Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Królik uznał że jak zacznie opowiadać co się w domu dzieje jak Ciebie nie ma to nie zdąży do następnej Wigilii. xd:trele:

Albo nie dożyje następnej Wigilii :haha:jak coś piśnie :haha:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,,jeszcze też zdążę Wam życzyć Wesołych swiąt i super obżarstwa,,Inaczej spędzam święta jak dotychczas ,,ale sie cieszę ,że moje prezenty były udanymi prezentami dla moich cudownych wnuczek,,radośc się liczy i zadowolenie,,:serce::oklaski: Pierwsze święta gdzie ja naprawdę nic nie przygotowywałam,,dziwnie trochę,,ale tak musiało być i jest,, Wczoraj na wigilię bylam w restauracji,,no tyle jedzenia ,ze koniem trzeba byłoby być aby to zjesć,,ale poradzilam sobie a potem tańce,,po 12 godz w nocy  do domu ,,inaczej ale fajnie ,,ludzie są bardzo mili i atmosfera byla super,,Niemcy lubią się bawic ,,musze się pochwalić a co!! furorę zrobilam,,komplementów od bab usłyszalałm tyle ,ze hej,,,wszystko im sie podoba co ubiorę i co mam na sobie,,odróżniam sie od wszystkich,,damusia zjechała na Hiszpanię:oklaski:sukienek nabrałam to się ubieram,,słodziak zachwycony,,niech się tak dalej zachwyca,,,a dzisiaj wycieczka do fajnej miejscowosci,,nie ważne ,że daleko,,a miejscowosć zwie sie ,,Peniscola",,hahhaha nazwa super,,mówie do slodziaka ,,rozbieraj się do zdjęcia :oklaski: fotek mam sporo,,trochę czasu i wstawię,,też ,,za dużo mam juz super zdjęc,,bo codziennie gdzies wywozi mnie,,a to dopiero początek moich wojaży tutaj,,,buziaki ,,pozdrawiam wszystkich :serce::love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

Kochani. Póki mam w miarę Internet ściskam Was serdecznie w te święta jak najbliższą  rodzinę.   pierwszy raz i ostatni jestem w DE na Wigilii. Nigdy  więcej za żadne pieniądze.  Nic nie zastąpi  atmosfery świat w Polsce i przy bliskich, dzielenie się opłatkiem . Pasterka i nasze wspólne kolęd śpiewanie, a nawet spacery i wylegiwanie sie na własnym tapczanie w uścisku ręki najbardziej ukochanej osoby .  Tradycja to rzecz święta . Teraz to wiem na pewno . CHWILE SĄ  JAK MOTYLE (nawet  zimą  ). Każda  sekunda jest warta  zapamiętania  ( jak Bóg  da). Życzę  wszystkim ,aby czas w rodzinnej  atmosferze  płynął  wg waszych życzeń ,czas bił na waszą  korzyść  i  by pamięć  doskonała przy Was zawsze stała . Szacunku i uwielbienia  świata , bo wszystko "TO " jest bezcenne.

 

@Heidi

droga moja...ja ostatnie poltora roku bylam wpracy w swieta i moje dzieci sie zbutntowaly...powiedzialy dosyc i ja mialam dosc.. tym razem mowilam jasno i otwarcie ze na swieta wracam do domku...

wtedy pojawia sie problem kto mnie zastapi ale to juz nie jest moj problem....moze to egoistyczne ale...

masz racje trzeba cieszcy sie kazda cwhila jaka mozemy spedzic z tymi ktorzy dla nas as bliscy drodzy itd..

 

milego swietowania

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz napisał:

Witam, zapraszam na kawę i życzę dalszego miłego świętowania:):love:

images-3.jpeg.cf42973b3024eeba1814ae73462084b2.jpeg

I czas dalszego mojego urlopowania w pracy:choinka1:

Witam, dzięki za :kawa: @Łukasz:love:pychotka jak zawsze z rana, miłego urlopu w pracy, ja też urlopuje :love:miłego i spokojnego dnia wszystkim życzę 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Witajcie kochani :1007_hearts: Nie zdążyłam napić się z wami :kawa:.....siedzę u dentysty.....Buziulka spuchła mi jak balon. I teraz czekam na ratunek...ale poczęstuję się jak wrócę...mogę? :donos:

Tak tylko po wyrwaniu 2 godziny musisz odczekać ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

siedzę u dentysty.....Buziulka spuchła mi jak balon. I teraz czekam na ratunek

Pyzata jesteś jednym zdaniem. Współczuję serdecznie. Przerąbane masz. A miało być tak pięknie w te święta .  Empatia jaką posiadam pozwala mi czuć ból jaki tobie doskwiera.  Dla Ciebie  dziś  będę  jesc tylko okruszki.może być? Lepiej już tobie ?

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Jedni u lekarza, inni czekają na wizytę.

Jedni się pakują na wyjazd a inni na powrót.

Jedni pracują a inni urlopują.

Jedni się objadają a inni poszczą.

A ja sobie fajną czapkę machnęłam. :d

 

A nasze zamówienia to kiedy zrealizujesz? Kiedy jedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...