Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myślę ,że wszystkie macie rację,ale jeśli ja coś zrobię czego nie maqm w umowie ,będą tego oczekiwać od mojego zmiennika,jeśli coś zrobię z dobrego serca  ,pomyślą ,że tak musi być itp.prawda myślę jest jedna ,pracujemy za kasę i robimy to za co jestesmy odpowiedzialni,wszystko ponad zemści się na naszym zmienniku albo na nas kiedyś w innym miejscu:dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Barbara48 napisał:

Zmienniczka nie musiala tego robic.

Ale Basiu,nie wszędzie tak jest:(Najczęściej jest niestety tak,że jak jedna myje to od następnej się tego samego wymaga:( Ja ,owszem,myję swoje okno,jak Kulka w przedszkolu-co oczy nie widzą itd.Firan nie piorę-zakaz firmy i córki PDP.Właściwie robiłam to tylko w jednym miejscu,gdzie miałyśmy umowę z rodziną i taki zapis.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, maras1 napisał:

myślę ,że wszystkie macie rację,ale jeśli ja coś zrobię czego nie maqm w umowie ,będą tego oczekiwać od mojego zmiennika,jeśli coś zrobię z dobrego serca  ,pomyślą ,że tak musi być itp.prawda myślę jest jedna ,pracujemy za kasę i robimy to za co jestesmy odpowiedzialni,wszystko ponad zemści się na naszym zmienniku albo na nas kiedyś w innym miejscu:dobrze:

O mój bobrze, już widzę tego cierpiącego katusze Twojego zmiennika, w którego siłą i przemocą piwo wlewają, bo poprzednik pił :d

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, salazar napisał:

O mój bobrze, już widzę tego cierpiącego katusze Twojego zmiennika, w którego siłą i przemocą piwo wlewają, bo poprzednik pił :d

wiesz salazar ,nie do końca ,robią ze mna różne podchody czy chciałbym  wrócić ,ale na razie o podwyżce nie ma rozmowyO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

W w ogóle nie ma zamówienia mojego, pieniądze poszly a zamówienie dalej czeka na zapłatę,, ale czytam ,że tak miało trochę ludzi identycznie jak ja i nie odzyskali kasy,

To normalne że mija trochę czasu zanim pieniądze zostaną zaksięgowane. Zawsze tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

wiesz salazar ,nie do końca ,robią ze mna różne podchody czy chciałbym  wrócić ,ale na razie o podwyżce nie ma rozmowyO.o

Ale co nie do końca?

Poważnie mówiąc, to szkoda, że tak krótko byłeś w Monachium, ale cóż, i tak pszenicznego nie pijesz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

Naprawdę obchodzi Cię moje zdanie? 

Nie chcę Ci forumowego image'u psuć ;) 

salazar,jestem tu nieco zagubiony,nikomu nigdy nie  robilem na przekór,ale poaznałem ciebie ,więc proszę rób jak ci odpowiada,i jest to tylko jedno zaproszenie dla ciebie   :dbo jesteś fajna,naturalna i po prostu miła

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, BabaJagusia napisał:

... "śnieg pada, śnieg pada - cieszą się dzieci

tu płatek, tam płatek-dużo ich leci..." 

               Na okoliczność tego co za oknem - przypomniało mi się kilka słów piosenki z przedszkola. ;)

                                    

A Ty bidulo w sandałkach :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, foczka63 napisał:

Najczęściej jest niestety tak,że jak jedna myje to od następnej się tego samego wymaga:( 

 

Oj, często tak jest. A często rodziny "podpuszczają". Mówią np. że X zawsze to robiła, a potem okazuje się, że guzik prawda.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Basiaim napisał:

Oj, często tak jest. A często rodziny "podpuszczają". Mówią np. że X zawsze to robiła, a potem okazuje się, że guzik prawda.

 

Pdp zahaczyła mnie o okna.Powiedziałam ,że nie myję okien.Muszę tą kwestię z synową uzgodnić,bo jak zapłaci to i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła "tubylka" na co tygodniowe sprzątanie. I powiem tak: widzę kolejną niemiecką(z krwi i kości!) sprzątaczkę i doopy nie urywa. Ogarnięty rynek a ulice szurnięte byle jak. I jakoś to domownikom nie przeszkadza. :o. Oczywiście:nie moje małpy itd.! 

Poskarżam się na swoją głupotę: przerwy spędzam w chacie-śnieg i sandałki. I pdp. co chwilę mnie do dupereli woła:mur:.       Dzisiaj basta-idę w sandałkach albo nie! Idę w klapkach na przerwę. Nawet po śniegu. Nie zostanę w chałupie i sosna! 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BabaJagusia napisał:

Poskarżam się na swoją głupotę: przerwy spędzam w chacie-śnieg i sandałki. I

Słońce ja myślałam że Ty żartujesz z tymi sandałkami :szok:, naprawdę nie masz żadnego pełnego obuwia ze sobą? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Pdp zahaczyła mnie o okna.Powiedziałam ,że nie myję okien.Muszę tą kwestię z synową uzgodnić,bo jak zapłaci to i owszem.

Jeszcze nigdy nikt na żadnym zleceniu nie zapytał się mnie czy umje okna ,posprzątam dom, lub czy wypiore firanki...nigdy nie zdarzyło mi się to. Haha chyba moja mina mówi sama za siebie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się poskarżę a co? Mąż mojej PDP jest w szpitalu i ona nie lubi zostawać sama ,a musi bo wiadomo zakupy, przerwa. Zawsze po powrocie zastawalam ją we łzach i cała w pretensjach do świata że mąż chory, że rodzine nie obchodzi i że sama.Nie pomagają tłumaczenia, no kompletnie nic . Kiedyś wróciłam z dużymi zakupami ,do Aldika jakieś 2 km Wiadomo tam i z powrotem  to już 4 , i torba zakupów.Otwieram drzwi zamordowana do granic możliwości, niezadowolona bo czemu tak daleko...i cisza żadnego płaczu nie słyszałam.Hmmm...po chwili babcia zobaczyła że jestem i w płacz ze swoimi pretensjami do życia.Wiec ja nie wiele myśląc położyłam się na sofie na przeciw niej i oczywiście swoje żale...że bolą mnie ręce od dźwigania,że daleko ,że nie mam tyle siły i że moja  rodzina daleko...Hmmmmmm.wiecie że przestała płakać, słuchała mnie .....a potem zapomniała że miała  płakać i narzekać.Ot czasem demencja nie jest zła:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, 1bozka napisał:

Jeszcze nigdy nikt na żadnym zleceniu nie zapytał się mnie czy umje okna ,posprzątam dom, lub czy wypiore firanki...nigdy nie zdarzyło mi się to. Haha chyba moja mina mówi sama za siebie

Dobra metoda z tą miną.A tu sama Pdp w sumie to powiedziała ,nie pytała mnie personalnie.Szczerze to tylko w swoim pokoju umyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, 1bozka napisał:

Jeszcze nigdy nikt na żadnym zleceniu nie zapytał się mnie czy umje okna ,posprzątam dom, lub czy wypiore firanki...nigdy nie zdarzyło mi się to. Haha chyba moja mina mówi sama za siebie

Ja miałam taką jedną.

Córka pdp co rusz nagabywała mnie o mycie okien. Jak niby mi się nudzi, o mogę okna pomyć.

A sporo tam ich było i duże.

Zima akurat była, to się tylko popukałam w czoło.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...