Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Basiaim napisał:

Kiedyś u jednej pdp, niby zdrowej na umyśle zostałam posądzona o zakłócenia telefoniczne.

Ja rozmawiałam przez swoją komórkę, a babka miała rozładowaną słuchawkę stacjonarnego- rzekomo przez mój handy :szok: Tak zakłócał linie telefoniczne, że ona do syna nie mogła się dodzwonić.

Nawet, jak po chwili ładowania na bazie zaskoczył, to stwierdziła, że ja odłożyłam swój i wszystko już działa.

Potrafisz to jakoś zakwalifikować w sensie zmian chorobowych? Bo moja własnie tez ma z tym problem i nie rozumie, że telefon trzeba ładować raz na jakis czas :d i oczywiscie to przeze mnie się rozładował. Moja dotychczas na umysle mądra była. Z naciskiem na dotychczas :( 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Potrafisz to jakoś zakwalifikować w sensie zmian chorobowych? Bo moja własnie tez ma z tym problem i nie rozumie, że telefon trzeba ładować raz na jakis czas :d i oczywiscie to przeze mnie się rozładował. Moja dotychczas na umysle mądra była. Z naciskiem na dotychczas :( 

 Popsuła Ci sie pdp ? :( Moją nosi na razie tylko wtedy jak telewizor nie chce się włączyć, ale nie może zgonić na mnie bo ja się pilota nie dotykam. :| 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Basiaim napisał:

Kiedyś u jednej pdp, niby zdrowej na umyśle zostałam posądzona o zakłócenia telefoniczne.

Ja rozmawiałam przez swoją komórkę, a babka miała rozładowaną słuchawkę stacjonarnego- rzekomo przez mój handy :szok: Tak zakłócał linie telefoniczne, że ona do syna nie mogła się dodzwonić.

Nawet, jak po chwili ładowania na bazie zaskoczył, to stwierdziła, że ja odłożyłam swój i wszystko już działa.

:szok::szydera: to się nadaje do wątku z humorem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dodzisława napisał:

Potrafisz to jakoś zakwalifikować w sensie zmian chorobowych? Bo moja własnie tez ma z tym problem i nie rozumie, że telefon trzeba ładować raz na jakis czas :d i oczywiscie to przeze mnie się rozładował. Moja dotychczas na umysle mądra była. Z naciskiem na dotychczas :( 

Daleka jestem od "diagnozowania". Każdy jest inny.

Tamta moja pdp w każdym innym aspekcie funkcjonowała prawidłowo. Nie wiem, może to nieznajomość techniki, trudne do ogarnięcia dla ludzi, którzy z tym styczności nie mieli.

 

Obecny pdp jest pod wrażeniem mojego smartfona. Tego, ile różnych wiadomości się w nim mieści.

Wczoraj wyszukiwałam polską ulotkę jego antybiotyku. Zdziwiony, że konkretnie taka informacja w moim telefonie jest. Skąd ten telefon wiedział, że on taki antybiotyk dostanie?

Nie rozumie pojęcia internetu.Dla niego to jak stała, niezmienna encyklopedia.

A na umyśle totalnie zdrowy.

 

Aha, ładowania mojego telefonu też nie pojmuje. Myśli, że co jakiś czas wymieniam w nim baterie, jak w zegarze na ścianie np.

 

Ale domyślam się, że Twoja wcześniej to rozumiała, tak? 

 

Zresztą, widzę też takie lekkie uwstecznianie u mojego Taty. Sprawy wcześniej jemu oczywiste, teraz już takie nie są. 

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dodzisława napisał:

Potrafisz to jakoś zakwalifikować w sensie zmian chorobowych? Bo moja własnie tez ma z tym problem i nie rozumie, że telefon trzeba ładować raz na jakis czas :d i oczywiscie to przeze mnie się rozładował. Moja dotychczas na umysle mądra była. Z naciskiem na dotychczas :( 

Z tego co pamiętam to PDP ma coś 96 wiosenek?Nie możesz od niej wymagać ,zeby rozumiała wszystkie nowinki techniczne.W tym wieku człowiek ma naturalne prawo "popsuć się" na niektóre tematy...nieodwracalnie popsuć,bo tego nie da się naprawić.Przyzwyczaiłaś się ,że nie jest "popsuta" ,ale chyba nie zakładałąś nadzwyczaj optymistycznie ,że tak będzie do końca jej żywota?Niestety,przykro mi to mówić ,ale miała się juz prawo "popsuć"Mówiąc kolokwialnie .

Ja zawsze mówię,że dopóki Kulka się "nie popsuje" to będę tam pracować ,ale jak to nastapi to zmieniam lokalizację.Nie dlatego,że nie nadaję się do naprawiania a dlatego ,że nie mam ku temu żadnych ambicji.Lubię tę pracę łatwą ,lekką i przyjemną.W końcu jestem opiekunka a nie mechanik od ludzi:)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dodzisława napisał:

@NNNdanuta Popsuła. Po osmiu latach mi się popsuła :( A ja się nie nadaję do naprawiania, ani tym bardziej do egzystowania w popsutych okolicznosciach przyrody :( .

Taka nieprzewidywalność zaskakuje. A nie da się tego farmakologiczne naprawić? Pewnie nie - skoro wyjeżdżasz. Byłaś w świetnej-dla mnie- lokalizacji. Życzę Ci kolejnego, dobrego adresu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@Afryka Nie da się, przynajmniej nie z mojej strony. Czas pooddychać innym powietrzem :d 

A to szkoda. I tak to jest z planami, dlatego ostatnio planuję krótkodystansowo, na jedeno zlecenie do przodu. 

A w dupie, popraw koronę, pierś do przodu i "szukam nowej drogi, nowa będzie lepsza." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka Ależ Afryko, plany mojego pobytu u PDP az do jej zgonu, to były tylko dlatego, żeby jej przykrosci nie zrobic i nie opuścić przed śmiercią. Natomiast na robienie mnie przykrosci mojej zgody nie ma , więc umrze bez mojego towarzystwa. Ja to się tylko mogę z tego cieszyć, bo 8 lat to jest dużo za długo i nawet nie wiesz jak jak się cieszę, że nareszcie pooddycham innym powietrzem. Nowe perspektywy , nowe wyzwania, czyż to nie brzmi optymistycznie?

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Dodzisława napisał:

@Afryka Ależ Afryko, plany mojego pobytu u PDP az do jej zgonu, to były tylko dlatego, żeby jej przykrosci nie zrobic i nie opuścić przed śmiercią. Natomiast na robienie mnie przykrosci mojej zgody nie ma , więc umrze bez mojego towarzystwa. Ja to się tylko mogę z tego cieszyć, bo 8 lat to jest dużo za długo i nawet nie wiesz jak jak się cieszę, że nareszcie pooddycham innym powietrzem. Nowe perspektywy , nowe wyzwania, czyż to nie brzmi optymistycznie?

Podoba mi się twoje podejście :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dodzisława napisał:

Coś czuję, że teraz Poskarzyjki będą moim ulubionym wątkiem. Kurła jego mać, umarł mi akumulator. No umarł chyba na smierć. Nawet nie ma jak jechać po nowy. ebał to pies!!!!:rozpacz:

Jak mnie się to przytrafiło na obczyźnie, to zadzwoniłam do warsztatu we wsi i zamówiłam. Przyjechał Pan Mechanik, stary wymontował, nowy zamontował, zabrał stary do utylizacji i skasował parę euro więcej. Spróbuj zagrać Biedną Auslanderkę, może się uda? 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 Skarbie, ja muszę jeszcze sporo pozyć, bo na Kubę trzeba poleciec, do Tajlandii , na Zanzibar i do Wietnamu :d To z takich dalszych kierunków, a stres nie sprzyja długiemu życiu, więc nie mam wyboru :d:d , a raczej mam :d i wybrałam :d .

Nadal podoba mi się twój tok rozumowania :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...