Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, 1bozka napisał:

Myślę ze będzie patrzył:d chłop przecież jest,ale on wie co mu grozi za nieodpowiedni  wzrok w stronę moich koleżanek:grzmotnąć:

:rozpacz: nie bądz taka zazdrosna :święty: tylko popatrzy i trochę pomarzy sobie po cichaczu,,,jak każdy chłop:pto co ja mam powiedziec ??? jak mój słodziak lata z czekoladkami do sąsiadek? z ciastem,,likierami?hahahha by musiał już być bez oczu i ,,,nie będe pisac bo moje głupoty sie spełniają,,więc jest wszystko ok! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, 1bozka napisał:

Myślę ze będzie patrzył:d chłop przecież jest,ale on wie co mu grozi za nieodpowiedni  wzrok w stronę moich koleżanek:grzmotnąć:

:rozpacz: nie bądz taka zazdrosna :święty: tylko popatrzy i trochę pomarzy sobie po cichaczu,,,jak każdy chłop:pto co ja mam powiedziec ??? jak mój słodziak lata z czekoladkami do sąsiadek? z ciastem,,likierami?hahahha by musiał już być bez oczu i ,,,nie będe pisac bo moje głupoty sie spełniają,,więc jest wszystko ok! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

:rozpacz: nie bądz taka zazdrosna :święty: tylko popatrzy i trochę pomarzy sobie po cichaczu,,,jak każdy chłop:pto co ja mam powiedziec ??? jak mój słodziak lata z czekoladkami do sąsiadek? z ciastem,,likierami?hahahha by musiał już być bez oczu i ,,,nie będe pisac bo moje głupoty sie spełniają,,więc jest wszystko ok! 

Nie byc zazdrosna...no nie wiem..a jak by mu się zachciało zdobywać nowe doświadczenia...to co przyjąć jak swoje?:donos:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 1bozka napisał:

Sory Lucyna beata teraz to jam Ci to uczyniła tą czerwoną buzke...nie dlatego ze tak mysle ale tak sobie przy niedzieli,mysle ze mi wybaczysz,a wogole to coraz mniej tych czerwonych buziek a więcej tych uśmiechniętych.Pozdrawiam serdecznie przy niedzieli:d

 

 

@1bozka

wiesz ja mam nawet swoja teorie dlaczego tak sie dzieje :haha: ale obawiam sie moglabym zostac tu publicznie niemalze zlinczowana wiec przemilcze aczkolwiek na usta slowa mi sie cisna:szok:

a twoja czerwona kropke ci wybaczam....jak to napisano...moge z tym zyc

i nici z roweru...padlam na wyro wstalam dopiero poczlapalam do kuchni kawe zaparzylam maz pdp sie przypaletal to zrobilam druga...po drodze wyjelam lody i oststni kawalek ciasta...nic tak nie pobudza jak slodkosc...cukier, mniam...

@Mirelka1965 to wszytsko twoja sprawka....rozpsulas mnie tymi ciastami we wsi :grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aga1 napisał:

Dzień dobry - niedziela, a jak siedzę w domu tzn. w domu w pracy :) . Wiatrzysko wieje, że mało głowy nie urwie. Nie lubię takiej pogody, jakaś poddenerwowana jestem. Może ten dzień przeżyję :) ,  nie mam innego wyjścia. 

I zostanie mi jeszcze coś około  50 dni .

@aga1

na newry to konserwy....znasz to???stary tekst za czasow mojego "i mloda i piekna:..teraz tylko "i piekna"...

i nadal:haha:

gdbysmy znally sie blizej powiedzialabym...aga rozbierz sie i ubran pinuj glowe zajmiesz czyms innym...to zart taki wiec nie bierz sobie tego na powaznie...

wyjdz troche gleboko poodychaj jak dasz rade moze pomoze albo....lyknij NURODORON homeopatyczny srodek na wyciszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Niech cię ręka boska broni przed zmianą nicku :ostrzegam: No, chyba, że na kozę :trele:

ja w roku kozy urodzona  jestem...pozyteczne lagodne wszystkozerne zwierze...matka karmicieka kazda czesc mozna wykorzystac...wiec moze i pasowalby...zwlaszcza do mojego anielskiego JA...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Carmen1 napisał:

Rozbawiłyście mnie wpisami o zazdrości i kontroli nad tym jedynym :)

Wprawdzie „Vertrauen ist gut, Kontrolle ist besser!“ , jak to już mawiał Lenin, ale trzeba pamiętać, że to może działać w obie strony :d

 

im krotsza smycz tym mniej wytrzymala...taka moja filozofia..i niestety tak sie dzieje...sami sobie wyznaczamy priorytety i nikt nad do innych nie zmusi....nawet metalowy tluczek..

albo zaufanie albo nic nie ma sensu bo kontrolowanie to koniec zwiazku...ale to moje zdanie...a trzymanie reki na pulsie....to u lekarza w szpitalu podczas badania...

 

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff :d siedzę na popo :oklaski: Nabiegałam się dzisiaj podczas wolności . Pogoda nieciekawa ale musiałam pozwiedzać moje kąty . Myślałam , że uda mi się całkowicie uniknąć imprezy urodzinowej ale niestety kiedy poszłam odebrać moją Pop musiałam godzinkę poimprezować , ponieważ reszta rodzinki chciała sobie pooglądać co to za dziwo z Polski ma moja babcia :haha:Ogólnie byli zszokowani , bo jak to powiedzieli , to sadzili , że do opieki jeżdżą tylko starsze panie O.o Musiałam tłumaczyć , że ja jestem średnia wiekowa :haha: i oczywiście wyjaśniłam , że panowie też są opiekunami i potrafią lepiej ugotować od nie jednej kobiety i jeszcze na plus przemawia , że hormony nimi nie rządzą , dzięki temu maja dużo więcej cierpliwości :d W tym momencie moich wyjaśnień , ich zdziwienie przemieniło się w gromki śmiech i oczywiście najgłośniej śmiała się męska część gości O.o:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pleciuchy...:d Moi goście dopiero się rozjechali...wchodzę, a tu .......ćwierkadełkowo :oklaski: Fajnie jest :oklaski: Opita jestem :kawa:, objedzona :ciacho:, gardziołko nadszarpnięte od :dyskusja:, ale jestem gotowa na kolejne :szept:Witajcie w niedzielne popołudnie :cmok: Może by tak filiżaneczkę napoju z teiną? image.png.dff4e514f90cc2c1ba9670f1570cfb27.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, erika napisał:

Dzięki @Mirelka1965:love: uwielbiam ciacho :love: a jeszcze ta piękna serwetka:pzapewne wydziergana przez Ciebie:oklaski:

 Chciałabym sobie przypisać talenty @Maria Jolanta, ale nie potrafię kłamać :oops:Dzieło mojej koleżanki....ja przypisuję sobie tylko autorstwo zawartości talerzyka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

dzięki ,ja oczywiście się poczęstu:dję a podziękuję wierszem które uwielbiam 

wp_ss_20180128_0006 (2).png

Teraz to mi klina zabiłaś >:(:haha: Następny będę musiała napakować rodzynkami, przyozdobić konfiturą wiśniową i ubić bitą śmietanę...a ja taka leniwa jestem...:( Ale...nasz klient, nasz pan....:d Jak mus, to mus...następny będzie a'la "Cafee Galerya"...:oklaski: Dzisiaj ten czekoladowy, skromny wyrób musi wystarczyć....:sorry: Aha.....i zgadzam się w całej rozciągłości, że słowo "sernik" to jedno z najpiękniejszych słów w świecie słodkości :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Heidi napisał:

Hejka @violka , jak ja żałuję, żeśmy nie spotkały się ostatnio  w D.. Skrucz zakończył już ze mną współpracę, a teraz jestem daleko od Ciebie. Kto wie czy dane będzie nam spotkać się jeszcze gdzieś, tam w świecie. Teraz będę prawdopodobnie okupować swoją osobą okolice Monachium. Zbyt daleko, aby wyskoczyć na wspólną kako-kawę. Dotrzyj tylko na miejsce, które Tobie podłam w dokładnym opisie. W razie potrzeby pomocy dzwoń do mnie kochana. Tam czekają skarby dla Ciebie. 

Jeszcze nie wiesz , czy nie wylądujesz w D :) lub ja obok Ciebie :d A jeśli chodzi o ten przybytek rozkoszy , to już znalazłam sobie transport  :oklaski::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz to mi klina zabiłaś >:(:haha: Następny będę musiała napakować rodzynkami, przyozdobić konfiturą wiśniową i ubić bitą śmietanę...a ja taka leniwa jestem...:( Ale...nasz klient, nasz pan....:d Jak mus, to mus...następny będzie a'la "Cafee Galerya"...:oklaski: Dzisiaj ten czekoladowy, skromny wyrób musi wystarczyć....:sorry: Aha.....i zgadzam się w całej rozciągłości, że słowo "sernik" to jedno z najpiękniejszych słów w świecie słodkości :oklaski:

Ja mam w zanadrzu jeszcze inny sernik do wyboru do koloru,moze taki spróbujesz upi:dec 

wp_ss_20180128_0007 (2).png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...