Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, violka napisał:

Za chwilkę pikawka mi stanie na amen O.o Nasi grają z Koreą , cały czas prowadzili 2  0 , trzy minuty przed końcem Korea wbiła dwie bramki a leraz przed chwilką nasi dobili trzecią i WYGRALI :oklaski::oklaski::zwyciezca:

Ja oglądałam mecz Niemców i Brazylijczyków. Brazylia wygrała, mała rzecz, a cieszy ;).

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, makaroni napisał:

Dzis byl smutny dzien:płacz:. Pozegnalam sie z ludzmi z kick boxingu, dziewczyny zrobily mi super niespodzianke:love:. Wylot w piatek.

Może znajdziesz kiedyś zlecenie w pobliżu :) w dobie internetu możemy podtrzymywać przyjaznie :) nie smutaj sie , podjęłaś bardzo dobrą decyzję . Teraz będzie tylko lepiej . Trzymam za to kciuki :769_heart: Pomyślnych wiatrów i miłego wypoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, salazar napisał:

Ja oglądałam mecz Niemców i Brazylijczyków. Brazylia wygrała, mała rzecz, a cieszy ;).

Kurcze O.o nie wiem jak się do tego odnieść :) bo ja zawsze kibicuję Niemcom :$ No chyba , ze grają z naszymi ale to zmienia postać rzeczy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Darekr napisał:

O tej porze to ja się już zastanawiam, czy jeszcze warto się kłaść? czy już lepiej wstać?

No na pewno lepiej byłoby się kłaść, ale z kim :$

No ja sie z Toba nie poloze , bo zaraz busa mam.Mogles wczesniej zaproponowac , to bysmy sie razem polozyli))

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to  mnie kolezanka wyprzedzila...juz chleptam

pachnie w calym domu i dziekuje:cześć:

naszlo mnie dzisiaj romantycznie siorbie kawusie i ogladam stare dobre kino czyli "Pretty Woman"..

z perpspektywy czasu film naiwny ale jak bylo sie mlodszym...to oczy lzami byly zalane... ta moda, dwurzedowka u faceta poduszki w bluzkach u kobiet...

ech...az sie lezka roni...ze tyle czasu minelo juz premiery...cale....28 lat

 

milego dnia na reszte srody...pewnie to bedzie bardzo udany dzien i tego zycze nam wszystkim 

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...