Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, emma napisał:

moje obserwacje takie wnioski mi nasunęły. Uważał, że i dla samej siebie warto dbać o siebie ;) 

Szczególnie dla samej siebie bo wtedy od razu się dużo lepiej czujemy i widać nawet to po nas,,

@emma wez np, panią w sklepie -mina starej zgrzędy,tak jakby pracowała za karę ,mina grozna bo jest zła ,wszystko ją denerwuje i jej sam wyraz twarzy mówi wszystko,,,i tak dzień w dzien to ta skóra np, na twarzy się tak ukształtuje jaka jest jej mina i tak już zostanie z taką wredotą na buzi,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Szczególnie dla samej siebie bo wtedy od razu się dużo lepiej czujemy i widać nawet to po nas,,

@emma wez np, panią w sklepie -mina starej zgrzędy,tak jakby pracowała za karę ,mina grozna bo jest zła ,wszystko ją denerwuje i jej sam wyraz twarzy mówi wszystko,,,i tak dzień w dzien to ta skóra np, na twarzy się tak ukształtuje jaka jest jej mina i tak już zostanie z taką wredotą na buzi,,:hahaha:

hehe mimika twarzy jej się przyzwyczaja i tak zostaje :d Żartujemy sobie, ale od śmiania powstają "kurze łapki" wokół oczu, że ktoś źle nie zinterpretował ;) 

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

Witam w poniedziałek.Życzę miłego,spokojnego dnia   :kawa::)  Blondasku:love::serce:

:kawa::kawa::kawa: na wspaniały początek tygodnia !:serce::love::serce:

Chodz u mnie słońce nie świeci a raczej mrzy i ponuro ale jest bardzo spokojnie i niech tak zostanie,,,buziaczkI Łukaszku:love::serce::love: na spokojny dzień z dziadkiem  :święty:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj 2 kawki i wystarczy tego dobrego,,,teraz myślę nad stekami w marynacie -muszę zaproponować mojemu mądrali ,czy będzie miał smaka na takie rarytasy dzisiaj :hahaha: bo babci wszystko pasuje co zrobię ,,ona nie jest wymagająca ,,,i tak cały dzień o tym jedzeniu i jedzeniu i piciu i słodyczach i owocach itd,,,,:ciacho::jabłko::burger::frytki::kawa::softserve::lody::ciastko::pizza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha:@Blondi muszę się podlizać do Ciebie .Jak zwykle ide wcześniej spać, ale coś nie mogłam zasnąć:( ponownie wróciłam myślami do mojego remontu:( o kuźwa dostałam nerwa znowu:(. A więc wstałam poszłam na dymka i otworzyłam swojego IPHONE , zaczęłam czytać :hahaha: @LENA_57 i @Blondi :hahaha:tak się uśmiałam ,.. no i humor u mnie  się poprawił:love:.Jesteś wielka na tym forum:serce: :całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, erika napisał:

:hahaha:@Blondi muszę się podlizać do Ciebie .Jak zwykle ide wcześniej spać, ale coś nie mogłam zasnąć:( ponownie wróciłam myślami do mojego remontu:( o kuźwa dostałam nerwa znowu:(. A więc wstałam poszłam na dymka i otworzyłam swojego IPHONE , zaczęłam czytać :hahaha: @LENA_57 i @Blondi :hahaha:tak się uśmiałam ,.. no i humor u mnie  się poprawił:love:.Jesteś wielka na tym forum:serce: :całus:

@erikaoj tam od razu wielka ,,ale sama wiem ,że jak czytam nie raz posty to sama się tak rozbawię i ubawię i nasmieję sama do siebie w głos i wiem ,że poprawia się humor i nastrój i jeteśmy jacyś spokojniejsi i zapominamy o problemach i nie raz takie lekkie głupotki na luzie też muszą byc:hahaha: nie wszyscy na forum to tolerują,ale ja się tym nie przejmuję,,szukam relaxu wszędzie aby chodz na chwilę przeniesc się w świat którego może nie ma,,,,??? praca pracą i problemy nasze też rozwiązujemy w miarę naszych możliwosci ale odskocznia też musi byc ,,,ja całe  życie jestem jakimś motorem do działania i tak mi już zostało i co jeszcze? nie interesuje mnie co powiedzą inni ,czy to wypada czy nie ,,bo ja uważam zawsze ,że z umiarem wszystko wypada ,albo z przymróżeniem oka:hahaha:

Wystarczy zdjąc co z niektórych maskę poważności i już ta osoba jest nie do poznania ,,,,,taka prawda,,,odwagi co nie którym brakuje ,ja mam chyba odwagę wrodzoną-hahahhah a co mi tam,,

Ale dzięki @erika za bardzo miłe słowa -masz wolne to na zdrówko:piwo: ale potem potem,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A całe towarzystwo myśli o balandze a obiad już ugotowany? ja ciężko pracuje przy obiedzie a reszta myśli o rozrywkach z samego rańca,:hahaha:,,steki zaraz będą gotowe do tego całego zestawu są jeszcze steki i makarony,,zróbcie sobie tylko trochę miejsca w brzuszkach -bo ode mnie się wychodzi pełnym ,,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na popołudnie przygotowałam coś o czym wczoraj marzyłam i miałam ochotę i kawusia i poczęstuję chętnie głodnego i spragnionego Tiramisu,,,,kupiłam nie te co chciałam ,ale nie było wyboru,,ale napewno będzie smaczne-Smacznego!

 

tiramisu.jpg

No dzisiaj już sobie dogodzę równo,,,dieta narazie na bok!-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Łukasz napisał:

@Blondi smacznego  :) Ja dzisiaj jogurt naturalny 0% tłuszczu i dorzuciłem kilka jagódek .Idę teraz zrobić coctail dziadkowi,same świeże owoce.Bywaj,buźka :love:

OOOOOOO? jakie zdrowe jedzonko! super ! No ja się tak zdrowo nie odżywiam ,,ja muszę mieć mięsiwo i trochę tłuszczu i jeszcze kremikami sobie dogodzę ale to tak tylko dzisiaj:hahaha: 

Buziolki -cmokuś:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie pojezdziłam bo jestem na etacie -Przynieś-Podaj- Pozamiataj !!!!

nie za długo ale zawsze coś,,,przydatna jestem i to bardzo,,dziadek ma zachciankę to ja szybka dziewczynka w auto i proszę bardzo-podane na tacy,,,babci wymyslił spacerek ,,też zaliczony ale bez orzechów-:hahaha: pogoda paskudna -pada więc szybko do domku,,,jak mnie nakryją z tym laptopem non stop-to się będzie działo:hahaha: udobrucham ich,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Blondi napisał:

Trochę sobie pojezdziłam bo jestem na etacie -Przynieś-Podaj- Pozamiataj !!!!

nie za długo ale zawsze coś,,,przydatna jestem i to bardzo,,dziadek ma zachciankę to ja szybka dziewczynka w auto i proszę bardzo-podane na tacy,,,babci wymyslił spacerek ,,też zaliczony ale bez orzechów- pogoda paskudna -pada więc szybko do domku,,,jak mnie nakryją z tym laptopem non stop-to się będzie działo udobrucham ich,,,

@Blondi Ty masz super ! masz pomagiera do swojej pdp :) nie kazdemu się tak trafia . Przewaznie jak 2 osoby to uff ciężko 

 

 

19 godzin temu, Blondi napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika a ty masz zle? nie! masz super! babcia w przedszkolu i luz blus,bardzo dobra stella,,,a jak babcia jest długo w tym przedszkolu? a tam też śpią dzieci?wiem ,że Twoja kocha spać,,,jak ona tam wytrzymuje ? a jak wraca do domku to jest bardzo zmęczona czy wypoczęta -pytam tak z ciekawości ,bo nigdy nie spotkałam się z przedszkolem na seniorów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

a ty masz zle? nie! masz super! babcia w przedszkolu i luz blus,bardzo dobra stella,,,a jak babcia jest długo w tym przedszkolu? a tam też śpią dzieci?wiem ,że Twoja kocha spać,,,jak ona tam wytrzymuje ? a jak wraca do domku to jest bardzo zmęczona czy wypoczęta -pytam tak z ciekawości ,bo nigdy nie spotkałam się z przedszkolem na seniorów

@Blondi Busik przyjeżdża rano po 8 i pdp przywozi przed 17 godz. Tam jest jedzonko, wszystko:) zabawy ,spanko, pampersów też  nie daję. Czasami widać ,że jest zmęczona ale dzisiaj mi spiewała prawie do kolacji :)  Jak są albo zbliżaja się jakieś uroczystości,zawsze coś skromnego przywiezie @Blondi myslę,ze to jest fajnie dla chorych i dla osób ,które na co dzień muszą z nimi przebywać:serce:Znam takie ośrodki z własnego doświadczenia-w Polsce ,oby takich ośrodków było jak najwięcej nie tylko tutaj ale u Nas w Polsce .

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)@erika tak czytam i naprawdę fajna sprawa dla takich ludzi,,faktycznie przedszkole dla dorosłych i zobacz jaka rześka do kolacji -super,,Ty odpoczniesz a babcia się świetnie bawi,,,ma urozmaicenie i jest wsród swoich rówieśników,, za takie przedszkole chyba rodzina musi płacić,,,ale mimo wszystko opłaca się aby mamusia przebywała w innym otoczeniu i w innym miejscu a nie tylko w domu,,napewno są przerózne zabawy i ćwiczenia,,,podoba mi się to przedszkole :) super sprawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, erika napisał:
2 minuty temu, Blondi napisał:

tak czytam i naprawdę fajna sprawa dla takich ludzi,,faktycznie przedszkole dla dorosłych i zobacz jaka rześka do kolacji -super,,Ty odpoczniesz a babcia się świetnie bawi,,,ma urozmaicenie i jest wsród swoich rówieśników,, za takie przedszkole chyba rodzina musi płacić,,,ale mimo wszystko opłaca się aby mamusia przebywała w innym otoczeniu i w innym miejscu a nie tylko w domu,,napewno są przerózne zabawy i ćwiczenia,,,podoba mi się to przedszkole :) super sprawa:)

@Blondi kiedyś widziałam F-rę  ,ale z tego co wiem to refunduje Krankenkassen ,są na to środki ,dlatego wcześniej pisałam o tym drugim dniu wolnym:) Rodzina z niecierpliwościa czekała na odpowiedź, czy będzie drugi dzień.. zrobili mi prezent zamiast podwyżki:)     w moim mieście jest piękny ośrodek"przedszkole" ale muszą zakładac stowarzyszenia ,  czasem coś tam im skapnie od Burmistrza:) ale piękna sprawa!!:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erika,piękna sprawa,to są domy dziennego pobytu,taka swoista terapia zajęciowa.Przeważnie prowadzone przez Kościoły.Ma to służyć aktywizacji pdp w gronie rówieśników.Fajne to.Też kiedyś dziadki moje tam jeździli,nawet busik przyjeżdżał i zabierał po drodze wszystkich pdp. :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...