Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, geronimo napisał:

Witam

Kurde barbarzyństwo tak rano wstawać, tym bardziej że śniadanie o 9

Kawa x2 już zaliczona, teraz drobny lifting i po świeże bułeczki.

Spokojnego tygodnia

Coś Tyyy....myć się będziesz ?...Przecież Wielkanoc dopiero w niedzielę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

W PL jeszcze słońce świeci ale od jutra zmiana pogody na deszczową i zimną. Do urzędu muszę iść sprawę załatwić a przy okazji kilka worków na plastiki wziąć bo smieciarze ostatnio po jednym worku zostawiają....

Smacznej kawy i milego dnia życzę.....:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś Tyyy....myć się będziesz ?...Przecież Wielkanoc dopiero w niedzielę ...

Umyty to ja już dawno, nawet wykompany

Jak zwylke wstałem 4:30 hehehe

teraz krema różniaste, perfuma bo piekareczka mulateczka za ladom:d

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

Umyty to ja już dawno, nawet wykompany

Jak zwylke wstałem 4:30 hehehe

teraz krema różniaste, perfuma bo piekareczka mulateczka za ladom:d

 

Wierzę Ci na słowo ....żeś jest czyściutki jak świeżo narodzony pętak ...znaczy bobasek ....alee....ta piekareczka -mulateczka to prawdziwa , czy... niedomyta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wierzę Ci na słowo ....żeś jest czyściutki jak świeżo narodzony pętak ...znaczy bobasek ....alee....ta piekareczka -mulateczka to prawdziwa , czy... niedomyta ?

Prawdziwa, prawdziwa a nie tam żadna podróbka z Tajlandii:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki , sorki ...to od mnie ten ryjek...pomyłkowo...uczę się ,ale ja z tych technicznych inaczej ,to mnie długo zejdzie.:haha:

Ryjek jedt czerwony, mordeczka żółta a polubienie niebieskie. Jak dałaś czetwonego ryjka to widocznie się już zorientowałaś że można to zmienić. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ryjek jedt czerwony, mordeczka żółta a polubienie niebieskie. Jak dałaś czetwonego ryjka to widocznie się już zorientowałaś że można to zmienić. :)

A mówi to specjalistka od wlepiania czerwonych ryjków i nieużywania pozostałych błogosławieństw :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po śniadanku...podściółka zmieniona, pranko trza nastawić...niejedno...coś na ząb przygotować i luuuuuzik....:oklaski: W Hannover'ze pada, chociaż ciepełko jest :smutek: Gdybym miała stelomierz, to widziałabym magiczną liczbę 13....a że nie ma, to mogę tylko zameldować o tym cudownym fakcie :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja po śniadanku...podściółka zmieniona, pranko trza nastawić...niejedno...coś na ząb przygotować i luuuuuzik....:oklaski: W Hannover'ze pada, chociaż ciepełko jest :smutek: Gdybym miała stelomierz, to widziałabym magiczną liczbę 13....a że nie ma, to mogę tylko zameldować o tym cudownym fakcie :hura:

Ja jutro bede miała 13 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Jakbyś kiwała główką na zgodę :haha:

Ahaaa....a ja durnowata myslałam , że Wam polubienia daję ...a ja kuźwa tylko zgodna byłam . Zaraz się poryczę ...Tyla dobra na marne poszłoooo .....jak w woreczku gumowym . Pamiętam jeszcze ....trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...