będziesz mieć komplet.Dobry sąsiad,Niemiec...oczywiście,doradził mi,że mam z nią cały czas nawijać w języku tubylców.Ponieważ język mam lepszy...(tylko,który...he,he),to wykończę"franczeskę".I,o to chodzi.A radość będę miała ogromną.Noooo...Zapraszam na ten aromatyczny napój.

czas na kawę.jpg

Heleno...umarłam :d:d:d Skąd Ty bierzesz te memy i gify? No po prostu odlot. Uprzedzam...kradnę :d:d:d:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

No wiesz? No bo do czego to podobne, żeby znać dobrze j.niemiecki, jeść mięso i o zgrozo......samochodem jeżdzić? Widział kto takie cuda? :d:d:d:d Martuś, popraw się kobieto :d:d:d 

Tak czy tak pozostań w dobrym nastroju jako i ja pozostaje. Zawsze i wszędzie :d 

Amen.

nie spinać dupy.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...