Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja "nas" znalazłam w tym roku i od 17 sierpnia świat nabrał barw :tak2: I życie na obczyźnie już nie jest takie straszne...i mam wspaniałych ludzi obok siebie, którzy rozumieją co ta praca znaczy, którzy poklepią po ramieniu jak trzeba, ale i trzasną po łbie gdy się należy....bywaj z nami, klep z nami, a to wszystko będzie też twoim udziałem :hura: 

No no no co Cię tak wzięło od rana  na cukrowanie ?:haha::hura::cmok:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zastosuj nową metodę na podryw.....samotna sierotka, przez łazienkę pognębiona, przez los opuszczona...faceci lubią panie potrzebujące opieki, takie bluszczyki....więc rób za bluszcz :haha: I szerokiej drogi :cześć: 

A skąd Ty to wiesz?>:( i mam nadzieję,że to nie była aluzja do mnie >:(:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

No i nie zrobię się na u-bóstwo. Kosmetyki pochowałam a łazienka zajęta. :(

Chyba nie mam szans na zaczepianie facetów bo w trąbę dostanę. :szydera::trele:

Fakt, zazwyczaj faceci lepiej widzą niż myślą, mimo to nie trać wiary:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz napisał:

1bozka :dyskusja::dyskusja::dyskusja:  tylko powiedz, kto jest kto, who is who  ? :szydera:  bo ja wiem:cool:

wiesz tak rozkminiam ktory to Ty jestes bo Mirelka to wiem to ta w srodku jolanta obok niej ,Maria jolanta wydsje mi sie,ze ta usmiechnieta a Ty to nie wiemO.o  dziewczyny pomozcie opiszcie prosze jak wyglada nasz kolega:|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Łukasz napisał:

1bozka  Od lewej maria z jolantą i jola z pl, dalej mirelka,violka i lucyna, dalej blondi,  ja i bozka :hura:

A @Heidi, @erika, @sayonara 52, @Serenity też tu są, i kryją się za naszymi plecami, nie wychylają się za dużo.... jak cicho-ciemni, przy czym nacisk kładziemy na cicho, a nie na ciemni :haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 1bozka napisał:

wiesz tak rozkminiam ktory to Ty jestes bo Mirelka to wiem to ta w srodku jolanta obok niej ,Maria jolanta wydsje mi sie,ze ta usmiechnieta a Ty to nie wiemO.o  dziewczyny pomozcie opiszcie prosze jak wyglada nasz kolega:|

Przystojniak,  ciacho....:zwyciezca: A teraz szukaj....:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A @Heidi, @erika, @sayonara 52, @Serenity też tu są, i kryją się za naszymi plecami, nie wychylają się za dużo.... jak cicho-ciemni, przy czym nacisk kładziemy na cicho, a nie na ciemni :haha:

Pamiętam, pamiętam....musiałem iść do dziadka i nie zdążyłem donieść stolików......witamy więc serdecznie, jeszcze agę1 i betty:) 

:dyskusja::dyskusja:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...