Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie mogę zdradzić takich światowych danych personalnych , 5 min, wystarczy -dzieci już i tak jest wszędzie za dużo:hahaha:

Blondi, dzieci jest za malo, najlepiej od razu blizniaki wtedy mozna sie zalapac na 500 plus, o ile jest sie jeszcze w wieku prokreacyjnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LENA_57 napisał:

A to sie teraz kogucik nazywa lub kogut. Od czego to zalezy, od rozmiaru?:święty:

hahahhaha no nie wytrzymiem-hahhahaha kogut i kogucik i kogutek i wszyscy  z  jednego chowu -więc rozmiary są uniwersalne-chcesz długiego to sobie rozciągnij  -LENA musisz poznać jakiegos kogucika i się przekonac:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek

A na co mi to ? Wala gaz w samocie ze tak pierdacza i sie z  tego rechotaja albo swiruja denne teksty bleeeee spadam . Nuda dzuma i gomora i stare  tepe baby  niekobiece  to masakrejszyn gorszy niz kac! hyhyhy...spadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

@emma wychodze z takiego założenia ,że jak się gęby samemu nie spaskudzi czy słoncem czy solarium czy złym żywieniem czy czym tam jeszcze to można zachowac długo długo ładną twarz i skórę,,i ja nigdy nie skorzystam z żadnej chirurgi czy innych dermatologicznych upiekszeń bo chcę się starzec naturalnie ,napewno i kosmetyczkę pogonię też,,zresztą nie byłoby co u mnie grzebac,,sama sobie pogrzebie i jest ok! a kobiety w De są strasznie pomarszczone a męzczyzni to już w ogóle jakby cos po nich przejechało,,ale co? solarium i slońce np, egipskie,,,

HEHE o egipskim słońcu nie pomyślałam ;) Racja, słońce, mało wody, stres źle wpływa na cerę. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, emma napisał:

HEHE o egipskim słońcu nie pomyślałam ;) Racja, słońce, mało wody, stres źle wpływa na cerę. 

A ja znam jednego facecika co chce wyglądać jak lala-ale daleko mu do tej lali ,i o nim pisałam wlaśnie i on do Egiptu bo musi być brązowy ,a potem w DE  do solarium i ma facet 55 lat a wygląda strasznie pomarszczony ,ale on tego nie widzi i szuka dwudziestoparolatki,,

Stres i zmartwienia i od razu widzimy inną twarz -to prawda!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Serenity napisał:

@emma ciekawy wątek i też tak mi się wydaje, że tutaj aż tak rygorystycznie nie podchodzi się do urody kobietl, ani mężczyźni, ani pracodawcy, ani inne kobiety. Tak, w Polsce to już by trzeba nie wiem jak o siebie dbać

moje obserwacje takie wnioski mi nasunęły. Uważał, że i dla samej siebie warto dbać o siebie ;) 

Teraz, Blondi napisał:

A ja znam jednego facecika co chce wyglądać jak lala-ale daleko mu do tej lali ,i o nim pisałam wlaśnie i on do Egiptu bo musi być brązowy ,a potem w DE  do solarium i ma facet 55 lat a wygląda strasznie pomarszczony ,ale on tego nie widzi i szuka dwudziestoparolatki,,

Stres i zmartwienia i od razu widzimy inną twarz -to prawda!

Przypomina mi się, jak mój kuzyn bardzo chciał mieć proste włosy. Chodzi do jakieś znawczyni i ona dawała mu do nacierania włosów jakiś płyn. Włosy ma proste, ale po jednej nocy wstał siwy, a był wówczas bardzo młody. Później smażył się na solarium, aby się odmłodzić. Śmieszne to wyglądało.Obecnie zestarzał się i już jest w sam raz :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...