Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry, czlowieki:)

Moze ktos utworzy watek "Codzienne powitania, czyli portiernia" i tam bedziemy sie meldowac, po czym udamy sie na pierdolki przy kawce ?

Wtedy bedzie widac kto w danym dniu jest na forum i mozna go bedzie  wywolac w razie potrzeby.

Probowalam dodac temat, ale komp mi muli i nie chce zaskoczyc

I milego dnia:róża:

Sciagnij pasek przegladarki na sam dol, po lewej stronie widac nicki wszystkich aktywnych na forum. I daj pyska. Bo leb mnie napierdalare.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Sciagnij pasek przegladarki na sam dol, po lewej stronie widac nicki wszystkich aktywnych na forum. I daj pyska. Bo leb mnie napierdalare.

I czlowiek cale zycie sie uczy. Eh, ta szkola, jaak jej nie lubic:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry , w Polsce ostatni ciepły dzień ,od jutra ma padać. Euro zaczęło lekko spadać,ale mam nadzieję,że w tym tygodniu nadrobi i znów mu się podniesie....kurs w sensie :cześć3:

Ja...w sensie poniesienia...Kolega,koledze skarży się ,że jego***ciągle spogląda na buty i ma z tym ogromny problem.Kolega doradził mu,żeby buty postawił na szafie...i niech poczeka na reakcję"onego"...znaczy...tego***:trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Helena2311 napisał:

Ja...w sensie poniesienia...Kolega,koledze skarży się ,że jego***ciągle spogląda na buty i ma z tym ogromny problem.Kolega doradził mu,żeby buty postawił na szafie...i niech poczeka na reakcję"onego"...znaczy...tego***:trele:

:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Kultury trochę proszę...Fiotowy bucu...globusa masz,a nie łeb Ci ....

Wez sie odkulaj w strone elyty. Nie zapominaj, ze ja dupomyjec!( W umowie jak wol stoi haushaltshilfe). Nie wymagaj ode mnie rzeczy niemozliwych:szydera:

Pi.Es. Zajarac sobie ide. Chooo ze mna ;)))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.03.2018 at 08:34, makaroni napisał:

Nie ma lekko. Nikt nas nie zrozumie tak jak druga opiekunka. Rodzinom sie wydaje, ze zatrudnili kogos do pomocy dla mamy/taty to juz maja z manki. Czesto brakuje wsparcia z ich strony, a pozniej wyskoczy ci taki synek i powie, ze nie masz zrozumienia do choroby mamusi/tatusia. Ja dalam sie zwiesc zludnemu przekonaniu komfortu i ze uda mi sie to dluzej dociagnac. Naprawde boli, ze nawet pomyslal ze pogardzam jego matka. Chcialam dla niej dobrze, ale juz nie mialam do niej serca. 

Racja, dlatego dołączyłam do tego forum, żeby się wymienić doświadczeniami. Kto nie pracował jako opiekunka nie ma pojęcia, jaka to odpowiedzialność i jak się tęskni za rodziną w Polsce. Też miałam różne przeboje z dziećmi podopiecznych, ale nauczyłam się dystansować zamiast brać wszystko do siebie.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ,,,witam:cześć3: ,,bo biegam po tym forum ,,,po tych uliczkach ,,nie nadążam czytac,,co głowa:święty: to coś nowego,,,  ja spalam do 10 godz, ,,nadaje się byc dobrą PDP,,,spokojna jestem i nie potrzebuję nianczenia,,,ale :papieros: na zewnątrz,,,także ciągle się kręce,,  nowy dzień i nowe wydarzenia ,,trochę w kwiatkach pogrzebię,,co wyrzucić z malego placu kwiatowego,,do porządków jestem pierwsza,,weg szmajsen mi sie podoba,,ale laptop mnie trzyma ,,ludziska tutaj piszące,,a ja też trochę lubię poklepać:hura: Fajnego Dnia wszystkim:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ,,czytam te  Wasze bazgroły  i się cieszę,,że Wy się cieszycie,,milo slyszeć ,że tubylcy tutaj są przyjaznymi ludkami i ,że Wy wszyscy nowi  z bandy podwórkowej się tutaj odnalezliscie,,:oklaski: brawo ,,tylko mogą wszyscy inni smutni ,,zazdrośnicy, krytykanci nam pozazdroscić,,,buziol :love: lecę do tej roboty ,,poruszac się po śniadaniu,,:oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Już po obiadku ale czekam na pana T bo on czeka w moim mieszkaniu na technika od internetu.

I tak sobie czekamy, każdy w innym domu. :)

Może tak miesiąc przyjdzie czekac na pana T:rozpacz:  jakie gacie dzisiaj  mial dziadek? dziadek jest znany od stringów ,,i od worków na jaja,,hahahhaa   jakaś głupawka mnie się włączyła,,,spadam,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Dzien dobry, czlowieki:)

Moze ktos utworzy watek "Codzienne powitania, czyli portiernia" i tam bedziemy sie meldowac, po czym udamy sie na pierdolki przy kawce ?

Wtedy bedzie widac kto w danym dniu jest na forum i mozna go bedzie  wywolac w razie potrzeby.

Probowalam dodac temat, ale komp mi muli i nie chce zaskoczyc

I milego dnia:róża:

Na dole strony głównej....na samym dole masz podgląd kto jest zalogowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...