Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Betty napisał:

kocham Cie Blondasku i Twoje poczucie humoru... a ze mi odbija, to z emocji, bo balam sie jak bedzie, ale zle jeszcze nie jest... tylko dlaczego w ciagu 3 tyg jestem 8-mą opiekunką? to daje do myslenia....

Betty właśnie czytałam o włosach i się zastanawiałam czy to obecnie czy wcześniej było , a teraz widze ,że obecnie i jesteś tam 8? w ciągu 3 tyg? szok!! szok!!! oj daje do myślenia -daje ,,sama już jestem ciekawa gdzie ten haczyk ,,,czy o włosy chodzi?? czy o zachowanie? czy o gotowanie? czy o porządek w kuchni podczas gotowania? czy jeszcze jest dużo przeróżnych cudów do czego się może pańcia przyczepic,,ale ciekawe miejsce ,,zawsze pierwsze dni są słodkie i przyjemne i ciuciuciuciu,,a potem wychodzi szydło z worka ,,,ale spokojnie ,,rób jak robisz i zachowuj się normalnie i obserwuj,,każda opiekunka  pracowała 2 dni do 3 dni i  wypad-jak będziesz tam tydzień to znaczy ,że będziesz z pańcią,,,

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Betty właśnie czytałam o włosach i się zastanawiałam czy to obecnie czy wcześniej było , a teraz widze ,że obecnie i jesteś tam 8? w ciągu 3 tyg? szok!! szok!!! oj daje do myślenia -daje ,,sama już jestem ciekawa gdzie ten haczyk ,,,czy o włosy chodzi?? czy o zachowanie? czy o gotowanie? czy o porządek w kuchni podczas gotowania? czy jeszcze jest dużo przeróżnych cudów do czego się może pańcia przyczepic,,ale ciekawe miejsce ,,zawsze pierwsze dni są słodkie i przyjemne i ciuciuciuciu,,a potem wychodzi szydło z worka ,,,ale spokojnie ,,rób jak robisz i zachowuj się normalnie i obserwuj,,każda opiekunka  pracowała 2 dni do 3 dni i  wypad-jak będziesz tam tydzień to znaczy ,że będziesz z pańcią,,,

 

ale ja mam czesto "szczescie" do wlosow po kims... najwiecej zawsze w lazience... kurcze... nie lubie jak ktos po mieszkaniu, albo po kuchni jak Gesslerowa chodzi telepiąc wlosami... a potem wsszedzie wlosy... bleeee

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Betty napisał:

ale ja mam czesto "szczescie" do wlosow po kims... najwiecej zawsze w lazience... kurcze... nie lubie jak ktos po mieszkaniu, albo po kuchni jak Gesslerowa chodzi telepiąc wlosami... a potem wsszedzie wlosy... bleeee

@Betty a ja przy najbliższej rozmowie , powiem to Agencji ,że powinna spinać swoje włosy ..:(bo miesiące mijają a pełno włosów wszędzie:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

@Betty a ja przy najbliższej rozmowie , powiem to Agencji ,że powinna spinać swoje włosy ..:(bo miesiące mijają a pełno włosów wszędzie:( 

jestes the best! wiesz co wyszlo z Twojej wypowiedzi: ze agencja powinna spinac wlosy :) bije mi dzis wybacz i tak Cie uwielbiam!!!! baaaardzo Ty to wiesz Eryczko!!!!

@Blondi malpiszonie jeden! apeluje o odp na maila!!!!! :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O włosach mowa ? to ja Wam powiem co ja wczoraj miałam,,kupiłam w Polsce farbę blond ,,SYOSS"-ale kartonik weg a całą zawartosć do woreczka aby jak najmniej miejsca zajęło,,,wczoraj na wieczór zaczelam sobie farbowac ,,ale już cos kolor farby mi nie pasował ,ale polożylam sobie na włosy -na odrosty ,i nie odchodze od lusterka -bo wiem ze u mnie 5 min, i mogę już zmywać wszystko ,,,i patrzę na te swoje blond wlosy ,że robią się coraz ciemnjesze jakies i rzuciłam okiem na ulotke a tam baba w ciemnych włosach -piorunem pod wodę -szampon -myje -co ja będę szatynką?szok ,,zmyłam nie do końca ,,blond stonowany ,fajny nawet kolor,,jak wyschły ciekawy odcien blondu wyszedl,,,o mały włos -jakbym odeszła od lustra -na 100% bym była ciemna dzisiaj ,,ktos wpakował w opakowanie blond ciemny kolor farby-teraz już bedę wszystko sprawdzać przy zakupie,, dzisiaj oczywiscie w rozpuszczonych cały dzien latałam ,,,zaczęłam się zastanawiać ile ja gubię włosów -cała chałupa mądrali w moich blond wlosach? musze wziąsc lupę i popatrzyć ,,czy gdzieś jestem rozrzucona ,,hahhahahaha

Mam przepyszne jabłuszka :jabłko::zielone_jabłko::jabłko::jabłko:podzielę się z Wami ,,,Częstujcie się !!! soczyste jak usta ,,,:love:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika wiesz... rozmawialam dfzis ze swoja agenturą na temat internetu: zeby byl zapis w dokumentach, ze rodzina albo zapewnia, albo zwraca koszty... kuzwa, myslalam, ze mnie wzrokiem zabija... ze jak, po co, ze starzy ludzie... wiec mowie, ze 21 wiek, wyklocilam sie i wielkie nic zdzialaalam... i po ciul moj perfekt niemiecki, jak ludzie sa niereformowalni? Scheisse!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Betty napisał:

@erika wiesz... rozmawialam dfzis ze swoja agenturą na temat internetu: zeby byl zapis w dokumentach, ze rodzina albo zapewnia, albo zwraca koszty... kuzwa, myslalam, ze mnie wzrokiem zabija... ze jak, po co, ze starzy ludzie... wiec mowie, ze 21 wiek, wyklocilam sie i wielkie nic zdzialaalam... i po ciul moj perfekt niemiecki, jak ludzie sa niereformowalni? Scheisse!!!!!!!!!

A pancia nie ma internetu? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Betty napisał:

jestes the best! wiesz co wyszlo z Twojej wypowiedzi: ze agencja powinna spinac wlosy :) bije mi dzis wybacz i tak Cie uwielbiam!!!! baaaardzo Ty to wiesz Eryczko!!!!

@Blondi malpiszonie jeden! apeluje o odp na maila!!!!! :)

@Betty :hahaha: niech i oni spinają :love:ale zaraz wyprostuję

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Betty napisał:

jestes the best! wiesz co wyszlo z Twojej wypowiedzi: ze agencja powinna spinac wlosy :) bije mi dzis wybacz i tak Cie uwielbiam!!!! baaaardzo Ty to wiesz Eryczko!!!!

@Blondi malpiszonie jeden! apeluje o odp na maila!!!!! :)

 

16 minut temu, Betty napisał:

@erika wiesz... rozmawialam dfzis ze swoja agenturą na temat internetu: zeby byl zapis w dokumentach, ze rodzina albo zapewnia, albo zwraca koszty... kuzwa, myslalam, ze mnie wzrokiem zabija... ze jak, po co, ze starzy ludzie... wiec mowie, ze 21 wiek, wyklocilam sie i wielkie nic zdzialaalam... i po ciul moj perfekt niemiecki, jak ludzie sa niereformowalni? Scheisse!!!!!!!!!

@Betty dobrze rozmawiałaś:) medal Ci się należy:) ale ja jak tu przyjechałam to miałam internet ! ale jaki?? jeden tydzień i po internecie . Walczyłam przez półtora miesiąca  i wywalczyłam:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi już poszli spać PDP-cisza nocna -ale dla nich ,nie dla mnie!!!:święty:

:hahaha: ja mam jeszcze 3 godziny dla siebie,,,jak wytrzymam,,:hahaha:bo dzień dzisiaj miałam cały pelen wrażeń,,,

@Betty a Twoja pańcia -już zostanie pancią ,już spi? czy dokształca się przed tv,,

 

@erika dla Ciebie :lody: na gorący kokoszkowy wieczór!!! piszę o pogodzie -nie wyobrażaj sobie od razu bóg wie czego ,,,teraz masz trochę postu -chyba z 2 dni bo kogutek znając go z opowiadań to pracę rzuci i będzie rwał do kokoszki:love:

@Łukaszku a Ty już dziadzię uspiłeś? chyba oblewasz się zimną wodą z gorąca jakie płynie z nieba oczywscie ,,bo ode mnie to trochę za daleko i już takie gorące nie doleci,,a szkoda:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Betty napisał:

 

 

14 minut temu, Blondi napisał:

dla Ciebie :lody: na gorący kokoszkowy wieczór!!! piszę o pogodzie -nie wyobrażaj sobie od razu bóg wie czego ,,,teraz masz trochę postu -chyba z 2 dni bo kogutek znając go z opowiadań to pracę rzuci i będzie rwał do kokoszki:love:

@Blondi oj kogucik zawsze chętny:hahaha:ale powiedziałam,że chce odpocząć :love:dopiero przyjedzie po mnie na fajrant:hahaha:oj w Wohnmobil chyba resory kaput:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

@Betty a Twoja pańcia -już zostanie pancią ,już spi? czy dokształca się przed tv,,

 

Pańcia przed tv :( ona chodzi spac kolo 22-giej, tak mnie uswiadomila... cholera... a ja cala noc jechalam z Polski, nie wyspalam sie bo facet w autobusie chrapal cholernie, a jak chrapal to zaczynal sie dusic i kaszlal... no i tak przemeczylam noc... w Wiedniu bylam o 5 rano, poszlam do MC Donalda poczekac az mi buiro otworza o 8-maj, potem do Pańci i tak caly dzien po nieprzespanej nocy... jeszcze mnie zab boli razem z uchem, tak jakby mi cala lewą strone z calą zuchwą przewalo, taki nerwoból... cholera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.09.2016 at 19:20, emma napisał:

ostatnio zastanawiałam się nad tym, że w DE jakoś nie przeszkadza to ludziom. W PL bardzo dużo kobiet korzysta z dermatologii estetycznej. Podoba mi się to tu ;) W ogóle tak myślałam nad tym, że Niemcy mężczyźni bardziej u kobiet interesuje osobowość, uroda na drugim miejscu. Oczywiście są wyjątki ;) W PL mężczyźni bardzo przywiązują uwagę do wyglądu. I może to wynika z tego, że Niemcy są mniej zakompleksieni? To takie wolne myśli i mogę się mylić, ale jestem ciekawa Waszego zdania :)

@emma wiesz co mnie dzisaj spotkało? tak od razu przypomniał mi się Twój wpis ten,,jedna Niemka -bardzo ładna kobieta ,ale bardzo dużo zmarszczek i nawet nie pytałam jej ile ma lat,ale ona jak usłyszala ,że ja mam wnuczki to od razu wielkie gały zrobiła i mowi do mnie -ile Ty masz lat ,że masz już wnuczki ,,a ja ze tyle i tyle ,,a ona do mnie ale robiłas jakies naciąganie skóry czy inne upiekszenia -mi tak się śmiać zachciało , patrzy się na mnie i nie wierzy ,dlaczego ja wyglądam na młodą a mam tyle lat? czyli pisząc tutaj potem co pisalam ,to prawdę pisałam , nic nie robię a wyglądam dobrze ,,,ale już to na mnie wrażenia nie robi ,,bo już nie jeden -jedna mi to powiedziała ,ale miłe jest,,,a mój mądrala jaki zadowolony ,,,:hahaha: naciąganie skóry zrobię jak będę miała 90 lat ,,,hahhahahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Betty napisał:

Pańcia przed tv :( ona chodzi spac kolo 22-giej, tak mnie uswiadomila... cholera... a ja cala noc jechalam z Polski, nie wyspalam sie bo facet w autobusie chrapal cholernie, a jak chrapal to zaczynal sie dusic i kaszlal... no i tak przemeczylam noc... w Wiedniu bylam o 5 rano, poszlam do MC Donalda poczekac az mi buiro otworza o 8-maj, potem do Pańci i tak caly dzien po nieprzespanej nocy... jeszcze mnie zab boli razem z uchem, tak jakby mi cala lewą strone z calą zuchwą przewalo, taki nerwoból... cholera...

@Betty ale Ty jesteś silna!  całą noc nie spałaś i tak ożywiłaś całe forum:o  Buziaczki dla Ciebie:całus:

5 minut temu, Blondi napisał:

@emma wiesz co mnie dzisaj spotkało? tak od razu przypomniał mi się Twój wpis ten,,jedna Niemka -bardzo ładna kobieta ,ale bardzo dużo zmarszczek i nawet nie pytałam jej ile ma lat,ale ona jak usłyszala ,że ja mam wnuczki to od razu wielkie gały zrobiła i mowi do mnie -ile Ty masz lat ,że masz już wnuczki ,,a ja ze tyle i tyle ,,a ona do mnie ale robiłas jakies naciąganie skóry czy inne upiekszenia -mi tak się śmiać zachciało , patrzy się na mnie i nie wierzy ,dlaczego ja wyglądam na młodą a mam tyle lat? czyli pisząc tutaj potem co pisalam ,to prawdę pisałam , nic nie robię a wyglądam dobrze ,,,ale już to na mnie wrażenia nie robi ,,bo już nie jeden -jedna mi to powiedziała ,ale miłe jest,,,a mój mądrala jaki zadowolony ,,,:hahaha: naciąganie skóry zrobię jak będę miała 90 lat ,,,hahhahahha

@Blondi a ja wiem po czym jest taka ładna buźka jak pupcia u niemowlęcia :love: jest taka naturalna maseczka .. zapomniałam jak się nazywa :płacz: 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

@emma wiesz co mnie dzisaj spotkało? tak od razu przypomniał mi się Twój wpis ten,,jedna Niemka -bardzo ładna kobieta ,ale bardzo dużo zmarszczek i nawet nie pytałam jej ile ma lat,ale ona jak usłyszala ,że ja mam wnuczki to od razu wielkie gały zrobiła i mowi do mnie -ile Ty masz lat ,że masz już wnuczki ,,a ja ze tyle i tyle ,,a ona do mnie ale robiłas jakies naciąganie skóry czy inne upiekszenia -mi tak się śmiać zachciało , patrzy się na mnie i nie wierzy ,dlaczego ja wyglądam na młodą a mam tyle lat? czyli pisząc tutaj potem co pisalam ,to prawdę pisałam , nic nie robię a wyglądam dobrze ,,,ale już to na mnie wrażenia nie robi ,,bo już nie jeden -jedna mi to powiedziała ,ale miłe jest,,,a mój mądrala jaki zadowolony ,,,:hahaha: naciąganie skóry zrobię jak będę miała 90 lat ,,,hahhahahha

Blondi mi dają często nawet 10 lat mniej niż mam. Z jednej str, to super ;) Ostatnio w PL jest dużo ludzi z Ukrainy i mi oraz moim znajomym też dawali mniej lat. Mówili, że Polacy często wyglądają na młodszych niż są ;) To może zadośćuczynienie za trzy rozbiory oraz dwie WŚ na naszych ziemiach :d Gratuluję wyglądu Blondi ;) Ja często myślę, że babki są wredne dla nas, ponieważ zazdroszczą nam naszego wieku oraz urody. 

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, emma napisał:

Blondi mi dają często nawet 10 lat mniej niż mam. Z jednej str, to super ;) Ostatnio w PL jest dużo ludzi z Ukrainy i mi oraz moim znajomym też dawali mniej lat. Mówili, że Polacy często wyglądają na młodszych niż są ;) To może zadość uczynienie za trzy rozbiory oraz dwie WŚ na naszych ziemiach :d Gratuluję wyglądu Blondi ;) Ja często myślę, że babki są wredne dla nas, ponieważ zazdroszczą nam naszego wieku oraz urody. 

To ,że polki wygladają młodo ,też dzisiaj mi powiedział jeden Niemiec , na podsumowanie ,hahhahaha  na szczęscie do tej pory moje babcie były zadowolone ze mają taką opiekunke co nie wygląda na opiekunke a na kogoś z rodziny prędzej,,,moja obecna babcia wręcz jest mną zachwycona ,ja ją przyciagam do siebie,,ona ciągnie do mnie,,jej się wszystko podoba we mnie,,cos jednak mam w sobie -jakieś magnesy? chyba za dużo zjadam codziennie tych magnesów-hahhaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

@erika ??????? Ty łobuzie? :hahaha: masz na myśli spermę???:hahaha: mów otwarcie ! jest już po 22 -hahhahah

ale mi wesoło!!! zrobiło się trochę tak męsko-żensko?:love:

 

33 minut temu, erika napisał:

 a ja wiem po czym jest taka ładna buźka jak pupcia u niemowlęcia :love: jest taka naturalna maseczka .. zapomniałam jak się nazywa :płacz: 

wariatki cudne! uwielbiam Was, a maseczke znam, znam i juz wiem dlaczego tak mlodo wygladam :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...