Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, RADEK napisał:

Ja jestem stary Pisior.

Też mam starego i się nie chwalę :haha:

Niebawem mają być zmiany w Kodeksie Pracy...w Niemczech wzrosło minimalne wynagrodzenie ...poczytajcie zresztą sami

http://www.fakt.pl/pieniadze/prawo/nowy-kodeks-pracy-koniec-umow-smieciowych-praca-nieetatowa-i-samozatrudnienie/c5151jm

https://www.mypolacy.de/niemcy,0/newsy/niemcy-od-stycznia-2018-zmiany-w-kwestii-placy-minimalnej

A teraz idę :kąpiel:...ktoś chętny ze mną ? Obiecuję, że będę grzeczny :dobrze::haha:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Łukasz napisał:

A teraz idę :kąpiel:...ktoś chętny ze mną ? Obiecuję, że będę grzeczny :dobrze::haha:

 

hm... rozczarowales mnie... jaki jest sens pojscia spac z facetem, ktory obiecuje, ze bedzie grzeczny? :)

ja zaczynam byc jak wampir... caly dzien w uspieniu, a wieczorem sie ożywiam.... maja pdp o 19 chodzi spac i spi az do godz 9.... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Nie cieszmy się zmianami w Niemczech... Jak zabraknie tych śmiesznych delegacji to zatrudnią nas jako firmy na własnych działalnościach i jakoś wątpię, żeby to nam na dobre wyszło, a już na pewno nie większości z nas. Do tego to trzeba silniejszych osób.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Betty napisał:

hm... rozczarowales mnie... jaki jest sens pojscia spac z facetem, ktory obiecuje, ze bedzie grzeczny? :)

ja zaczynam byc jak wampir... caly dzien w uspieniu, a wieczorem sie ożywiam.... maja pdp o 19 chodzi spac i spi az do godz 9.... 

On się kąpie grzecznie,śpi pewnie niegrzecznie :d 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja śpię.....

 

spisz i piszesz przez sen? hm, zdolna jestes... ja dzis w nocy do 4 usnac nie moglam.... przewracalam sie.... nie mam pojecia dlaczego, myslalam, ze dzis bede padnieta i bedzie mi sie chcialo wczesniej spac... a moze ja sie juz starzeje i nie potrzebuje tyle snu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Łukasz napisał:

a ja dziś pokazałem dziadkowi swoje fotki ....

tu jak byłem niemowlakiem

images-3.jpeg.44307743b63ae95e2ecdbed120cf32a2.jpeg

tu już nastolatek...

images-8.jpeg.21b5a4eeba678b0fc200fcc265542a52.jpeg

tu jako dojrzały mężczyzna...

images-10.jpeg.d654d5c02ff13943d14b648f77718ee8.jpeg

a tu  jako sterany życiem opiekun

58515ea8d9985_ukasz.thumb.jpg.3afd7eff64f938f1db3a87cf90a24929.jpg.dbb814bcdfe809c769caa34df5edb65f.jpg

:haha:
 

Stawiam na pierwszą i drugą fotkę duży plus..te dwie środkowe  nijak mi nie pasują, takie lalusiowate jakieś :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Betty napisał:

spisz i piszesz przez sen? hm, zdolna jestes... ja dzis w nocy do 4 usnac nie moglam.... przewracalam sie.... nie mam pojecia dlaczego, myslalam, ze dzis bede padnieta i bedzie mi sie chcialo wczesniej spac... a moze ja sie juz starzeje i nie potrzebuje tyle snu? 

Ty się lepiej przyznaj, co masz na sumieniu ;) Chociaż ja wiem...męża od piersi odstawiłaś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...