Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, alina0610 napisał:

Dzięki!!! Będę się odzywała!A nawet jesli noc nie napisze to z cala pewnością będę czytała tą stronę.Dobrej nocy!

Ja cierpię na brak snu.Brakuje mi go rano,tak do godz.9 pospać!

Na poskarżyjkach to mało się dowiesz :haha: My plotkujemy wszędzie indziej, ale tu najmniej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

No to masz trudny trochę start, ale jak nie chcesz zwiewać to znaczy, że sobie radzisz :dobrze:Oni są mało hojni, a czasami wręcz sknerowaci i sami sobie żałują. :haha:Pocieszę cię, że często posiłki miałam wyliczone, tzn. po ile plasterków, ile kromeczek, wagowo ile makaronu na osobę ile kartofelków itd. Normalna niemiecka praktyka :haha:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

@alina0610

Masz jak w jajeczku. Bez chodzenia za rączkę i okresu karencji. Koleżanki są bardzo, bardzo użyczliwe. A koledzy teeeż. :szydera:

I serwus :hura:

ciesze sie bardzo,ze omija mnie okres karencji! chwala Koleankom i Kolegom!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, alina0610 napisał:

ciesze sie bardzo,ze omija mnie okres karencji! chwala Koleankom i Kolegom!

Nie ma tu żadnego okresu karencji :d @LACH ma tylko taki sposób wyrażania, że czasami przydałby mi się tłumacz z polskiego na polskie :szydera: Wystarczy być normalnym, albo pozytywnie nienormalnym i wszystko w tym towarzystwie gra :d Opiekunkowo jest dla opiekunek i opiekunów, bo kto zrozumie opiekunkę tak dobrze jak druga opiekunka ? :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nie ma tu żadnego okresu karencji :d @LACH ma tylko taki sposób wyrażania, że czasami przydałby mi się tłumacz z polskiego na polskie :szydera: Wystarczy być normalnym, albo pozytywnie nienormalnym i wszystko w tym towarzystwie gra :d Opiekunkowo jest dla opiekunek i opiekunów, bo kto zrozumie opiekunkę tak dobrze jak druga opiekunka ? :)

No ,tak.ale z marszu lepiej sie poczulam,ze mam jakies ulgi w traktowaniu - jako nowicjuszka na forum.:oklaski:.Jako opiekunka mam prawie dziesiecioletnie doswiadczenie.Pracowalam w Hiszpanii.

Pozdrowionka!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, alina0610 napisał:

No ,tak.ale z marszu lepiej sie poczulam,ze mam jakies ulgi w traktowaniu - jako nowicjuszka na forum.:oklaski:.Jako opiekunka mam prawie dziesiecioletnie doswiadczenie.Pracowalam w Hiszpanii.

Pozdrowionka!

A to fajnie, to dlatego tak sobie świetnie radzisz :d Jak będziesz miała problemy z mentalnością niemiecką, bo mają swoją. to my tu od razu z wszelkimi radami :haha:Na ploty to do topiku Rozmowy przy kawie.., tam czasem trzeba się wciskać na siłę, ale tym się nie przejmuj.., tam witamy się rano i rozmawiamy gdy mamy chwilę wolnego czasu :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis moja Mama bedzie miec kolejna operacje na sercu .

Jestem roztrzesiona, (Mama jutro skonczy 88 lat)

Cisnienie od 2 dni mam 180,leb mi peka.

Chcialam jechac, ale siostra i syn  mowia,ze nie ma potrzeby.

Sama nie wiem,czy dobrze robie.

Niech ten dzien juz sie skonczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sayonara 52 napisał:

Dzis moja Mama bedzie miec kolejna operacje na sercu .

Jestem roztrzesiona, (Mama jutro skonczy 88 lat)

Cisnienie od 2 dni mam 180,leb mi peka.

Chcialam jechac, ale siostra i syn  mowia,ze nie ma potrzeby.

Sama nie wiem,czy dobrze robie.

Niech ten dzien juz sie skonczy!

Spokojnie, wszystko będzie dobrze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, NNNdanuta napisał:

przydałby mi się tłumacz z

zapytaj brata :szydera:

Zagwozdka:

Kierowca fiata ma brata,

ale brat kierowcy fiata nie ma brata. 

Kto jest kierowcą fiata? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Nie zmieni,to oczywiste,ale będzie.Operacja serca w tym wieku to nie to samo, co usuwanie kurzajki.Ja by pojechała.Tyle.

Wiem,  bo myśmy to ze dwa lata temu przechodzili ... Nas jest czworo i byliśmy wszyscy w kupie i było nam łatwiej. Może też byłoby jej łatwiej bo De jest sama. )))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...