Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

U mnie wszystko zrobione. No, prawie wszystko bo studzi się mięsko do galarety i jeszcze tylko serniczek i pierogi. Dzieci ozdabiają pierniczki. :d

Makowce urosły mi takie ogromne że aż strach. Ale nie popękały. :oklaski:

Musisz opatentować ten przepis z maślanką :haha::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry życzenia to ja juz składałam ale nie zaszkodzi powtórzyć. Wesołych Świat :). W domu nie mam czasu na czytanie wpisow a co dopiero na same wpisy.Dorwalam się do tableta na moment. W środę powrót do pracy to i czasu przybędzie. Wytrwania w te świąteczne dni życzę tym w pracy.A tym w domu zwolenia obrotów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zacznę się pakować . W zasadzie to nie mam wiele do zabrania, wszystko zostało na szteli . Pogoda okropna, wieje i brzydko , szaro , brudno . 

Zapraszam na kawke jutro z rana z ochotą zasiądę z Wami do stołu. Ostatnio miałam jakąs załamke. Ale  krótka wizyta w domu ustawiła mnie do pionu. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Widzę, że dzisiaj @erika ma dyżur w kuchni, zatem częstuję się świąteczną  :kawa:, siorbię, głośno ze smakiem.....ale po wczorajszym obżarstwie za śniadanko, póki co, dziękuję :haha: Najpierw niech się strawi....:oops: Wesołych Świąt kochani 5a409155e1675_BNchoinkasrebrna.gif.c6a8adba8ca2f213a5300345468ee429.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

@Mirelka1965to podeślij mi trochę śniadanka:love:, bo u mnie skromnie. 

Na co masz ochotę? U mnie nie ma wariacji śniadaniowych, bo szykujemy się do obiadku i dopiero będzie wariacja :haha: A potem druga...kawowo-deserowa....Niemniej jakieś sałatki podeślę :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dwie osoby z zapaleniem oskrzeli i dwie zasmarkane. Tylko ja okaz zdrowia.

Babcia musi na posterunku trwać i bandą szpitalników się opiekować :donos: :haha: A mnie dopadł dzień przed Wigilią ból zęba :smutek: Łykam tabletki, ale jak długo wytrzymam, to nie wiem...znalazłam pogotowie stomatologiczne, jakbym nie dała rady dłużej wytrzymać....Małżonek przyjechał podziębiony...to wszystko Twoja wina @Maria Jolanta :lanie: Jechałaś innym busikiem, nie zaopiekowałaś się biedaczkiem i teraz ja mam kłopocik :donos: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Małżonek przyjechał podziębiony...to wszystko Twoja wina @Maria Jolanta :lanie: Jechałaś innym busikiem, nie zaopiekowałaś się biedaczkiem i teraz ja mam kłopocik :donos: 

Nie trzeba było być tak pazerną i zazdrosną i wysłać Małżowinka moim busikiem. Już ja bym się nim zaopiekowała. :szydera::szydera::trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Nie trzeba było być tak pazerną i zazdrosną i wysłać Małżowinka moim busikiem. Już ja bym się nim zaopiekowała. :szydera::szydera::trele:

Ja pazerna?!!! :szok: Z odpowiednim wyprzedzeniem proponowałam...ale ty jakaś zakręcona....wolałaś wcześniej wyjechać, zamiast bidulkiem się zaopiekować :grzmotnąć: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...