Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przybyłam, poczytałam posiorbałam...jestem :cześć3: Dziób od bitej śmietany usmarowany, rozkosz słodyczy rozlewa się na podniebieniu....w niebie jestem? :szok: A teraz na spokojnie :kawa2: i :gazeta:  U nas leje...leje to za mało powiedziane...wieje.....wieje to za mało powiedziane....Pogoda za oknem ohydna...mimo wszystko życzę 5a7017b3ccda9_miegodnia.jpg.5e78e97313db1ccea409b67125136bab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A co tak tą szczęką o podłogę walisz? :szok::haha: Na amerykańskich filmach wszystkie kobiety jak wstają z łóżka, to mają pełny make up :haha: Mogą one, może i @1bozka :haha: Kto bogatemu zabroni? :ostrzegam::haha:

masz rację, chyba za mało oglądam filmów amerykańskich :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - późno , bo późno, nic na to nie poradzę, zaczynają się dla mnie cięższe dni. Poradzę sobie jak zwykle, mam już zaprawę i wbrew temu co pisze @Marianek doświadczenie. Ale o " tem po tem ":)  . Czas za śniadanie się zabierać.  Witajcie  w piękny wtorek :)

sikorka.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, aga1 napisał:

Dzień dobry - późno , bo późno, nic na to nie poradzę, zaczynają się dla mnie cięższe dni. Poradzę sobie jak zwykle, mam już zaprawę i wbrew temu co pisze @Marianek doświadczenie. Ale o " tem po tem ":)  . Czas za śniadanie się zabierać.  Witajcie  w piękny wtorek :)

Witajcie wszyscy. U mnie wieje, pada i ogólnie ponuro:(

A to dla Ciebie @aga1 :

ec49178332db679a35a7f106cad561e82655.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje @Marianek , czasem jedno dobre słowo więcej zdziała, jak setki :) porad. Dzięki .

Od początku mojej pracy opiekuńczej prowadzę zapiski. Ale były to zapiski takie ogólne . Teraz chyba zdobędę się na prowadzenie dziennika i zatytułuję go "Odchodzenie " . Jestem tu od września 2015 r ( z przerwami ) znam podopiecznego dobrze, a o koniugacje rodzinne, córki powinny mnie pytać, bo znam je lepiej słuchając opowieści .Do tej pory w swoich zapiskach mam wszystko, od przyjazdu na sztele poprzez sprawy rodzinne, które często obserwowałam z daleka. Przemyśle jeszcze ten swój dziennik , to musi być już, widzę, że ten czas się zaczął.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@aga1 może nieporozumienie ale po ty co napisałaś dwie godziny wcześniej to się zmartwiłam....

Nieporozumienie z tym helikopterem wyszło. Ktoś omyłkowo przekazał komunikat.  Z podopiecznym źle , to starość . Właśnie nastawiam się psychicznie na jego długą ostatnią podróż . Myślę, że  wróci  za parę dni do domu, taka wola rodziny i jego . Cudów nikt nie zdziała . Napisałam, że śmiech mnie ogarnia ponieważ na domowego- rodzinnego lekarza czekamy 4 dni a helikopter był na już.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aga1 napisał:

Nieporozumienie z tym helikopterem wyszło. Ktoś omyłkowo przekazał komunikat.  Z podopiecznym źle , to starość . Właśnie nastawiam się psychicznie na jego długą ostatnią podróż . Myślę, że  wróci  za parę dni do domu, taka wola rodziny i jego . Cudów nikt nie zdziała . Napisałam, że śmiech mnie ogarnia ponieważ na domowego- rodzinnego lekarza czekamy 4 dni a helikopter był na już.

no taka nasza praca...czasmi trzeba byc do konca...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...