Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie dziwę się :przekleństwa: Ale teraz luuuuuzik......oddychamy głęboko, oddychamy.....no...nie pomaga ta joga....:oops: Trzeba coś łyknąć dla spokojności :haha:

to polewaj...sie dziasiaj  nawalimy....a co wolno nam...dawaj dawaj...chetni napewno sie znajda...i zaczniemy wielki tydzienna wesolo..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ty...zdolniacha...a komunistyczne ryjki zdjęłaś? :ostrzegam: Ty się tak tutaj nie udzielaj, tylko zapylaj do stosownego wątku...do roboty...:pejcz:

przestan niech ce dziewczyna pogada...kto zabroni a czy to ten watek czy inny..grunt ze poczytamy i sie posmiejemy..

jak to bylo...to rajstopy maja...stopy??

pamietasz??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Pijemy dzisiaj na wesoło czy smutno? :szydera: Bo po tym co zobaczyłam,to boję się że to drugie....:ostrzegam:

no coty..pijemy ze glupich nie sieja a sami rosna...wiosna idzie,  niedlugo i ja z moim krzysztofem w dal rusze...moj syn prace ma w koncu , drugiemu palec sie zrasta waga stoi ...dobrze ze nie idzie w gore ...i kasa na koncie wiec...na wesolo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lucyna.beata napisał:

uscisnij lapke niuniusia ode mnie...ja niestety na gorace i clausnie powitanie z moim krzysztofem jeszcze musze poczekac...a ckni sie mi za nim oj ckni...poczuc moc pod stopa i wsluchiwac sie w jego klang...

Na oklep na Krzysztofie jezdzisz?:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pijemy dzisiaj na wesoło czy smutno? :szydera: Bo po tym co zobaczyłam,to boję się że to drugie....:ostrzegam:

wiesz ze prace znalezc mozna trzeba tylko chciec jej szukac a nie czekac az przyjdzie...wiec skoro glupi sami rosna to trzeba za ich zdrowie wypic zeby...."zaowocowali"..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

Na oklep na Krzysztofie jezdzisz?:kopara:

nie ...na siedzeniu ..bo wiesz...mamy z mirela podobne auta ale tylko z nazwy..ja jestem szerokodrzwiowa wiec i auto szersze potrzebowalam zeby sie bokiem nie wciskac a ze mirelka innej budowy wiec jej niuniek...bardzie kanciasty...jej auto to niuniek a moj..to krzys...cudnie prawda??

siedzenia ma wyscielane welurkiem i motorem do mnie gada oczkami mruga a na siedzieniu mam zawsze mojego faceta ktorego fote przesyalalam kilknascie stron wczesniej

a jezdze z krzysiu a nie na nim:oklaski:

to nie TAKI krzysztof:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

No nie wiem.....nie wiem......raczej portkami trzęsie, że taka mała frekwencja....:love:

 

E tam zaraz trzęsie, przecież sam tego chciał no i propozycję dawał co by my poszli sobie won.

Teraz będzie branżowo i / nie będę się wyrażał /:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Moje Słonko pojechało :smutek: Zobaczę je dopiero za tydzień :smutek: Małż przyjedzie z nim w niedzielę Wielkanocną w odwiedziny...jak ja tęsknię za moim Niuniusiem :smutek: Jak silnik mruczy do mnie z tęsknoty....żal słuchać :smutek: ALe za dwa tygodnie spędzimy ze sobą parę godzin w podróży :oklaski: I będzie tylko mój :oklaski: A PP będzie nalewał  mi kawę, podawał kanapki i tankował moje Szczęście w razie potrzeby  :szydera:

@Mirelka1965 toscie sie szybko uwineli...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolina145 napisał:

dla czego masz rogi, czy pod czas twojej nieobecnosci u partnera byla akcja promocyjna

Jeśli mam rogi,to nic o tym nie wiem.Ale dla pewności wyczaruje sobie jakąś miksturę.

3559.gif

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozegnam sie z wami na dzisiaj...czuje ze zaraz po wieczornej kapieli babki walne sie wyro i odplyne musze ta godzine odespac poprostu

milego wieczoru i wesolej paplaniny..nawet nie bede probowala was odczytac jutro bo sie nie da...poruszacie tyle tematow ze leb sie  gotuje...

do juterka

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z urodzin , dawno tak dretwej imprezy nie odwiedzilam((, szkoda czasu marnowac((, ale jak sie powiedzialo a , to trzeba i b- powiedziec.Zjadlam kawalek ciasta i kawe wyzlopalam - i nic , nigdzie ust nie umoczylam .Mialam propozycje , ale odmowilam)).

Siedzielismy z dziadkiem w pokoju- sami- reszta gosci w piwnicy - urzadzonej na typowe party, schody b.strome i dziadek powiedzial , ze nie zejdzie , zreszta tam gwarno , pelno ludzi, i to nie dla niego.

Dobrze , ze ten dzien sie konczy , jeszcze 2 i jade do domu))

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...