Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To przyjadę okna umyć żeby widok był ładniejszy. :szydera:

a zapraszam serdecznie do plazy moze 1km i deptak az do sopotu a mozna isc plaza az do gdyni...tam nadziejemy sie na mirelke i wysiorbiemy kawe albo...cos innnego...

w linii prostej widac hel przy czystym powietrzu..

to kiedy?????

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Heidi napisał:

Hm... , to rozumiem, że  Ty zajmiesz się samochodemO.o, a mąż sąsiadką przy tej okazji :szydera:

Tak, tak, tak....:oklaski::oklaski: Moje Słonko, Niuniuś kochany, musi znosić męskie fochy :haha: To ta sąsiadka dla nas jak zbawienie będzie...tylko gdzie jej szukać? :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lucyna.beata napisał:

odnosnie zmiany czasu owszem...nakopac do tylkow za dezorganizajce calego dnia i snu...no ale ponoc...maja cos z tym zrobic....pytanie tylko kiedy...

twoja pdp potrzebuje ciebie jak tlenu dlatego taka zapobiegliwa:d

Taaaaaa, moja PDP to cwany lis..........całą energię ze mnie "wysysa":(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Może czas na zmiany....Jak długo już się na tobie wampirzy? :haha:

Drugi rok............jak się na mnie uwiesiła:d

I też tak sobie myślę, że pora zmienić obiekt.

Pomyślę przed zakończeniem kontraktu..............czyli mam duuuuuuuuużo czasu:smutek:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

Drugi rok............jak się na mnie uwiesiła:d

I też tak sobie myślę, że pora zmienić obiekt.

Pomyślę przed zakończeniem kontraktu..............czyli mam duuuuuuuuużo czasu:smutek:

My tu sobie wymieniamy to i owo....takie agencje i stele....ale że ściany mają uszy, więc jak coś, to pisz na Berdyczów, tfu...chciałam powiedzieć na priv...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, karolina145 napisał:

Czesc pracusie, ja dzisiaj obudzilam sie w poldodziawiatej, dziadek obudzil, on dzisiaj zrobil kawe i sniadania.PDP  pracuje a opiekunka spi, mam pytania komu dzisiaj nalezy dniowka:hura:

Tobie podwójna za wychowanie PDP:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ooooo....następna spóźnialska podniosła to i owo z koja przy niedzieli...w końcu  :szydera:

Nie lubię porannego wstawania :love: Jestem na urlopie , więc mogę sobie pozwolić na dłuuuuuuugie wylegiwanko :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...