Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u nas tak wyszlo:$:$ i wiesz co dla mnie wiek nie gra roli :)wazne co jest w srodku w serduszku i jak siedogadujemy reszta sie nie liczy:)

Teraz, Łukasz napisał:

kinga, również go pozdrów ode mnie:love:

Dziekuje:) napewno pozniej bede z nim rozmawiec to sie ucieszy:hahaha:

Lukaszku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, agryppina44 napisał:

a tak mi się skojarzyło po twoim wpisie.... tak jakoś jest, że jeśli są różnice wieku, to najczęściej facet starszy... a ja muszę inaczej :hahaha: 

 

A takie ładne ,że wsadzę tutaj!! Dla tych co szybko znikają pod pieżynką,,,:spioch::serce::love::hahaha:

dobranoc ruchomy parka woda.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą mi się moja podopieczna leciutko popłakała że jutro wyjeżdżam, pocieszyłam ją że to pojutrze. :d

Mam nadzieję że nowa opiekunka szybko zostanie zaakceptowana ( myślę że bez problemu ) i wyjadę spokojna. W końcu jestem pierwszą jej opiekunką, więc naturalne że się obawia innej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem padnieta, dzien pelen wrazen:d goraco, trzeba sie wyprysznicowac  i ziusku:spioch: zycze Wszystkim spokojnej nocy,kolorowych snow buziolki kochani:serce::spioch:

Na pewno zaakceptuje:love: jutro jeszcze z nia porozmawiaj,zobaczysz bedzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jaki miałam wspaniały ,,,:love::serce: :love::hahaha: dzień ,,że nawet spać mi się nie chce-hahahha 

@Maria Jolanta bo za dobrymi opiekunkami płaczą babcie i dziadki też,,normalne to jest u nich,,:serce:mają też serca,,widzisz jak leci ten czas szybciutko,,nie myśleć a zleci piorunem:hahaha: 

38 minut temu, jolantapl. napisał:

Zdradż nam tą tajemnice jak ty to wszystko ogarniasz:):serce:

Jutro może po trosze,,,zdradzę,,:święty::serce::love:

 

38 minut temu, kinga napisał:

Jestes kochana obrotna:hahaha: i to sie chwali:)

No wlasnie nauczymy sie:d

Wy już dużo potraficie ,,,jestescie wielcy:love::serce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta a Ty już spakowana? chyba tak ,albo sie pakujesz,,u mnie chmurki są i jest bardzo fajnie,w sam raz na bieganinę od rana,a teraz dalej do roboty:płacz::hahaha: ,bo nikt za mnie nie zrobi,pa:love:

:lody: -wybieram śmietankowe,,czekoladowe dla  @jolantapl.,a truskawkowe dla @Łukaszka,,a całe zestawy :lody: dla pozostałych łakomczuchów lodowych:hahaha:

no nawet lodami rządzę:płacz: od rana:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, magdalenk@ napisał:

Jak tak sobie patrzę na te Wasze wiadomości, to stwierdzam, że w każdej umowie w obowiązkach opiekunki/opiekuna powinna być wpisana obecność na tym forum. Nastrajacie bardzo pozytywnie :d Miłego dnia wszystkim :love::d

@magdalenk@ a gdzie Ty jestes ,że Ciebie tutaj nie widzę? gdzie Ty się zakopałaś w tym De,,ale :hahaha: ,że ktoś się cieszy i ma też trochę radosci z tego naszego klepania,,,no wlaśnie te nastrajanie pozytywne ,,to jest to,te nakręcanie jeden drugiego i tak to się rozwija fajnie,,od razu dzien w pracy tak samo tanczy jak się klepie na forum,,hahhaha praca idzie w rytmie klepania:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...