Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To Wy sobie posiorbajcie,  a ja potańczę , bo partner nowy mi się trafił . Ach jakie pląsy, wygibasy. Wiem , że pora niewłaściwa, ale ja garściami radość czerpię, łyka kawy od kogoś ukradnę i dalej w tany. Będę robić dynu dynu do białego rana. Co zrobić jak mnie na słuchanie płyt zaprosi do pokoju ?

taniec małp.jpg

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

To Wy sobie posiorbajcie,  a ja potańczę , bo partner nowy mi się trafił . Ach jakie pląsy, wygibasy. Wiem , że pora niewłaściwa, ale ja garściami radość czerpię, łyka kawy od kogoś ukradnę i dalej w tany. Będę robić dynu dynu do białego rana. Co zrobić jak mnie na słuchanie płyt zaprosi do pokoju ?

:love:

No to dynuj, dynyj, ale może nie do białego rana, co? ;) Jak się ten przystojniak zmęczy, to zajrzyj tu do nas :love: A ja będę cię wypatrywać

59ea0a0e88569_samotna-kobieta-nabrzegu.jpg.a0746073a4c3fda6d70cffee85a52c6a.jpg

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

ok. zabiorę ze sobą  nowo poznanych przyjaciół. bądźcie przygotowane  :piwo::lody::drink::frytki::ciacho:. Trzeba b edzie ich tylko nauczyć  poloneza tańczyć, b o nieudaczniki jakieś są :( i pampersy ze sobą wożą 

małpy na taczce.jpg

Ja się wypisuję! :love: Mnie wystarczy, że pampersy starym zakładam! Nie, nie, nie.... Szukaj innych naiwnych ;) Dom starców i żłobek w jednym? :rozpacz: Ja za słaba istotka jestem by to udźwignąć na ramionkach mych wątłych :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

dzyń, dzyń czas kolacji zbliża się wielkimi krokami  moi mili . Brać ile kto udźwignie i w nogi....chodu...

kiełbasa.jpg

Ja podziękuję, padliny dzisiaj nie jadam, bo zmieniam zapatrywania :d Od dzisiaj wegetarianizm w moim domu panuje:love: I tak w charakterze obiadu były lody o smaku krówek ;), a w ramach kolacji spożywam chipsy ziemniaczane na tłuszczu roślinnym zapewnie smażone ;):cool: I niech ktoś powie, że zła ze mnie wegetarianka hi, hi, hi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka dla tych wszystkich  co gardzą naszym towarzystwem. Mogą w tajemnicy  dołączyć do lokalnych wędrowców i zamruczeć  razem z nimi :) . Na wypadek, gdyby odkryli w sobie talent nieprzeciętny mogą zgłosić się na casting, ponieważ szukamy solisty do załączonego zespołu. Adres: DE , Frankfurt, Róg Okrąglaka 13 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Piosenka dla tych wszystkich  co gardzą naszym towarzystwem. Mogą w tajemnicy  dołączyć do lokalnych wędrowców i zamruczeć  razem z nimi :) . Na wypadek, gdyby odkryli w sobie talent nieprzeciętny mogą zgłosić się na casting, ponieważ szukamy solisty do załączonego zespołu. Adres: DE , Frankfurt, Róg Okrąglaka 13 

 

Ja tam naszym towarzystwem nie gardzę, ale dzisiaj pracę biurową odwalałam, czyli dobrzekasiastej roboty szukałam :rozpacz: Skoro wychyliłam się do @Serenity o tych 200-ojraskowych banknotach, to nagle ich zapragnęłam w ilościach olbrzymich!!! :love: Mam nadzieję, że powód wystarczający podałam? To nie było olewactwo!!!:święty: Ja naprawdę ciężko pracowałam i stąd mój dzisiejszy wegetarianizm :$ No ale jak mówi Pawlak: Jaśku, nareszcie jesteś!!! :love: No to znowu jestem, chociaż sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

co ty piszesz? słomy my nie jemy :) @Mirelka1965 opanuj się proszę :d

małpa  smiech na sali.jpg

Wegetarianie jedzą, a ty sama mi dzisiaj w obiadowym wątku napomknęłaś coś o jakiś tam trawach w charakterze przypraw służących, błaha, ha, ha....:p Znaczy się ty też wegetarianka hi, hi, hi...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi nikt nikim nie gardzi, ani naszym towarzystwem, ani waszym.

i doskonale, że jesteście, i że jest @Mirelka1965.

po prostu czasem się pisze, a czasem się milczy i walczy o coś albo z czymś...

Wszystko ma swój czas pod słońcem.

Nikt nie musi cały czas pisać - tak myślę, bo ja robię sobie nieraz długie przerwy, ale wracam i mam nadzieję, że wiele innych osób z naszego dawnego grona jeszcze wróci.

     Jak miałam fajnego znajomego, który dzwonił do mnie 2x dziennie po 1,5 godziny to po 37 dniach nagle zamilkł prawie na amen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No ale jak mówi Pawlak: Jaśku, nareszcie jesteś!!! :love: No to znowu jestem, chociaż sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle? :cool:

Klonie mó, przyjacielu mój siądź przy mnie  na chwilkę, tylko nie za długo !!!  Szukanie dobrze płatnego miejsca to jak gra w totolotka. Moje ulubione liczby 3,7,14,29,33 ,46:$. Bierz je, robota jest twoja, ale pamiętaj kasa za robotę moja !!! :p

małpy klony.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Serenity napisał:

@Heidi nikt nikim nie gardzi, ani naszym towarzystwem, ani waszym.

i doskonale, że jesteście, i że jest @Mirelka1965.

po prostu czasem się pisze, a czasem się milczy i walczy o coś albo z czymś...

Wszystko ma swój czas pod słońcem.

Nikt nie musi cały czas pisać - tak myślę, bo ja robię sobie nieraz długie przerwy, ale wracam i mam nadzieję, że wiele innych osób z naszego dawnego grona jeszcze wróci.

     Jak miałam fajnego znajomego, który dzwonił do mnie 2x dziennie po 1,5 godziny to po 37 dniach nagle zamilkł prawie na amen...

No widzisz @Serenity? No widzisz? Dlatego że rzadko bywasz, to nie rozumiesz, że to nie o gardzenie chodziło @Heidi. To taki eufemizm, albo przenośnia, albo jakkolwiek inaczej kto woli :d A ona po prostu za nami tęskniła!!!! :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Klonie mó, przyjacielu mój siądź przy mnie  na chwilkę, tylko nie za długo !!!  Szukanie dobrze płatnego miejsca to jak gra w totolotka. Moje ulubione liczby 3,7,14,29,33 ,46:$. Bierz je, robota jest twoja, ale pamiętaj kasa za robotę moja !!! :p

małpy klony.jpg

Błaha, ha, ha.....:d:hahaha::love: I jak zwykle na mnie padło do roboty......:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No widzisz @Serenity? No widzisz? Dlatego że rzadko bywasz, to nie rozumiesz, że to nie o gardzenie chodziło @Heidi. To taki eufemizm, albo przenośnia, albo jakkolwiek inaczej kto woli :d A ona po prostu za nami tęskniła!!!! :serce:

Ww.moje myśli, moje słowa. @SerenityJa już sama ze sobą zaczynam pisać. Wybaczcie, że zębów nie umyłam. Uśmiech na dobranoc wysyłam

osioł śmiejący się.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dobranoc :)Spokojnej nocy i słodkich snów Wszystkim życzę :love::spioch:

Nie kumam?!!! i tyle?!!! Dobranoc?!! To ja na poprzedniej stronie z tęsknoty mord na sobie chciałam popełnić, a tylko dobranoc usłyszę?!!! :rozpacz::rozpacz::rozpacz: Pożegnać się z życiem w samotności muszę :rozpacz::rozpacz::rozpacz: TO chociaż mojego requiem wysłuchaj na dobranoc :rozpacz: Żegnajcie......do jutra!!!!:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...