Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bobrze co za święta,a właściwie nie święta.I chyba dobrze ,że tak byle jak ,bo nie było mi przykro.Pdp wstał póżno,śniadanie skończył o 15 ,więc sobie poszłam w długą.Zajączek Wielkanocy bogaty był w kasę dla mnie.Obiadokolację sama zjadłam ,bo Pdp spał do 19.Potem natura wygnała go do klo i tam zeszła mu ponad godzinę.Jadł swoją obiado-kolacje o 21 h. Przed 22 skończył ,sprzątnełam po wszystkim.Dobranoc i koniec roboty.Pdp zapewne koło 1 w nocy ściągnie na górę.Ale już to nie obchodzi mnie.Powiedziałam ,że mogę mu pomóc do 22 .Wie o tym ,ale to dla niego za wcześnie.Proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylam w Ansbach, zmarzlam i zmoklam(to co wystawalo zza parasola zmoklo), bo chodzilam glownie po ogrodach przy rezydencji. Ciekawy ogrodek ziolowy zobaczylam, chociaz rosliny jeszcze nie ruszyly na 100%. Uczylam sie nazw z tabliczek, tez dobrze.

Potem podziwialam kwitnace cytrusy  w malej oranzerii. Cytryna kwitnie na bialo i grapefruit tez. A wielkie limony byly, ale odmiana hybrydowa a nie z natury jak w Sorrento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na szybko wszystkich tu zgromadzonych :d..meldujac ze kawka czeka

poniewaz od wczoraj mamy sporo jedzenia zapraszam do stolu ...ciasto pewnie tez sie znajdzie ...pamietajcie nie wyrzucamy jedzienia:ostrzegam:...zawsze mozna zrobic cos salatkowego albo tarte..o! chyba znow upieke ale to juz jak czasu wiecej bede miala i ochoty...bo jakos mi sie nie che...

ja niestey musze znikac bo jak napisalam taka praca...

ale pozostalym zycze milego spokojnego dnia ..niekoniecznie mokrego....chociaz tradycyjnie powinnismy czuc ze to dyngus..

dzisia spojrzalam na kalendarz...38...

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja. Coś nie mogę się dzisiaj pozbierać a warto bo dzisiaj na obiad sznycle z mięsa. Nie z mrożonki. :oklaski:

Zajączek mnie zaskoczył i dostałam koszyczek ze słodyczmi. NiestetY chyba się przejadłam bo jakoś nic nie umiałam w siebie więcej wcisnąć. :haha:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Trawa bielą zaciągnięta ...mgła , że świata nie widać , ale słońce gdzieś tam próbuje się przebić ....będzie ładnie ...

Maria Jolanta ...zajączek dla mnie też był łaskawy ...musi grzeczna byłam . Otrzymałam w prezencie pudełeczko czekoladowych jajeczek firmy "Milka " i ......prześliczne prymulki ....Zajączkowa tylko zakazała mi ich stawiać na stole w " salonie " , boo....PDP-ny mógłby se je podskubywać i podjadać ...No to stoją sobie w kuchni i gitarra .... U mnie w pokoiku miejsca brak , bo mam tylko szafkę nocną ( a ta mi potrzebna na inne szpargały ) i komodę na ktorej stoi 40'tv ...i też miejsca brak . Przynajmniej kuchnia na urodzie przybrała ....Co tam ...ważne , że zajączek o mnie nie zapomniał ....

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam i ja. Coś nie mogę się dzisiaj pozbierać a warto bo dzisiaj na obiad sznycle z mięsa. Nie z mrożonki. :oklaski:

Zajączek mnie zaskoczył i dostałam koszyczek ze słodyczmi. NiestetY chyba się przejadłam bo jakoś nic nie umiałam w siebie więcej wcisnąć. :haha:

Zdecydowanie sznycle z mięsa są najlepsze...

Witam serdecznie wszystkie miss mokrego podkoszulka i niech każdy ma dziś mokro...i pysznie.

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Paolo napisał:

Zdecydowanie sznycle z mięsa są najlepsze...

Witam serdecznie wszystkie miss mokrego podkoszulka i niech każdy ma dziś mokro...i pysznie.

Dzie Doberek :d oglądałam wczoraj do pózna jakis film i teraz ciężko głowę poderwać od poduszki,Pozdrawiam wszystkich,

wp_ss_20180401_0005 (2).png

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dzień dobry Roztomili Ludeczkowie ... Prawie wszyscy się chwalą ,że zajączek wielkanocny u nich był,to i ja się pochwalę .U mnie też był ,ale tylko raz w kuchni i tylko raz mnie wczoraj wkr....:szydera:,a potem pokicał z kuchni do siebie ( czytaj wyjechał dostojnie na rolsturze ) ,ale jeszcze nic straconego ,wszak " świętujemy" dzisiaj nadal.:haha:
  • Miłego dnia i spokojności życzę Mordecki Milusińskie.:cmok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...