Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mija kolejny dzień na szteli...mimo tego, że jakiś nudny dziś, to ja się nie nudziłem....zawsze sobie jakieś zajęcie znajdę....bo tu mam aż nadmiar czasu wolnego....Jak zmiennik przyjechał, to się go pytałem, co z pauzą w dzień ( agencja mówiła 2 h dziennie,a konkretne pory do ustalenia z rodziną). On mi machnął ręką i powiedział..nie pytaj się wcale rodziny....bo tu się tylko zanudzisz....wtedy opowiedział mi o porządku dnia. Jak  2 godziny dziennie się zajmuję dziadkiem, to wszystko. Tyle go widzę. Reszta czasu to moje wolne....Już takiej szteli z pewnością mieć nie będę...w dodatku przy bardzo dobrej kasie do jednej osoby. 

Życzę Wam spokojnej i miłej nocy, moi drodzy :love:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Mija kolejny dzień na szteli...mimo tego, że jakiś nudny dziś, to ja się nie nudziłem....zawsze sobie jakieś zajęcie znajdę....bo tu mam aż nadmiar czasu wolnego....Jak zmiennik przyjechał, to się go pytałem, co z pauzą w dzień ( agencja mówiła 2 h dziennie,a konkretne pory do ustalenia z rodziną). On mi machnął ręką i powiedział..nie pytaj się wcale rodziny....bo tu się tylko zanudzisz....wtedy opowiedział mi o porządku dnia. Jak  2 godziny dziennie się zajmuję dziadkiem, to wszystko. Tyle go widzę. Reszta czasu to moje wolne....Już takiej szteli z pewnością mieć nie będę...w dodatku przy bardzo dobrej kasie do jednej osoby. 

Życzę Wam spokojnej i miłej nocy, moi drodzy :love:

Zaczynam odliczanie, jakoś bez żalu. Rodzina wystawiła mi super referencje, ale póki co nie chce mysleć o powrocie, padła taka propozycja.

Spokojnej nocy!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Udanego i radosnego dnia Wszystkim życzę .Wczoraj przyjechałam do domu w miarę szybko koło 18 byłam na miejscu ale zaraz zasnęłam widziałam wszystko jak przez mgłę jak się na chwilę przebudzałam jak ktoś do mnie coś mówił potem to już chyba nie reagowałam obudziłam się nie dawno .Pozdrawiam wszystkich idę dzisiaj do lekarza zobaczymy co mi powie i co to za cholerstwo co mnie tak boli :)@lucyna.beata przyłączam się do picia porannej kawy chyba w Polsce jednak lepiej smakuje :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga @jolantapl.

bedzie oki...ja tak sobie mysle ze moze to tylko jakies nadwyrezenie?? moze jakos siie skreciłas nie w te strone stad ten bol...

ale co by nie bylo...dojechalas i to jest najwazniejsze

a kawa...? tak masz racje...u siebie smakuje najlepiej

milego urlopiku...nie wiem na jak dlugo zjechałas 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lucyna.beata napisał:

droga @jolantapl.

bedzie oki...ja tak sobie mysle ze moze to tylko jakies nadwyrezenie?? moze jakos siie skreciłas nie w te strone stad ten bol...

ale co by nie bylo...dojechalas i to jest najwazniejsze

a kawa...? tak masz racje...u siebie smakuje najlepiej

milego urlopiku...nie wiem na jak dlugo zjechałas 

Chyba nikt nie zna lepiej własnego organizmu jak my sami ja już dawno postawiła diagnozę czy właściwą to się okaże jak tak to może za leczeniei ludzi się zabiorę O.o:haha: .A na ile zjechałam to sama nie wiem planowam pojechać na nowe zlecenie z końcem miesiąca a jak będzie to zobaczymy nie wiem też czy firma z której teraz wyjeżdżałam będzie mnie chciała zatrudniać dalej ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alicja09 napisał:

No nie żartuj, choroba nie wybiera.Celowo tego nie zrobiłaś. Tak też im powiedz,

hm powinni sami to wiedzieć :) zlecenie wykonałam chociaż sama się zastanawiam jak ja tego wyczynu dokonałam a teraz skupiam się na sobie ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Pożegnam się już dzisiaj :cześć:  Pijemy herbatkę, oglądamy super film, świece się palą, nastrój jest...:haha: Życzę wszystkim image.png.d00e8a30e8f278d5cdfc6c9aca3df502.png Tak więc, do jutra kochani :cmok:

 

Mam nadzieję ,że nie zapomnieliście o tych palących się świecach i chałupy nie sfajczyliście :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - nie wiem jeszcze co za oknem, pojdę po gazete do skrzynki to sprawdzę osobiście.W piątek moj podopieczny konczy 96 lat. Zdrowia będę mu zyczyła i to serdecznie. Wczoraj córki ustalały menu , nawet, nawet im wyszło. Ja tez dołoże rękę , zrobię jajka faszerowane łososiem i upiekę w czwartek sernik . Zrobię z polewa czekoladową. To juz trzecie urodziny podopiecznego na który będę. Jak ten czas leci .Dobrego dnia :serce:

całus.gif

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...