Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@violka  obnażasz moje największe tajemnice :smutek:Wstawiasz, bez pozwolenia, zdjęcia sprzed terapii laserowej :smutek: Naruszasz moją prywatność :smutek: Co mi tam kurkuma, jak serce krwawi :smutek::haha:

Oj tam , oj tam :cmok: Myślisz , że tylko Tobie wąs się sypie :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Przecież Twoje pancerne cudo nie pożółknie image.png.7d29aa2cce8081db177c01b9e0f2908b.png:haha:

Nie mogę się napatrzyć na ten złom w gębie,,nie wiem czy mi się podoba dół czy góra,,nie wiem czy wolę złoto czy srebro,,ale calowac się nie będe,,,a na języku ma też coś? napewno,,!!! a fujj ,,katastrofa w gębie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie mogę się napatrzyć na ten złom w gębie,,nie wiem czy mi się podoba dół czy góra,,nie wiem czy wolę złoto czy srebro,,ale calowac się nie będe,,,a na języku ma też coś? napewno,,!!! a fujj ,,katastrofa w gębie,,,

Nie dołuj @Mirelka1965 jeszcze bardziej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@violka  obnażasz moje największe tajemnice :smutek:Wstawiasz, bez pozwolenia, zdjęcia sprzed terapii laserowej :smutek: Naruszasz moją prywatność :smutek: Co mi tam kurkuma, jak serce krwawi :smutek::haha:

no przecież wąsata nie jesteś,,poczekaj ,,na takie klamry trzeba kasy i jest kolejka,,aby w gębie sobie zamczysko zrobić,,nie ma tak hop siup,,,to nie Twoje ,,przeciez ,,to przeciez widać ,że Arabia ,,,facet z Dubaju,,tam się oplywa w cyrkoniach i złocie i co tam mają jeszcze za strupy ,,,możesz spac spokojnie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Duże dupeczki są teraz modne :d:haha:

Przywołujecie Kardashiankę  i Jennifer Lopez. Dupeczka dupeczką.:d  Dla mnie nie jest (bardzo) istotny wygląd zewnętrzny, ale to, co ktoś sobą reprezentuje. Jennifer Lopez - świetna piosenkarka i aktorka - duża osobowość! A Kardashianka? Taki pustak, tak jak i jej cała rodzina!>:( Mamusia z kamerą u ginekologa, tatuś zmienia płeć (bo czym może jeszcze zadziwić?) Ona nie uśmiecha się, bo będzie widać zmarszczki! Jeżeli dla kogoś jest to idol - to jego wybór i doceniam to. Ale co myślę to moje!

kim - tumblr_ot8zj0QZQs1t0o5vno1_1280.jpg

050113-kim-k-maternity-style-300_0.jpg

091916-kim-kardashian-sheer-lead.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marianek my myślimy podobnie jak Ty . Dla nas Kim K też nie jest żadną idolką i mówiąc o jej pupie , raczej mało kto myśli , że ten karykatualny odwłok jest atrakcyjny :haha::szydera: No ale jesteśmy kobietami i każda z nas , nawet ta idealna jest zapatrzona w jakąś ładną część innej kobiety :) No sam powiedz , czy latynoski nie mają ładnych pupci ? :d A tak swoją drogą , to zaskakujesz mnie :o pozytywnie oczywiście :)  I czekamy na odpowiedz , jak to jest z tą Twoją tolerancją i wyrozumiałością :d wiesz o co nam chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, violka napisał:

No ale jesteśmy kobietami i każda z nas , nawet ta idealna jest zapatrzona w jakąś ładną część innej kobiety

Ja myślałem, że tylko faceci patrzą...:d

 

37 minut temu, violka napisał:

No sam powiedz , czy latynoski nie mają ładnych pupci ? 

Mają, potwierdzam!

 

38 minut temu, violka napisał:

I czekamy na odpowiedz , jak to jest z tą Twoją tolerancją i wyrozumiałością :d wiesz o co nam chodzi 

Problem w tym, że nie bardzo wiem? Powtarzam raz jeszcze, dla mnie ważne jest to, kto co sobą reprezentuje. Nie lubię tatuaży u kobiet, ale śp. Amy Winehouse to klasa sama w sobie - ten piękny głos! Adele to grubasek? Trzeba jej posłuchać! Anja Rubik - patyczak jak twierdzą niektórzy hejterzy! Ale jej klasa i zachowanie nie mają sobie równych! I wiele, wiele innych kobiet. Jakbym patrzył tylko na dupcie, cycki, nogi to bym był chyba bardzo ubogi duchowo.

A to moja kobieta ponadczasowa:

https://www.youtube.com/watch?v=CdQqIkx3V88

Dobrej nocy życzę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...