Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sześć Ewcia .....donoszę uprzejmie , że wczoraj coś na podób utworzyło się " tam " ....ino rocznik jakiś młodszy :d

Dziękuję Basieńce za donos, jedna taka też mnie o tym już doniosła, to jestem na bieżąco, ale nie wydaje mi się, żeby podróby nawet z mniejszym przebiegiem na liczniku wskrzesiły „tam”  żywot.

Poczciwe człowieki prawie wszystkie już się ewakuowały.:d ...chociaz podobno pojawiło sie kilka Bobów Budowniczych,  co chcą odbudować... .

Edytowane przez ewal8
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry wszystkim.  Jak to fajnie poczuć solidarność desantowców i wielką aprobatę i gościnność tubylców. Ogarnęłam już w miarę technicznie zawiłości tego forum i stwierdzam,  że jest bombastyczne.  O tym, że jest bardzo przyjazne wspominać nie muszę, bo to widać, słychać i czuć. :dobrze:

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego forumowania.

:cmok::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Więc tak, jakby ktoś nie zauważył to na forum dba się o dobrą atmosferę i dlatego utajnieni są darczyńcy mordek, buziek i serduszek.

Normalnie obdarowujemy się serduszkami. Czasem zwłaszcza jak ktoś napisze coś co nas poruszy to możemy się buźką zgodzić z przedstawioną opinią albo mordką oznaczyć swoją dezaprobatę.

 

P.S. Mordki zbiera  @Mirelka1965:)

A masz za te ryjki czerwone :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ewal8 napisał:

Dziękuję Basieńce za donos, jedna taka też mnie o tym już doniosła, to jestem na bieżąco, ale nie wydaje mi się, żeby podróby nawet z mniejszym przebiegiem na liczniku wskrzesiły „tam”  żywot.

Poczciwe człowieki prawie wszystkie już się ewakuowały.:d ...chociaz podobno pojawiło sie kilka Bobów Budowniczych,  co chcą odbudować... .

Nie tęsknijcie....tu jest lepiej...:oklaski: A Boby niech budują....niech próbują....skoro wam tam źle było, to nikomu dobrze nie będzie...:przekleństwa: No chyba, że ktoś warchoł i pieniacz jest :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ORIM napisał:

"Całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę" i dzień jak każdy 

Pociecha tylko taka,że to kolejny dzień i kolejny tydzień zaczyna się aby bliżej było do zjazdu.

Dzień dobry wszystkim 

No, no..... jak za głosem facjata idzie....to cieszę się, że jestem szczęśliwą mężatką :szydera: Ale ty się strzeż harpii :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No, no..... jak za głosem facjata idzie....to cieszę się, że jestem szczęśliwą mężatką :szydera: Ale ty się strzeż harpii :haha::szydera:

Szczęście nie jedno ma imię :dcieszę się z Twojego szczęśliwego zamążpójścia :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

A tak na marginesie, to chcialabym wiedziec kto czerwony ryjek mi przysłał.....a kto mnie lubi.....

Też Cię kocham, Baśka !

Chyba taka opcja jak teraz jest lepsza. Tak mi się wydaje. 

Dzień dobry z rana. 

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry , w Polsce ostatni ciepły dzień ,od jutra ma padać. Euro zaczęło lekko spadać,ale mam nadzieję,że w tym tygodniu nadrobi i znów mu się podniesie....kurs w sensie :cześć3:

U mnie sie chmurzy od samego rana. Az sie zla zrobilam bo chcialam sobie wyjsc i polazic, ale w deszczu nie chce!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry , w Polsce ostatni ciepły dzień ,od jutra ma padać. Euro zaczęło lekko spadać,ale mam nadzieję,że w tym tygodniu nadrobi i znów mu się podniesie....kurs w sensie :cześć3:

Niech pada, byle euraski dały więcej kaski. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, czlowieki:)

Moze ktos utworzy watek "Codzienne powitania, czyli portiernia" i tam bedziemy sie meldowac, po czym udamy sie na pierdolki przy kawce ?

Wtedy bedzie widac kto w danym dniu jest na forum i mozna go bedzie  wywolac w razie potrzeby.

Probowalam dodac temat, ale komp mi muli i nie chce zaskoczyc

I milego dnia:róża:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Dzien dobry, czlowieki:)

Moze ktos utworzy watek "Codzienne powitania, czyli portiernia" i tam bedziemy sie meldowac, po czym udamy sie na pierdolki przy kawce ?

Wtedy bedzie widac kto w danym dniu jest na forum i mozna go bedzie  wywolac w razie potrzeby.

Probowalam dodac temat, ale komp mi muli i nie chce zaskoczyc

I milego dnia:róża:

Jesteś na portierni i codziennych powitaniach,to ten temat. Tak przynajmniej zrozumiałam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...