Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podobno nasikać trzeba na zło(many) i wtedy  palec wygoi się  :) .i będzie  cudownie jak w bajce . Spróbuj :dxd. A tak w ogól pamiętaj, że do wesela zawsze wszystko sie wygoi :) . Dobranoc.  A....  to ma byc twój mocz !! pamiętaj !!! :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

tak !! jakieś palce trzeba pocałować :) . @Blondi starzeje sie nam. Wsparcie trzeba szykować. Chyba haluksy jej grożą 

Ozeszzz...Trza calowac zanim te haluksy sie pokaza, bo potem nie bedzie latwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i jest problem. Do kieliszka byli wszyscy, do całowania jeszcze nikt nie zgłosił się. Może jak @Łukasz jutro wstanie, to nadgoni robotę za wszystkich :d. W końcu nie pił !!! Coś może zrobić, to że król nie znaczy, że obowiązków nie ma !!!!>:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

No właśnie i jest problem. Do kieliszka byli wszyscy, do całowania jeszcze nikt nie zgłosił się. Może jak @Łukasz jutro wstanie, to nadgoni robotę za wszystkich :d. W końcu nie pił !!! Coś może zrobić, to że król nie znaczy, że obowiązków nie ma !!!!>:(

A skąd wiesz co @Łukasz dzisiaj będzie robił może właśnie dlatego nie pił :rozpacz::hahaha: więc na całowanie jutro to za bardzo bym nie liczyła:rozpacz::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... może do królewskiej komnaty zawitał  ? :d. No tak .... o następcy trzeba pomyśleć, bo przyszłość królewstwa zagrożona :serce:. No ,ale królowa to już powinna wiedzieć , w której komnacie być, jakie szaty przywdziać i.... buch pod pierzynę wskoczyć , bo giermek kamieni dziś nie rozgrzał co by w komnatach ciepło było :love:. Jakis poczęstunek np. :zielone_jabłko: dla króla przygotować i farbami na niebiesko pomalować :love: :love::love::love::love::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa....ak  już tv pod kołderką leży, pampersik w zapasie ( dla mnie tym razem) , bo z radości osikam się może :) . I pilota mam na wyłączność dla siebie, w domu wolno było mi tylko go potrzymać :) .Pa, pa ...., oby w kiełbasę się nie zamienił :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj już po kawce, po kąpieli i spacerku. Muszę dużo przemyśleć....

Ale dzień się budzi w kolorze słońca. Piękny poranek się zapowiada.

Wstawać imprezowicze !

 

Czy Ty robisz oprócz przemyślania i kombinowania robisz jeszcze coś innego?:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Już siorbię :kawa: spóźniona okrutnie :$ Na imprezkę się nie załapałam, Morfeusz nie chciał wypuścić mnie ze swoich objęć, no a ja nie specjalnie chciałam się z nich wyzwolić :d No, ale melduję, że już jestem! :d I nie powiem Wam, ćzy mgła za oknem, czy leje jak wczoraj, bo nadal żaluzje spuszczone mam i zasłony zaciągnięte :love: Udaję, że jest jeszcze wcześnie :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj już po kawce, po kąpieli i spacerku. Muszę dużo przemyśleć....

Witaj Maria, mam wrażenie, że Tobie najwięcej słońca potrzeba. Ranna kawa, kąpiel, spacer, przemyślenia.... To wszystko wskazuje na wielkie zapotrzebowanie na witaminę D3. Oddaję Tobie mój cały dzisiejszy przydział słońca. Pamiętaj, że jak coś w życiu nie idzie to trzeba trzasnąć jednymi drzwiami , obrócić się o 180  stopni i wejść w nowe drzwi, albo okno, albo inną szparę. Sprawdziłam na sobie. Działa !!! I nie ma się czego bać, trzeba tylko mieć oczy szeroko otwrte na nowe rozwiązania. 3mam za Ciebie kciuki :serce:. Do dzieła!!!! Życie jest wszędzie!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...