Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

Jaki żart przecież w Niemczech we wszystkich domach się segreguje oni to mają we krwi więc opiekunki też muszą segregować co się da :haha:

Ok, ja segreguję......ale nie zakrętki :szok:  No ja może jakaś niedouczona, bo oddziałową nie byłam i za krótko w DE jestem :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na czym polega ta segregacja nakrętek ? czy kolorami się je segreguje ? czy wielkością ? a może od butelek osobno a od słoików osobno ? Zainteresowało mnie to bo kiedyś w Polsce była taka akcja dzieci do szkoły zanosiły na jakiś szczytny cel :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A czemu się smutasz? :szok: Czyżbyś nakrętki segregowała, a może oddziałową byłaś? ;)

Właśnie segregować nie segregowałam tylko plastikowe zbierałam a po co napisałam powyżej .Oddziałową nie byłam nigdy i chyba tak ważnego stanowiska się nie dochrapię :smutek:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Ciekawe na czym polega ta segregacja nakrętek ? czy kolorami się je segreguje ? czy wielkością ? a może od butelek osobno a od słoików osobno ? Zainteresowało mnie to bo kiedyś w Polsce była taka akcja dzieci do szkoły zanosiły na jakiś szczytny cel :)

Nosiły i nadal noszą,takie małe nakrętki zbierają w każdej szkole na mazurach.Są one surowcem wtórnym,za kilka ton nakrętek można kupić wózek inwalidzki 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

Właśnie segregować nie segregowałam tylko plastikowe zbierałam a po co napisałam powyżej .Oddziałową nie byłam nigdy i chyba tak ważnego stanowiska się nie dochrapię :smutek:

Ależ jesteś....dochrapałaś się....tyle tylko, że masz oddział jedno lub dwuosobowy :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alicja09 napisał:

Nosiły i nadal noszą,takie małe nakrętki zbierają w każdej szkole na mazurach.Są one surowcem wtórnym,za kilka ton nakrętek można kupić wózek inwalidzki 

Jak jestem w domu to też zbieram. I oddaję dzieciakom. Ale to nie segregacja ;) Czekamy, co @lucyna.beata napisze :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...