Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Zostałam celowo wpuszczana w kanał przez panią! kierowniczkę tego adresu. Nic to-już wiem co i jak. 

Zastępstwo szybciorkiem  przeleci i sosenka:tak2:

Kanały są najgorsze,ale tak jak sobie pomyślimy ,jak innym pasuje w pracy w takich warunkach  i wracają na te miejsca ,:szok: ja takich podziwiam,  Wiem ,że moglo byc jeszcze gorzej i też nie jedna z nas ,powie ,,wytrzymam te 2 tygodnie czy 4 tyg, i spierda...m stąd i w życiu  tu nie wrócę,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Uprzejmie donoszę, że u mnie pada śnieg. Życzliwa:cześć3:

Sandałki, klapki i kurtka p/deszczową na wyposażeniu. Czyli bez zmian. Tak jak wcześniej się "chwaliłam" :hura:

 

 

Już nic nie donoś, :szok: bo po śniegu przychodzi słońce , więc czekaj spokojnie , a potem klapki ubieraj,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A ja też donoszę, zamówilam 2 sukienki , wpakowalam już w koszyk i myślę,,kupić czy nie kupić, tyle mam ich ,,:hura:

Kupic! Jasne ,ze kupic!

Mnie sie spodobala jedna ,oczywiescie dzinsowa, ale zmieniam nr telefonu i nie podalam w banku i guzik z moich internetowych zakupow!

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do sprawy koszenia trawy.

skoszona:mur:,noz coz dalo sie raz palec, wzieli cala reke.

Zmienniczka skosila.

Babka skarzyla sie, ze ja tego nie chcialam robic, 

i tu duzy plus dla zmiany:

Uswiadomila babce, ze nas obowiazuje 8 godzinny dzien pracy i nie mamy w umowie koszenia trawy!

Chociaz tyle.

Tylko czy ta zapamieta?

A! I chciala,zeby wyskubac jej wloski (chyba kudly!) z brody.

Zabronilam.

ale czy poslucha?

Ja zawsze odrzucalam ta niemoralna prozpozycje.

Nikogo nie bede skubac.

sobie tez nie skubie, tylko ide do kosmetyczki.

Przy moim szczesciu, wyrwalabym babce szczeke, brode i mialabym za swoje.

Nima bo zima.

zyjemy w 21 wieku, sa takie instytucje

,i metody wosk, laser ,ze  nie bede narazac babki na urazy i uszczerbek na urodzie.:haha:

A poza tym dla mnie to jest bleee.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy Niemcy jak o cos chca zapytac , to musza krazyc?Syn mojego PDP zapytal mnie czy znam jakas Polke w tej naszej miescinie.Skad mam znac jak nie latam po wsi.No , to moze znam w sasiedniej? Do sasiedniej chodze na stacje benzynowa po papierosy .I juz myslenie moje sie wlaczylo! Z nikim nie rozmawiasz jak masz wolne? - kolejne pytanie.moj niemiecki nie jest na tyle dobry zebym w rozmowy sie wdawala i on o tym wie.I drazy o ten czas wolny i Polki.Wybawil mnie PDP ,bo zachcialo mu sie siusiu i musialam zaprowadzic go do kibelka.Po powrocie syn wreczyl mi nr dziewczyny ,ze slowami ,to jest Polka jakbys chciala pgadac,sptkac sie...

Edytowane przez alina0610
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

A! I chciala,zeby wyskubac jej wloski (chyba kudly!) z brody.

Zabronilam.

ale czy poslucha?

Ja zawsze odrzucalam ta niemoralna prozpozycje.

Nikogo nie bede skubac.

sobie tez nie skubie, tylko ide do kosmetyczki.

Przy moim szczesciu, wyrwalabym babce szczeke, brode i mialabym za swoje.

Nima bo zima.

zyjemy w 21 wieku, sa takie instytucje

,i metody wosk, laser ,ze  nie bede narazac babki na urazy i uszczerbek na urodzie.:haha:

A poza tym dla mnie to jest bleee.

 

Sayonaro, wiem, że teraz szalejesz estetycznie i upiększasz się (prawie) po całości, ale granice jakieś są :D. 

Nie będę się czepiać (a normalnie chyba chętnie bym się czepiła ;)), ale że mam leniwą, olewającą świat niedzielę, więc z bogiem :D 

Edytowane przez salazar
Myślałam o używaniu mózgu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, alina0610 napisał:

Kupic! Jasne ,ze kupic!

Mnie sie spodobala jedna ,oczywiescie dzinsowa, ale zmieniam nr telefonu i nie podalam w banku i guzik z moich internetowych zakupow!

 

I kupiłam nic za 52 euro, Dokonałam płatności kartą bankową. Pieniądze z konta POBRANO. Tuż po wyjściu z transakcji przelewowej pojawiło się na chwilę okienko z informacją, że ilość pozycji w koszyku moich zamówień uległa zmianie i że zamówienie zostało anulowane. NIe widać go na stronie Wish. Jest tam jedynie mój "koszyk", nadal z 3 przedmiotami,  za cenę 52 euro,,,i pisze teraz zamów i zapłać-kuż...a ile razy mam płacić? nie mam zamówienia a pieniądze weg z konta,  ale transakcję dzisiaj zrobiłam,szukaj wiatru w polu, zadzwoniłam do banku ,ale ,ze płatnośc kartą to nic nie mogą zrobić, przeżyję te 50 euro,ale więcej żadnych zakupów, będę pisać o zwrot tej kasy , już wysłalam z 10 meili, zobaczymy ,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi  jak rozumiem , sprawdzilas na koncie , ze masz zaplacone .to masz potwierdzenie,ze dokonalas zakupu tych rzeczy na stroonie internetowej.Poczekaj do jutra,moze ta strona ma tak ustawiony program ,ze w dni wolne nie dziala.nie bardzo sie znam na tym.Ale wiem,ze moja siostra tak pare razy miala i pozniej bylo wszystko ok.

Wyjasni sie,zobaczysz!Buziaki!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, alina0610 napisał:

@Blondi  jak rozumiem , sprawdzilas na koncie , ze masz zaplacone .to masz potwierdzenie,ze dokonalas zakupu tych rzeczy na stroonie internetowej.Poczekaj do jutra,moze ta strona ma tak ustawiony program ,ze w dni wolne nie dziala.nie bardzo sie znam na tym.Ale wiem,ze moja siostra tak pare razy miala i pozniej bylo wszystko ok.

Wyjasni sie,zobaczysz!Buziaki!!!

W w ogóle nie ma zamówienia mojego, pieniądze poszly a zamówienie dalej czeka na zapłatę,, ale czytam ,że tak miało trochę ludzi identycznie jak ja i nie odzyskali kasy,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.04.2019 at 21:54, Blondi napisał:

To te okna byly aż tak zasmarkane?

Można tak rzec. Nie myte od 3 lat :szydera:. Zajęło mi to 15 minut, więc się nie napracowałam.A propos sprzątania to powiem tyle: zawsze po przyjeździe na miejscówkę następnego dnia sprzątam swój pokój. Przez miesiąc lubię mieszkać czysto. Potem, owszem, podczas gotowania obiadów - o ile jest syf w kuchni - sprzątam ją ze względów "sanitarnych" - nie chcę aby mi jakaś pajęczyna do garnka z sufitu spadła. Ale nie myję w środku szafek etc. To uważam, należy do "królowych miejscówek" (jak im syf odpowiada, to mi też nie przeszkadza).  Ja mogę przez miesiąc używać 2 wyczyszczonych przeze mnie garnków, jednej patelni i kilku talerzy. Te domy starych ludzi są na ogół bardzo brudne. Co tydzień odkurzam i ścieram kurz w pomieszczeniach, z których korzystam wspólnie z PDP. Nigdy nie sprzątam strychów, piwnic i pomieszczeń nieużywanych. Drzwi zamkniętych nawet nie otwieram - nie interesuje mnie, co się mieści za nimi.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że nigdy nie trafiłam na stelę, gdzie pod sufitem nie wisiałyby girlandy pajęczyn, albo pod łóżkiem babki nie słałby się "dywan" z kurzu. A ja, tam gdzie przebywam, muszę czuć się dobrze. Ot, wszystko. A poniżej dołączam fotki - ciekawostki z różnych stel. Proszę nie krytykujcie nadmiernie zmienniczek, które piszą, że posprzątały. Być może czuły taką potrzebę. Ostatnia "kierowniczka" spytała mnie, co robiłam, że w naszej łazience tak ładnie pachnie... heh, po prostu... przeleciałam właśnie podłogę mopem...

fotka 1- okno z "mgłą" (pogoda była piękna bez żadnej mgły); fotka 2 i 3 - "dywan" z kurzu pod łóżkiem PDP; fotka 4 - woda z firanek z mego pokoju;

20190407_184806.jpg

20170522_092536.jpg

20170522_092542.jpg

20190413_205122.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@ewamarchewa ale syf , masakra jedna wielka, ja nie spotkałam ,aż takiego syfu nigdzie,, nic innego jak zachasać rękawy i chodz trochę  posprzątać , bo tak się nie da mieszkać, :przekleństwa: 

Blondi, na takich stelach to się nie da oddychać...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ewamarchewa napisał:

A prawda jest taka, że nigdy nie trafiłam na stelę, gdzie pod sufitem nie wisiałyby girlandy pajęczyn, albo pod łóżkiem babki nie słałby się "dywan" z kurzu. A ja, tam gdzie przebywam, muszę czuć się dobrze. Ot, wszystko. A poniżej dołączam fotki - ciekawostki z różnych stel. Proszę nie krytykujcie nadmiernie zmienniczek, które piszą, że posprzątały. Być może czuły taką potrzebę. Ostatnia "kierowniczka" spytała mnie, co robiłam, że w naszej łazience tak ładnie pachnie... heh, po prostu... przeleciałam właśnie podłogę mopem...

fotka 1- okno z "mgłą" (pogoda była piękna bez żadnej mgły); fotka 2 i 3 - "dywan" z kurzu pod łóżkiem PDP; fotka 4 - woda z firanek z mego pokoju;

20190407_184806.jpg

20170522_092536.jpg

20170522_092542.jpg

20190413_205122.jpg

Ja pi...e!

Edytowane przez alina0610
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewamarchewa napisał:

A prawda jest taka, że nigdy nie trafiłam na stelę, gdzie pod sufitem nie wisiałyby girlandy pajęczyn, albo pod łóżkiem babki nie słałby się "dywan" z kurzu. A ja, tam gdzie przebywam, muszę czuć się dobrze. Ot, wszystko. A poniżej dołączam fotki - ciekawostki z różnych stel. Proszę nie krytykujcie nadmiernie zmienniczek, które piszą, że posprzątały. Być może czuły taką potrzebę. Ostatnia "kierowniczka" spytała mnie, co robiłam, że w naszej łazience tak ładnie pachnie... heh, po prostu... przeleciałam właśnie podłogę mopem...

fotka 1- okno z "mgłą" (pogoda była piękna bez żadnej mgły); fotka 2 i 3 - "dywan" z kurzu pod łóżkiem PDP; fotka 4 - woda z firanek z mego pokoju;

20190407_184806.jpg

20170522_092536.jpg

20170522_092542.jpg

20190413_205122.jpg

Nie doczytałaś, że okien się nie myje i firanek nie pierze? I że pod łóżkiem też nie za głęboko, bo tego nie ma w umowie?

Edytowane przez salazar
;) dla jasności
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam jedno miejsce ,gdzie zasnąc ze smrodu nie mogłam, okna otworzyć bo zmienniczka jeszcze byla ,też królowa adresu, masakra jedna wielka, a jak tylko wyjechała nad ranem to ja okna na szerokośc , tak śmierdziały firanki i brudne okna, zero wietrzenia, po powrocie królowej też miałam zapytanie,,co Ty zrobilaś ,że tutaj tak pachnie, w naszym pokoju, "  no co? gówno chcialam powiedzieć, ale byla tak miła i tak dziękowała ,że tylko powiedzialam ,że tutaj był syf,,,:przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie z tym sprzataniem.

Jestem niby królowa adresu ale korona mi z glowy nie spadnie jak raz w roku po zimie umyje okna i wypiore firanki. 

Z reguly robie to przed wielkanoca, oczywiscie jak juz jest cieplo.

W tym roku zrobila to moja szefin bo ja pojechalam wczesniej. 

Zmienniczka nie musiala tego robic.

Oczywiscie przed wyjazdem dom posprzatalam. 

Zreszta sprzatam systematycznie wiec za duzo roboty nie mialam. 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...