Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Heidi napisał:

Hi, hi,,,, ktoś mu bieliznę na oczy zarzucił i juz po nim :d:hura:. Teraz na czytanie książek nie będzie miał czasu. Ale pewnie  miesznie krwi koledze w głowie, że podpowiem z kim ma sie zadać, żeby rany nie były bolesne :szydera:

grupy krwi.jpg

Aten post , to do krwiopijców skierowałaś ? coby niestrawności nie dostali :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

oj można , można :love: apetyt rośnie a waga w dół :haha:

tak.... wieczorem zaczniesz jeśc, a nad ranem skończysz część chrupnia, prześpisz się i znowu po nie sięgasz :szydera: i tak cztery razy po dwa razy , osiem razy raz po raz :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

tak.... wieczorem zaczniesz jeśc, a nad ranem skończysz część chrupnia, prześpisz się i znowu po nie sięgasz :szydera: i tak cztery razy po dwa razy , osiem razy raz po raz :hura:

Trochę przesadziłaś z tą częstotliwością , czy tam ilością jedzenia :haha: ale rozumiem cie , na takim głodzie to tęż bym tyle zjadła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Muszę jakieś ciasteczko znaleźć w moim domku. Już za parę dni , za dni parę,,,,,:hura:

 

A  krokodyl tfu ciasteczko  ma twardą skórę to po schrupaniu przyjdzie jeszcze czas na przeżuwanie :p:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Trochę przesadziłaś z tą częstotliwością , czy tam ilością jedzenia :haha: ale rozumiem cie , na takim głodzie to tęż bym tyle zjadła :haha:

Ale ona już u Skrucza nie pracuje O.o:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Bo tutaj jest cala kolekcja lewych butów i nijak nie chcą się dopasować na prawą stopę :haha:

Mogłam to przewidzieć i ochronę na ekran założyć i śliniaczek pod szyję :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

czas zemsty za długi czas wylegiwania wsamotnej  beztrosce będzie długi i iiii .... bolesny dla stron !!!!!. Spróbuję zrobić z krokodyla torebkę :szydera:

Musisz kupić krokodylowi duuużo wazeliny , żeby tak nie cierpiał podczas obróbki :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

A co ...? juz dopadaś jakiegoś krokodyla ? Byle nie mojego, bo mój ma długi ogon , nada się dodatkowo jeszcze  na pasek :szydera:

Jeszcze Twojego nie dopadłam :d Ale ten długi ogon :szok:, fiu fiu :$ Tak mnie zaintrygował , że ............................;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

jest torebka Hermes za jedyne 837000 zł i tym razem nie pomyliłam zer :szok: To musiał być wyjątkowy krokodyl . Teraz zastanawiam sie , czy @Heidi ma jeszcze do kogo wracać :haha:

Ty wiesz, że ona wygląda jak moja obecna torebka ?  Zatem nie będę wydawać zer, zostanę przy swojej starj torbie. No... i juz po zakupach . Dziękuję @violka. Czy to nie ja pisałam kiedyś, że nieraz mamy coś pod nosem i tego nie zauważamy  ?

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...