Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Lekarz potwierdził moją diagnozę :) .Teraz tylko USG  i już będzie wszystko wiadomo .Kolka nerkowa to ból porównywalny do bóli porodowych i do bólu zęba a ja to miałam przez 14 dni :(.Jestem szczęśliwa ,że nie muszę iść do szpitala przynajmniej na razie ;)

Wspolczuje Ci bardzo to jest straszny ból,mój mąż  miał raz taki atak kolki nerkowej to leżał zgięty w pół na dywanie  czekając ns pogotowie i każdy ruch to potworny ból. Ale zdarzyło się to tylko raz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka1965

1.robisz fotkę telefonem,

2.zapisujesz w galerii,

3.otwierasz tą fotkę z galerii,

4.robisz screenshota-zrzut ekranu (ss),

5.wchodzisz na forum np.:"Rozmowa przy kawie",wybierasz np.: Mirelka1965, klikasz w "dodaj odpowiedź do tematu", klikasz w spinacz (wybierz pliki), pokażą Ci się ikonki mediów z Twojego telefonu, ja klikam w dokumenty, wybieram z dokumentów tego ss, którego chcę opublikować, mam komunikat :"wybrano 1", klikam "otwórz", dodaję fotkę na forum, potwierdzam kliknięciem "dodaj odpowiedź" i gotowe. 

Możesz też zamiast kliknąć spinacz, kliknąć ikonkę aparatu, zrobić fotkę i opublikować ale musisz pamiętać, że rozmiar robionego zdjęcia nie może przekroczyć 1MB.( to tak jak do kosmetyczki nie złożysz piekarnika).No chyba, że...:d. Dlatego robię screena moich zdjęć, bo pozwala mi to na "zmniejszenie piekarnika do wielkości kosmetyczki". Jeśli masz tylko możliwość zrobienia ss że zdjęcia to dasz spoko lux radę. POZDRAWIAM

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolantapl. napisał:

Kamień pewnie też tam jest i to on daje takie objawy ale to może tylko usg potwierdzić .Antybiotyk dostałam właśnie zaraz go łyknę.Dowiedziałam się,że na usg najbliższy termin to 26 kwietnia :o więc jak do jutra mi nie przejdzie to pójdę prywatnie bo do 26 kwietnia to ja czekać nie będę ;)

@Jolanta pl. Żadne długie  czekanie!!!  Wzywasz do domu karetkę,  bo Masz bóle  co 10 minut. Dostajesz skierowanie do szpitala na SOR.  A jak nie to sama tam się dokulaj.  Weź  tylko kanapki , bo ja czekałam na moje przyjęcie  przez lekarza dyżurnego 6 godzin.  Jednak pomoc była można  by napisać  "od ręki". To najszybsza droga. nie musisz mi płacić  xd

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RADEK napisał:

Możesz też zamiast kliknąć spinacz, kliknąć ikonkę aparatu, zrobić fotkę i opublikować ale musisz pamiętać, że rozmiar robionego zdjęcia nie może przekroczyć 1MB.( to tak jak do kosmetyczki nie złożysz

Ja tak zrobiłam . Nie rozumiem dlaczego jeden bratnik mi wszedł a drugi nie:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Heidi napisał:

@Jolanta pl. Żadne długie  czekanie!!!  Wzywasz do domu karetkę,  bo Masz bóle  co 10 minut. Dostajesz skierowanie do szpitala na SOR.  A jak nie to sama tam się dokulaj.  Weź  tylko kanapki , bo ja czekałam na moje przyjęcie  przez lekarza dyżurnego 6 godzin.  Jednak pomoc była można  by napisać  "od ręki". To najszybsza droga. nie musisz mi płacić  xd

Po takich cyklicznych bólach mogą na porodówkę zawieść. Teraz to tylko leczyć się w kraju.   Współczuję,może @Jolanta.pl trafi dobrze .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jolantapl. napisał:

Lekarz potwierdził moją diagnozę :) .Teraz tylko USG  i już będzie wszystko wiadomo .Kolka nerkowa to ból porównywalny do bóli porodowych i do bólu zęba a ja to miałam przez 14 dni :(.Jestem szczęśliwa ,że nie muszę iść do szpitala przynajmniej na razie ;)

Uff, zdrowia zycze!

A coo zahodowalas w nerkach?

Jakies perly czy piaseczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłam się późno,a przebudziłam przed budzikiem,zdziwiona, ale wyspana.Kawa smakuje doskonale.Za 40 minut budzę mojego Skarba do szkoły,wcześniej muszę przygotować kanapki i śniadanie.mam więc chwilkę na pyszną kawę i buszowanie w necie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...