Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Heidi napisał:

Cześć wodzu. Poproszę Ciebie jako tęgogłowego, żebyś swoich plemiennych zmusił  obowiązkowo  regulamin przeczytać:donos:. Trochę przykro się zrobiło :słabo:w relacjach pomiedzy ludźmi.  Będzie miło jeśli miejsce "Rozmowa przy kawie"   zostanie punktem na naszym horyzoncie niczym latarnia morska , do którego będziemy chcieli w każdej wolnej chwili wracać z naszymi uciechami i problemami i to obojętnie z jakigo pokładu. Masz piękne pióra , więc i myśli muszą być poukładane. Ty wiesz jak to zrobić należycie :dobrze:

Pióra nie czynią z człowieka pawia, nie mam wpływu na nic, odpowiadam sam za siebie i za to co czynię.

A teraz udaję się na słoneczną promenadę wszak świętować trza.:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, 1bozka napisał:

Ale nie mylcie z morwą:trele:

A co Ty masz do morwy,

Morwa, a szczególnie wyciąg z liści morwy jest suplementem diety wspomagającym odchudzanie, ponadto obniża poziom cukru w organizmie, tak że serdecznie polecam:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zgadzam się z @Heidi.

Tu jest nasz azyl, odstresowywacz a nie boisko czy piaskownica. Jak  ktoś musi to nie tutaj. Znajdźcie sobie inne miejsce. Tu tylko słoneczka i uśmiechnięte pyski mamy. :haha:

Czasem się uleje ale raczej w sensie ponarzekania na ciężki los albo pogodę.

Ja też się zgadzam z @Heidi. Bezdyskusyjnie. Być może nasi desantowcy przywykli przez lata pobytu w "tamtym" miejscu do walki, podjazdów, odgryzania, przygryzania....Dajcie im szansę...Jak już przywykną, że można inaczej, to będzie inaczej...Tak jak do tej pory...Miło, kulturalnie, sympatycznie...:dobrze: Z moich obserwacji wynika, że tendencja "podjazdowa" się zmniejsza...:szydera: I oby ten trend spadkowy się powiększał... :oklaski: A że wszyscy musimy się siebie nauczyć...zatem...5abde8f81c2af_mdroapolewidzenia.jpg.6a370f6f2b6a4272a4bced430a1405d1.jpg...dla nas wszystkich...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też się zgadzam z @Heidi. Bezdyskusyjnie. Być może nasi desantowcy przywykli przez lata pobytu w "tamtym" miejscu do walki, podjazdów, odgryzania, przygryzania....Dajcie im szansę...Jak już przywykną, że można inaczej, to będzie inaczej...Tak jak do tej pory...Miło, kulturalnie, sympatycznie...:dobrze: Z moich obserwacji wynika, że tendencja "podjazdowa" się zmniejsza...:szydera: I oby ten trend spadkowy się powiększał... :oklaski: A że wszyscy musimy się siebie nauczyć...zatem...5abde8f81c2af_mdroapolewidzenia.jpg.6a370f6f2b6a4272a4bced430a1405d1.jpg...dla nas wszystkich...:dobrze:

Mądrego zawsze dobrze p:grzmotnąć:osłuchać.Jestem za ,ale czy to coś pomoże.Zaraz zacznie się trzaskanie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Czytałam. :szydera:

Tylko to nie na moją kieszeń......

Jakoś wysupłasz te pare groszy :szydera: to tylko 10 miesięcy pracy w opiece 

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-mazda-6-2-5-litra-190km-automat-skora-kamery-radary-2016r-stan-idealny-ID6zL5Hn.html#02b508a151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...