Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, geronimo napisał:

Jak pracuje 8 rok tak jeszcze nie spotkałem koordynatora niemca tak zaangazowanego w swoją pracę.

Systematycznie odwiedza swoich podopiecznych, wpada z ciasteczkami do kawy, interesuje się problemami itp.

Nie zagląda po kątach, po prostu przychodzi jak kolega do kolegi oczywiście uprzedzając że ma zamiar odwiedzić.

Nie ma żadnego sztywniactwa, zawsze gotowy do pomocy. Szczerze życzę wszystkim takich koordynatorów.

Bywały sztele ze koordynatorów na oczy nie widziałem że nie wspomnę o tym ze nawet przez telefon nie słyszałem.

Zapowiada sie że tu zostaje jako stały opiekun z uwagi na moje długie turnusy co mnie odpowiada równiez.:d

 

dawaj namiary na priv ..skoro chwalisz to musi byc naprawde dobrze...

moja obecna agencja dzwoni jak...cos jest nie tak albo jak potrzebuja dopytac czy aby jest ok ...ogolnie praktycznie zero kontaktu...z jednej strony jest ok bo nie wpieprz...ja sie do mojego porzadku dnia ale czasami milo jest zapytac jak sie wiedzie czlowiekowi ktory w koncu na nich pracuje...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,u mnie regularna zima!!!Sypie jak wściekłe,zarz chyba pójde bałwana ulepić i koszyk z pisankami mu zamiast miotły w łapkę wsadzę,ha ha ha 

Kocyk wygrał poranną batalię,wyspana ruszam do boju:)Znaczy się do jakichś pozytecznych zajęć:)

Heleno ,czemuż to Helena czuje się zbędna?Zbędne to moga być ewentualnie nadliczbowe kilogramy,hi hi hi

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra chwilka na lapka i forum...pranie sobie samo sie robi...juz trzecie dzisiaj a jeszcze ze trzy beda...posciel zmieniona, kurze wytarte odkurzone itd...wiec chwilka dla mnie ...zaraz potem znow toaleta babki a potem obiad...

dziadka wygonilam do sklepu fizjoterapeuta zaraz sobie pojdzie i zrobie sobie chyba jeszcze kawe...pogoda wariuje...wieje wieje wieje...czyli czuje sie jak u siebie na wybrzezu..a oczy mi sie kleja...spac spac spac spac....tez tak macie??

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Zaspane dzien dobry. Wstalam pozno i jeszcze ziewam, chociaz zaliczylam juz dwie kawy. Normalnie juz mi sie nudzic zaczyna. A tu jeszcze tyyyyle czasu do zagospodarowania, cholera wie czym. Koszmar jakis normalnie.

to do mnie zajedz...jest co robic...starczy dla nas obu

a potem cos zorganizujemy :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tak od rana :zdrówko: i :wino: nie przystoi...:haha: Może by tak do 13-tej zaczekać? :szydera: Przypomni się stary, niekoniecznie, dobry obyczaj...:haha:

przestan...nadrabiamy bo potem zakaz sprzedazy wprowadzili ci na literke psi..i spac na trzezwo pojdziemy 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Nie wiem jeszcze ,gdzie tu się codzienne dzień doberek mówi,to ja Wam tu powiem:)Nie wiem,gdzie jest wiosna bo u nas zawieja śnieżna i 5 na minusie:( Do wielkiego miasta więc się dziś nie wybieram,poudzielam sie domowo:)Wczoraj udało się z Lawendą zobaczyć,przy okazji odkryłam sympatyczną cichą kawaiarenkę bez wściekłęj muzyki w tle.I pyszne ciacha:)Pan Foka do pracy wyprawionya ja rozważam opcje kocyk kontra porządki w kuchni:):):)

Dziś moje młodsze dziecko kończy 32 lata...I tak się zastanawiam ,jak to możliwe ,że ona taka już dorosła a we mnie wciąż młody duch siedzi? :):):)Niektóre rzeczy czasem wydają się zupełnie nieprawdopodobne:)

Mój rodzynek też ma dzisiaj urodzinki :d Czas leci jak durny O.o           Wszystkiego najlepszego dla córeczki :769_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...