Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, alina0610 napisał:

a ceny?Bo ja tylko edeke mam w poblizu to tam tez nozna kupic¿

 

w edece kilka gatunków singla dostaniesz ,ceny od ok.30e,za lepsze do 80-90,ale jest dużo specjalnych sklepów z alkoholem i tam jest naprawde szeroki wybór,jedno jest wazne najlepsze są-SINGLE MALT-to znaczy nie mieszane z jednego rozkładu,mają zupełnie inny smak niż popularne  johnnie walker albo ballantine,ale jua po pierwszym użyciu zobaczysz różnicę,życze powodzenioa w piciu:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

... tak bym się na coś poskarżyła...:smutek:

Ja też... Tak ogólnie na garbate życie :papieros:... Normalnie nietomna jezdem, nie mogę zatrybić, chyba się starzeję, wczorajsza jazda dała mi do wiwatu. Dobrze, że tu bez spinki, bez natrętnej rodziny, bo dzisiaj bym gryzła. Tyle dobrego, że obiad tylko przygrzać, bo zmienniczka nagotowała na dwa dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Afryka napisał:

Normalnie nietomna jezdem, nie mogę zatrybić, chyba się starzeję, wczorajsza jazda dała mi do wiwatu.

Mam to samo od jakiegoś czasu,szczególnie jak do domu wracam.Zanim się ogarnę i dojdę do siebie to mi ze 3 dni zajmuje.SKS jak nic:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

@Teresadd obawiam się, że to klimakterium nadchodzi:haha:

A tak serio, to u Twojego dziecka w ankiecie jest mowa o czymś takim. 

 

Klimakterium już nadeszło,a na wywiad z córką jeszcze czekam .Oj pożalę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chciałbym się komuś troche wyzalić. Mam obecnie taką sytuacje. Od niedawna jestem na nowej szteli z małżeństwem strasznie marudnym i niezadowolonym ze wszystkiego. Wszystko co robie jest zle, ale gdy pytam sie o konkrety to nic nie mówią. Dbam o nich normalnei i robie wszystko co zawsze sie robi na szteli. Rozmawiałem z ich rodziną i oni powiedzili mi, że dziadkowie tacy po prostu są i zawsze są niezadowoleni obojętnie kto przyjedzie. Przestałem sie więc tym przejmować i robie tutaj swoje, ale to nie koniec. Dwa razyt na tydzien przychodzą tutaj pflegedinsi z czego jeden z nim to polak. Wyobrazcie sobie ze on zawsze pyta dziadkow szczegolowo jak ja sie tutaj sprawuje i zachowuje sie jakby mnei kontrolowal. Fakt ze on zna ta rodzine duzo duzo dluzej niz ja ale nei jest z nimi na codzien i nie ma kontaktu z ich rodziną. Wypytauje ich o rozne szczegoly i po pracy zostaje jeszcze na ploteczki jak nie ma mnie w pobliżu. Strasznie mnei to drazni bo to jest obgadywanie. Babcia nie ma pojecia jaki dzisiaj dzien ani o ktoej jest obiad dzodziennie a jak on ja pyta o cos to opowiada jakies bzdury ze np nie daje im jesc albo ze daje zimne jedzenie i ze jak wola to nikt nie przychodzi mimo ze ja jestem juz po 10 sekundach zawsze u niej. Dodatkowo ten gosc mowi do meni po niemiecku jakby coanjmniej sam czul sie juz niemcem :D Gdy jestem sam to mowi po polsku ale juz przy kims to zawsze po niemiecku, dziwne to zachowanie jest. Staram sie ogolnei nie reagowac i ychodzic jak oni przychodza ale straszniem nei to drazni ze msuza wszystko iwedziec, ta ich wscibskosc i komentowanie. Nawet nie umieja sie powstrzymac i na korytazu juz gadaja miedzy osba o domu. Duzo tutaj pflegedinsow sie przewija i lduzi ogolnie ale tylko ten jeden polak jest taki niesympatyczny. Co o tym sadzicie? :/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PanOpiekun napisał:

No wlasnie co spotkam polaka w niemczech to zawsze są jacys kurwi. 

 

 

2 minuty temu, PanOpiekun napisał:

No wlasnie co spotkam polaka w niemczech to zawsze są jacys kurwi. 

Taki pech.

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@PanOpiekun  są byli i będą kurewi,,nic innego jak olac takiego, nie jesteś tam na zawsze ,aby wytrzymac do końca zlecenia,a potem baj baj, 

To fakt bo zostaje jeszcze 2 tygodnie i spadam no ale msuialem sie tutaj wyzalic bo meni on strasznie irytuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ja to teraz mam coś takiego ,że gdzie nie jestem w jakims obcym domu to wyszukuje starocie ,jakaś też starcza choroba mnie łapnęla, strach mnie gdzieś zostawić bo przemaluje ludziskom full mebli jak mi podejdą wiekiem ,:haha:

Mnie jak wiekiem podchodzi, to też bym tak "przemalował", że ta joj!!!:hura:tak bym się wytarzał dosłownie!!!:szydera:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...