Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, henryk cygańczuk napisał:

witam

 

Witaj @henryk cygańczuk -super ,następny facet na forum ,,tylko nam nie uciekaj ,my nie gryziemy -jesteśmy grzeczne dziewczynki -opiekunki-pozdrawiam:)

17 minut temu, Łukasz napisał:

Witaj  :)   troszkę tu pusto, pora obiadu

Oj @Łukaszku nie wszyscy mają tyle wolnego co Ty ,,nawet mi się przydarzy popracować:hahaha:

ale teraz relax już mam,,,buziak na niedzielę,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, erika napisał:

witaj @henryk cygańczuk powiedz, gdzie stacjonujesz ;) to wdadniemy do Ciebie :love:

@erika prosze Cię !!! posiedz trochę na d...e ..nie wyrywaj się za szybko,,,:hahaha:  no tylko kogut jakis nowy i już kokoszka rwie i nie patrzy czy daleko czy blisko ,,,w głowie tylko jedno-hahahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

@Blondi ale to dopiero mamy drugiego rodzynka :love: musimy go również pielęgnować :hahaha: 

Jak nam nie ucieknie !!! bo było ich już tutaj trochę i się powystraszali???:hahaha: i dyla stąd,,,wszystko się okaże,,,musimy pielęgnować bo mamy to w krwi -pielęgnacja kogutów-:hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika mi jeszcze nikt tutaj ciasta nie upiekł,w ogóle jak jestem w DE to zawsze kupowali te nie dobre ciasta -te lukry ,albo na tych twardych spodach te podeszwy i na tym jakies owoce-albo kupny sernik z Aldika-a fujj jakie to nie dobre było,,,a oni się zajadali,,,,ja miałam swoje wypróbowane ciasta i torty -ale oni nigdy tych rarytasow nie jedli,,też bym zjadła takiego biszkopta z lekkim kremem z serkiem waniliowym i z brzoskwiniami,,,narobilaś mi ochoty na ciasto @erika więc teraz nie wiem jak to zrobisz -kawałeczek ląduje u mnie na talerzyku do popołudniowej :kawa::święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa: i:lody::lody:i:ciacho::ciacho:i:jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko: na popołudnie !!!  Spokojnie -dla wszystkich starczy,mam zapasy w piwnicy-hahahha:hahaha:

@erika Ty mnie tu nie czaruj ,ja chcę tego niemieckiego ciasta a nie polskiego-hahhaa:hahaha: jakie są najlepsze sama ocenie :hahaha: a ode mnie masz :jabłko:i:lody:.

@Łukasz będzie serwował po wczorajszych czekoladkach jogurt 0% i jagódki ,też może być ,,,odrobiłam za Ciebie kolego @Łukaszku pracę domową -popoludniową...:hahaha:

wszystkim milutkiego i gorącego popołudnia niedzielnego życzę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, erika napisał:

Zadzwoniła córka pdp ,że około 16 wpadnie do nas  z mężem :) upiekła ciacho mniam :love: 

oj takie rodzinki pdp to kazdy by chcial... super... ja przewaznie mialam takie, ze jak przychodzili to od progu darli sie, ze kawe chca, wode chca, a ja kuzwa jak podkuchenna dla wszytskich mialam byc...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Betty napisał:

oj takie rodzinki pdp to kazdy by chcial... super... ja przewaznie mialam takie, ze jak przychodzili to od progu darli sie, ze kawe chca, wode chca, a ja kuzwa jak podkuchenna dla wszytskich mialam byc...

@Betty jeśli chodzi o gościnność to super:) jeszcze córka zaczęła sprzątać ze stołu ..jutro mam termin na wyniesienie śmieci , patrzę a córka ma zamiar mnie wyręczyć , o nie ja sama wyniosę :)  Ale Rodzina dobrze wie ,że ja mam "przechlapane" z pdp .. oj chyba się już wypaliłam:( ale wkrótce do domu,  nie wiem czy tu wrócę 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, erika napisał:

@Betty jeśli chodzi o gościnność to super:) jeszcze córka zaczęła sprzątać ze stołu ..jutro mam termin na wyniesienie śmieci , patrzę a córka ma zamiar mnie wyręczyć , o nie ja sama wyniosę :)  Ale Rodzina dobrze wie ,że ja mam "przechlapane" z pdp .. oj chyba się już wypaliłam:( ale wkrótce do domu,  nie wiem czy tu wrócę 

@erika co sie stało,,przecież było tak dobrze z PDP,wiesz ,że to demencja-dzisiaj tak a jutro będzie dobrze albo jeszcze gorzej,,tutaj jest ryzyk fizyk,,,

Po 4 msc, jak masz urlop to PDP będzie bardzo zmieniona ,,nawt jak wrócisz to cała praca od początku ,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...