Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Phi.

Miałam taką samą torebkę.

Z plastiku. :szydera::szydera::szydera:

Bo ją na plastik nie stać  :szydera:. Tylko opiekunki mogą być tak rozrzutne. Posiadać torebkę 100 % skóra to żadna frajda ! Jedna torebka na całe życie, to przesada !!! Ty masz zapewne jedną torebkę na jedne wyjście i do każdego warzywa także :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Ty już chyba zacząłeś końcowe odliczanie :) potrafisz jeszcze usiedzieć na miejscu ? czy może jesteś już jedną nogą w Polsce ?

Spokojnie, jeszcze kilka dzionków tu spędzę....już zawczasu dostałem fajne geszenki, a myślami jestem w kraju....rozplanować wszystko sobie w punktach, pozałatwiać wszelkie sprawy, bo nie lubię niczego robić tak na łapu-capu, no, i z powrotem wracać :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Znalazłm moją potencjalną  luksusową skórzaną  torebkę 25x13x18 oraz 30x16x23 . Za ile  ? za 60 mala  i 70 €  duża . Brać ? Ile sztuk ? Komu, komu , bo idę do domu :d. Trzeba tylko poczekać 60 dni na dostawę.Wytrzymam :hura:.Mojego Krokodyla zostawię/wykorzystam  na inne okazje :haha:. Ale odlot. I jeszcze znalazłam skórzanego leoparda, taką wielką i małą do kompletu. No !!! Z takim sprzętem , mam nadzieję, że tylko do pałaców będe wpuszczana :p, oczywiście  popracować :d:szydera:

75 € i 43 € Leopard skóra 100 % . Chyba zwariowałamO.o. Szafy pełne butów, teraz czas na torebki. Nowy rok, nowy plan zakupowy :haha: , nowe realizacje . 30x36x13cm  5a64c1abb94a7_leopardduaza70.jpg.16592c34031227e3ae4d0848c42f1f8c.jpg5a64c1b34a626_leopardmaa40.jpg.805fafe0e3ffb0d2a5d931566c5385c6.jpg25x8x17 cm I do tego wdzianko na kurtkę (nawet sportową, nada się też na sukienkę wieczorową)5a64c2569a1e4_konierzleopard.jpg.1f674d82bef6e03907e0dd710c02a7dd.jpg ta za 15 € . Jak pięknie , wcale po sklepach nie trzeba biegać. Co za czasy :love:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alicja09 napisał:

Dobry wieczór,pozdrawiam.

i wzajemnie @Alicja09. Co takie minimum ? Czy wszyscy dzisiaj są u cioci na imieninach ? Tra...la...la.la.la.....

" U cioci na imieninach
Są goście i jest rodzina,
Więc program się rozpoczyna
Do śmiechu no i do łez."

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry :) Miłej ,spokojnej niedzieli Wam życzę.@Łukasz Ty już chyba zacząłeś końcowe odliczanie :) potrafisz jeszcze usiedzieć na miejscu ? czy może jesteś już jedną nogą w Polsce ? :) Kto tam jeszcze niedługo wraca chyba @Heidi coś wspominała chociaż ,chociaż z nią to nic nie wiadomo bo zmienia decyzje tak jak rękawiczki z krokodylowej skórki :haha:

Ja! jaaaa za 3 tygodnie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Nie mam oporów. przed ujawnieniem swojej podobizny...:haha: I gotowam ci ja bój stoczyć zacięty..nie ważne z kim...nie ważne z czym.....5a644b621368f_grubaskakontrapocig.jpg.1ee8b464ebed00e3bad8a6ac722bc69d.jpg Kto ze mną? :haha:

Jestem z Tobą :cmok: Im dłużej na Ciebie patrzę , tym większą mam pewność , że staniesz za mną murem :oklaski: chociaż , żeby uniknąć ciosów , może jednak lepiej by było , gdybyś stanęła przede mną :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Ty masz dobrze, wyszydełkujesz sobie jakieś piękne w stylu boho. Spryciara !!! >:(>:(>:(

Ty sobie luknij na https://www.google.pl/search?q=mochila+bag&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjP_omn6enYAhUEKuwKHRRaBHcQsAQITA&biw=1366&bih=666

I bierz się za naukę. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało dzisiaj na forum byłam, bo w pidżamce, przed telewizorem, tfu....w pieleszach domowych się pławiłam :oops: Kawki popołudniowej się z wami nie napiłam, ale za to Rodzinie dużo czasu poświęciłam :cool: Razem zwiedziliśmy Syberię, potem pojechaliśmy do Afryki, pochyliliśmy głowy nad losem zesłańców, Polsków z kresów wypędzonych, dzieci dla Rzeszy urodzonych...uffff... męczące te podróże :haha:A że jeszcze dzisiaj mamy parę interesujących rzeczy do zwiedzenia,  tfu...obejrzenia i mogę się w tych wyprawach lrkko zatracić, więc już teraz, na wszelki wypadek, życzę wszystkim miłego wieczorku :cmok:Do jutra kochani, pa, pa...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Jestem z Tobą :cmok: Im dłużej na Ciebie patrzę , tym większą mam pewność , że staniesz za mną murem :oklaski: chociaż , żeby uniknąć ciosów , może jednak lepiej by było , gdybyś stanęła przede mną :haha:

A mundur masz? :haha:No wiesz, za czym panny sznurem.... @jolantapl. na garnitur chrapkę miała, to ja gorsza nie chcę być i na mundurek szykowny popatrzeć :haha:A stanę przed tobą, jak w kolejce do ciasteczek będę się przepychać :tak2::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A mundur masz? :haha:No wiesz, za czym panny sznurem.... @jolantapl. na garnitur chrapkę miała, to ja gorsza nie chcę być i na mundurek szykowny popatrzeć :haha:A stanę przed tobą, jak w kolejce do ciasteczek będę się przepychać :tak2::oklaski:

Mam tylko taki :) na więcej brakło materiału :dimage.png.029de8250b10a0c79b2ed12336f44593.png:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc w niedzielę. Zawsze jak wchodzę w ten temat to czuję się jak na placu zabaw w przedszkolu. Tyle tu rysunków, mądrych skojarzeń :) i zabawy .  Moja sąsiadka kiedyś miała tak zrobiony ogródek - leżały stare opony od traktora pomalowane na rózne kolory, kazda sztacheta w płocie pomalowana na jakis odstający od ogólu kolor. Kazdy to przechodził to mimo woli sie usmiechał . Ja też . Treść zgineła w tych malowankach. Kwiaty i krzewy były ładne ale nikt tego nie widział .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...