Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

No chociaż jedna spragniona i głodna się znalazła :) Mówią,że praca uszlachetnia a tu jeszcze się okazuje ,że powoduje pragnienie i uczucie głodu ;)

Jakbyś leciała na kluseczkach i kartofelkach...czyli pełen weganizm, z zahaczeniem czasami o wegetarianizm, też byś się rzucała na wszystko, co w zasięgu wzroku się pojawia :haha::szydera: A tak na serio, to pojechałam do polskiego sklepu po ogórki kiszone.....i w tym porządnym kraju autobusy nie jeżdżą dzisiaj według rozkładu :przekleństwa: Czyli moja jazda zamieniła się na dłuuuuuuuugi spacer :smutek::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jakbyś leciała na kluseczkach i kartofelkach...czyli pełen weganizm, z zahaczeniem czasami o wegetarianizm, też byś się rzucała na wszystko, co w zasięgu wzroku się pojawia :haha::szydera: A tak na serio, to pojechałam do polskiego sklepu po ogórki kiszone.....i w tym porządnym kraju autobusy nie jeżdżą dzisiaj według rozkładu :przekleństwa: Czyli moja jazda zamieniła się na dłuuuuuuuugi spacer :smutek::haha:

:oklaski:dotleniłaś się .Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :oklaski:A co cię tak na ogórki kiszone naszło ?;)

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ta agencja jest od razu do odstrzału.....:przekleństwa: To wsadzanie  na minę :grzmotnąć:  Cierpliwy człek jesteś......:cześć2: U mnie byłoby krótko......:telefon::czytaj::pejcz:

Wiesz co, pewnie ich spuszczę po powrocie.  Na razie jestem tutaj. W Südkampen byłem 23 dni. Nastawiłem się na dwa miesiące. Skoro tu jestem to dociągnę, tym bardziej że mają ofertę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Wiesz co, pewnie ich spuszczę po powrocie.  Na razie jestem tutaj. W Südkampen byłem 23 dni. Nastawiłem się na dwa miesiące. Skoro tu jestem to dociągnę, tym bardziej że mają ofertę

gdyby nie to ze podawanie nazwy agencji jest tu wrecz niemile widziane mialabym podejrzenia ze byc moze chodzi o te sama...o ktorej...ja mysle..

niewazne...probowac i dac szanse owszem mmozna...ale nie bez konca...

w pewnej chwili chyba powiedziec DOSC...kazdy dojrzewa szybciej lub wolniej...i idzie do przodu wiec powodzenia w dalszym rozwoju

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jakbyś leciała na kluseczkach i kartofelkach...czyli pełen weganizm, z zahaczeniem czasami o wegetarianizm, też byś się rzucała na wszystko, co w zasięgu wzroku się pojawia :haha::szydera: A tak na serio, to pojechałam do polskiego sklepu po ogórki kiszone.....i w tym porządnym kraju autobusy nie jeżdżą dzisiaj według rozkładu :przekleństwa: Czyli moja jazda zamieniła się na dłuuuuuuuugi spacer :smutek::haha:

a bedziesz robic nasza salatke??

a na korzonkach mozna przezyc..i to calkem niezle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grzegorz B napisał:

Wiesz co, pewnie ich spuszczę po powrocie.  Na razie jestem tutaj. W Südkampen byłem 23 dni. Nastawiłem się na dwa miesiące. Skoro tu jestem to dociągnę, tym bardziej że mają ofertę

Byle nie kolejna mina... Należy Ci się w końcu dobre miejsce....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzegorz B napisał:

Wiesz co, pewnie ich spuszczę po powrocie.  Na razie jestem tutaj. W Südkampen byłem 23 dni. Nastawiłem się na dwa miesiące. Skoro tu jestem to dociągnę, tym bardziej że mają ofertę

I słusznie.

Na początek ciężko się zorientować co do agencji, ale według moich doświadczeń miny zdarzają się i tak wszędzie i podobnie wszędzie mogą być dobre miejsca - po prostu agencje wiedzą bardzo mało, a ważna jest też postawa opiekuna, np po bojażliwej i uległej opiekunce nawet dobra sztela staje się kiepska

      Dla mnie mniej  ważna jest już ta zgodność opisu ważniejsze jest to  jak szybko mogę bezproblemowo złą sztelę opuścić i dostać kolejną. No i inne sprawy Organizacyjne ( zarobki, zus, terminowość )

    Ty zaczynasz tak energicznie, że z pewnością sobie poradzisz.

     Życzę Ci powodzenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, INEZ napisał:

:oklaski:dotleniłaś się .Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :oklaski:A co cię tak na ogórki kiszone naszło ?;)

Mnie nic...babka chce posmakować polskiego ogórka kiszonego i polskiego prawdziwego twarogu :szydera: A ty nie bądź taka domyślna, dobra? :ostrzegam::szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie nic...babka chce posmakować polskiego ogórka kiszonego i polskiego prawdziwego twarogu :szydera: A ty nie bądź taka domyślna, dobra? :ostrzegam::szydera: 

Tylko grzecznie zapytałam no i nie miałam nic złego na myśli :) Teraz mam zapytać co babcię naszło ?:haha:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

a bedziesz robic nasza salatke??

a na korzonkach mozna przezyc..i to calkem niezle..

Naszą sałatkę to ja robię z konserwowymi....:tak2: Babka MUSI spróbować ogórki kiszone...a dlaczego, to chyba nie muszę tłumaczyć dosłownie? :haha: A korzonkami, to niech się żywi kto inny.....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lucyna.beata napisał:

@@@@

mam swoje ..

ale jak bola to zrob...foczke..pomaga naprawde

20 razy co dwie godziny na dywanie

 

Foczkę to może robić osoba, która nie ma innych schorzeń kręgosłupa....może @Maria Jolanta spróbować, ale nie sądzę, że o to jej chodziło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Serenity napisał:

I słusznie.

Na początek ciężko się zorientować co do agencji, ale według moich doświadczeń miny zdarzają się i tak wszędzie i podobnie wszędzie mogą być dobre miejsca - po prostu agencje wiedzą bardzo mało, a ważna jest też postawa opiekuna, np po bojażliwej i uległej opiekunce nawet dobra sztela staje się kiepska

      Dla mnie mniej  ważna jest już ta zgodność opisu ważniejsze jest to  jak szybko mogę bezproblemowo złą sztelę opuścić i dostać kolejną. No i inne sprawy Organizacyjne ( zarobki, zus, terminowość )

    Ty zaczynasz tak energicznie, że z pewnością sobie poradzisz.

     Życzę Ci powodzenia

Dziękuję pięknie. To prawda, ja jestem zbyt świeży żeby to tak od razu ogarnąć, ale staram się bardzo. I fajnie że Was znalazłem :) bo przecież w dobrym towarzystwie zawsze raźniej

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dziękuje za słowa otuchy. Też uważam że nasza praca jest i bardzo trudna i nie potrzeba dodatkowych atrakcji. :)

Nasza praca może być łatwa i przyjemna, tylko trzeba wiedzieć jak szukać zleceń :tak2: Dostałeś się między damy i kawalerów do towarzystwa, a nie ciężko harujących 24 na dobę Polaczków :haha: My pracujemy przeważnie po 8 godzin dziennie, mamy pauzy, często dzień wolny i śpimy całą noc :tak2: Wszystko przed tobą :hura: Wyedukujemy cię, oj wyedukujemy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Dziękuję pięknie. To prawda, ja jestem zbyt świeży żeby to tak od razu ogarnąć, ale staram się bardzo. I fajnie że Was znalazłem :) bo przecież w dobrym towarzystwie zawsze raźniej

Będzie ci u nas jak w raju, tfu...jak w seraju.....:haha::szydera: Tu same młode laski...jedne ciut starsze, jedne ciut, ciut starsze, ale wszystkie zajebiaszcze :hura: A Rodzynków nam potrzeba...jeden jest, @LACHem zwany, reszta pouciekała, bo takiemu babińcowi nie sprostała :szydera::haha: Nie wiem tylko, dlaczego się tak bali? :szok::szydera: My nie gryziemy, nie kopiemy, nie plujemy, a że niektóre wygłodniałe są, to już inna sprawa....:szydera::szydera::szydera: Ale nie bojaj sja, żadnej krzywdy ci nie zrobimy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Może czas na zmiany? :oklaski: Życie skoczka może być baaaardzo przyjemne, wierz mi :hura:

Znam takie życie bardzo dobrze : dla zasady pracowałam tak pierwsze dwa lata, potem oczywiście od przypadku do przypadku. Mimo wszystko nowe miejsce już mnie nie porusza tak jak kiedyś i to już od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Będzie ci u nas jak w raju, tfu...jak w seraju.....:haha::szydera: Tu same młode laski...jedne ciut starsze, jedne ciut, ciut starsze, ale wszystkie zajebiaszcze :hura: A Rodzynków nam potrzeba...jeden jest, @LACHem zwany, reszta pouciekała, bo takiemu babińcowi nie sprostała :szydera::haha: Nie wiem tylko, dlaczego się tak bali? :szok::szydera: My nie gryziemy, nie kopiemy, nie plujemy, a że niektóre wygłodniałe są, to już inna sprawa....:szydera::szydera::szydera: Ale nie bojaj sja, żadnej krzywdy ci nie zrobimy :haha:

Brzmi zachęcająco :haha::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...