Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, 1bozka napisał:

Blondi trzymaj klase reprezentujesz polskie dziewczyny na campingu:d

A żebyś wiedziała,,, i tak robię,,a co najważniejsze ? słodziak zachwycony:oklaski: każą mi tu chodzic w sportowych rzeczach bo camping,,a Blondi ma sportowe rzeczy ale czemu ma nie ubrac nie sportowych ? jak nabrala ich full,,,,hahhaha sukienek od litra i pół litra itd, bucików też mi nie brakuje,,a co mnie śmieszy,,jak słodziak mówi ,,my nie jesteśmy starzy ludzie,,,

jeszcze co? to mam swoje zdanie i koniec,,

jeszcze jedno co mnie spotyka co wieczor albo noc,,,ja nauczona isc spac czysta,,musi byc prysnic itd, wiec zapindalam po nocach przed pójsciem do łóżeczka pod pryśnice,,,i tu napotykam zdziwko,,jedną babcię spotykam non stop,,i zdziwiona pyta ,,teraz będziesz brała pryśnić? hahhaha tak mam co dzień,,,jestem inna ,,ludzie sie wieczorami tutaj nie myją,,tylko z rana  ,,przed południem,,a ja jestem odwrotowiec ,,,i to jaki ,,non stop rządzę w lazienkach,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Po co ci Wietnamczyk w Hiszpanii? :haha: Rozmiary regionalne powinny pasować na efekt sernika wiedeńskiego :trele:

Ostatnio w tym sklepie co kupiłam fajne wloskie ciuchy to chyba facecik malutki i skosnooki,,brzydalek taki ,,, tak mi wyglądał na Wietnam,,a ma tam fajne spodnie jeszcze ,,muszę tam wrócić jeszcze na ten jego sklep,,bo coś mnie tam ciągnie,,za dużo rzeczy było,,i jeszcze raz musze je prześwietlić,,pomierzyć i kupic,,, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ostatnio w tym sklepie co kupiłam fajne wloskie ciuchy to chyba facecik malutki i skosnooki,,brzydalek taki ,,, tak mi wyglądał na Wietnam,,a ma tam fajne spodnie jeszcze ,,muszę tam wrócić jeszcze na ten jego sklep,,bo coś mnie tam ciągnie,,za dużo rzeczy było,,i jeszcze raz musze je prześwietlić,,pomierzyć i kupic,,, 

Blondi weź swojego słodziaka i :wino:z nami,nie bądź zazdrosna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Ostatnio w tym sklepie co kupiłam fajne wloskie ciuchy to chyba facecik malutki i skosnooki,,brzydalek taki ,,, tak mi wyglądał na Wietnam,,a ma tam fajne spodnie jeszcze ,,muszę tam wrócić jeszcze na ten jego sklep,,bo coś mnie tam ciągnie,,za dużo rzeczy było,,i jeszcze raz musze je prześwietlić,,pomierzyć i kupic,,, 

Nie rozpędzaj sie tak z tymi zakupami :szok: bo Słodziak będzie musiał przyczepkę dokupić do kampera :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

Blondi weź swojego słodziaka i :wino:z nami,nie bądź zazdrosna

A co ja robię?????    no co?????   piję z Wami ze slodziakiem i na laptopach siedzimy ,,dzisiaj luzik mamy,,tutaj jest cos takiego ,,że w niedzielę o 18 idziemy do restauracji na piwo,,ale dzisiaj jest inaczej,,nie będziemy na gwizdek latać dla kogoś,,,bo ktoś powiedział ,że mamy być albo ze o tej godzinie się pije,,cudaków tutaj nie brakuje,,,a ja obserwuję,,a piwa i innych trunkow tutaj mam full, masakra jakaś,,a ja tylko piwo lubię,,,:piwo: więc na zdrówko!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo czytałam na temat cudownych właściwości kurkumy . Podobno jest świetnym lekarstwem na poprawę pamięci . Robiono nawet jakieś badania i wyniki wskazują na to , ze kurkuma regularnie podawana leczy nawet alzheimera . Chyba przetestuje na mojej Pdp :) najwyżej stracę super miejsce pracy , jak cofnie się jej demencja :dhttp://faktydlazdrowia.pl/niesamowite-wlasciwosci-kurkumy-pomagaja-wrocic-do-zdrowia-z-objawow-demencji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

@aga1

na newry to konserwy....znasz to???stary tekst za czasow mojego "i mloda i piekna:..teraz tylko "i piekna"...

i nadal:haha:

gdbysmy znally sie blizej powiedzialabym...aga rozbierz sie i ubran pinuj glowe zajmiesz czyms innym...to zart taki wiec nie bierz sobie tego na powaznie...

wyjdz troche gleboko poodychaj jak dasz rade moze pomoze albo....lyknij NURODORON homeopatyczny srodek na wyciszenie

Nie jestem zdenerwowana tylko wewnętrznie podniecona :) tak działa na mnie wiatr. Ubrań nie muszę pilnować, bo one są jeszcze w Domu Mody Prada . Tam są tez  moje torebki , pantofelki i biżuteria . W żadną  homeopatię też nie wierzę. Jeśli coś łykam, to jest to właśnie to .......obraz.png.232be0d3c169de2b9c4b45e2addb3393.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ostatnio dużo czytałam na temat cudownych właściwości kurkumy . Podobno jest świetnym lekarstwem na poprawę pamięci . Robiono nawet jakieś badania i wyniki wskazują na to , ze kurkuma regularnie podawana leczy nawet alzheimera . Chyba przetestuje na mojej Pdp :) najwyżej stracę super miejsce pracy , jak cofnie się jej demencja :dhttp://faktydlazdrowia.pl/niesamowite-wlasciwosci-kurkumy-pomagaja-wrocic-do-zdrowia-z-objawow-demencji/

Jak już szukasz to poszukaj też czy nie ma jakichś przeciwwskazań bo to co przeczytałam podoba mi się. :)

 

Łysy dzisiaj świeci jak głupi. :321_crescent_moon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jak już szukasz to poszukaj też czy nie ma jakichś przeciwwskazań bo to co przeczytałam podoba mi się. :)

 

Łysy dzisiaj świeci jak głupi. :321_crescent_moon:

No kurcze , nie znalazłam żadnych przeciwwskazań  a naczytałam się tego dużo . Ktoś musiałby być uczulony na kurkumę O.o Podstawa to odpowiednia dawka i regularne zażywanie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...