Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Afryka napisał:

Mój Osobisty ma brodę i wąsy ...i teraz nie wiem ,dobrze to czy źle!?...ale ja go kocham z tym zarostem! :d

Och, cudza broda i wasy sa niehigieniczne, na pewno, ale Osobisty sprawdzony, to nic Ci nie grozixd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak tyglysek ....to kotecek musi być a nie kot .... z kajdaneckami koniecznie .

Ozeszzzz Baska, z kajdaneckami to tylko piesecek. Taki jeden, co kumpli mial i dlatego miauuuu...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Zaden tam kotecek ze szpitala dla wariatow.  To porzadny obywatel. Kajdanecki moze ma, nie zdradzil mi tej tajemnicy, ale zapewne z sexshopu, nie zawodowo:d

A kaj Ty go sprawdzila, he?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Och, cudza broda i wasy sa niehigieniczne, na pewno, ale Osobisty sprawdzony, to nic Ci nie grozixd

Jestem śliczna,higieniczna,

Przy tym silna niczym tur...

Apetyczna także jestem jak rolniczy skup...

Apetyczna także jestem jak wąsaty mors...a to akurat  "majn man":d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Darekr napisał:

Proszę o podpowiedź jak mogę napisać do Moderacji, czy znaleźć jakiś dział "techniczny"

Dareczku ....dziewczyny otworzyły specjalny wątek " dla desantowców ' ....może tam drogę do Moderatora ujrzysz ....albo napisz jawnie swoje pytanie ..czy inne wątpliwości ...

Daruś ...nie chcę ...nie chciałabym podejrzewać Ciebie o jakieś podchody ...znowu . Tutaj nikomu to niepotrzebne ... Mam jednak nadzieję , że się mylę w podejrzeniach ...alee...zamiast Tobie to u mnie w głowie zapaliła się ta ..nooo...żaróweczka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:


Nie bylam pewna czy dobrze sie domyslam, no to zapytalam, pomyslalam, ze najwyzej po mysim uchu zarobie;))

Bardzo sie ciesze, ze jestes! W koncu gimnastyke bede mila z kim uprawiac;)))

 

OOOjejka za ospała po zimie ale co tam reka i noga poruszam hihihi ,ale nie bede naduzywac goscinnosci:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iskierka napisał:

OOOjejka za ospała po zimie ale co tam reka i noga poruszam hihihi ,ale nie bede naduzywac goscinnosci:d

Wiosna juz jest! Sport to zdrowie(byle nie ten do palenia)! Ale po obiedzie nie bede Cie meczyla, szczegolnie,ze sama dopiero dokonczylam konsumpcje;)))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dareczku ....dziewczyny otworzyły specjalny wątek " dla desantowców ' ....może tam drogę do Moderatora ujrzysz ....albo napisz jawnie swoje pytanie ..czy inne wątpliwości ...

Daruś ...nie chcę ...nie chciałabym podejrzewać Ciebie o jakieś podchody ...znowu . Tutaj nikomu to niepotrzebne ... Mam jednak nadzieję , że się mylę w podejrzeniach ...alee...zamiast Tobie to u mnie w głowie zapaliła się ta ..nooo...żaróweczka .

Mnie o "podchody"? nie przypominam sobie żebym ja robił kiedyś jakieś "podchody"

czy pisał do moderacji w jakiś prywatnych sprawach.

Dla Twojej spokojności - chciałem usunąć wątek który zdublowałem o nazwie "muzyka"

Pozdrawiam Cię

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dareczku ....dziewczyny otworzyły specjalny wątek " dla desantowców ' ....może tam drogę do Moderatora ujrzysz ....albo napisz jawnie swoje pytanie ..czy inne wątpliwości ...

Daruś ...nie chcę ...nie chciałabym podejrzewać Ciebie o jakieś podchody ...znowu . Tutaj nikomu to niepotrzebne ... Mam jednak nadzieję , że się mylę w podejrzeniach ...alee...zamiast Tobie to u mnie w głowie zapaliła się ta ..nooo...żaróweczka .

Dzięki za podpowiedż, już wyjasniłem sprawę z Moderatorem w wątku "dla desantowców"

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam. na :kawa: i :ciacho:

Dziś odpuściłam swoją pauzę, trzeba zrobić łóżko zmienniczce, bo przyjedzie późnym popołudniem. A ja wyjeżdżam jutro wieczorem z największym przewoźnikiem. Chcę jutro przekazać realnie obowiązki, niech się patrzy i się uczy:haha:to młoda adeptka Opiekunkowa

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...