Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałam  i w oczy rzuciła mi się jedna wypowiedź ktoś napisał ,"że nadgorliwe opiekunki są gorsze od faszyzmu"??????

Zastanawiam się od czego są gorsze opiekunki ,które donoszą i obgadują   koleżanki ,które załatwiły  im prace  na dobrej steli?????Może ktoś ma jakieś pomysły? .Może nawet to do sentencji by się nadawało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, hawana napisał:

To , ze Niemcy niewiele o Polsce wiedza to prawda taka sama jak ta, ze Polak, ktory nie wytknal nosa poza Polske nie wie nic o zagranicy.

Takie pytania o to czy mamy pralki automatyczne i zmywarki zadaja czesto podopieczni, ktorych trzeba juz inna miara mierzyc. 

PDP mnie nigdy o to nie pytali. Córki PDP owszem. Jedna pytała dosłownie o wszystko, ale ja czuło się zainteresowanie. Po prostu była ciekawa jak to w Polsce jest, jak żyjemy i jacy jesteśmy. Zero uprzedzeń, głównie ciekawość. Nawet jak chciała żebym coś robił inaczej, to nie było gadki, że w Niemczech jest ordnung, więc trzeba to i tamto. Zamiast tego było: mój tata lubi, jak... Niby drobna różnica, ale zupełnie inna atmosfera.

Nawet wnuk PDP wraz ze swoją żoną zaplanowali na przyszły rok urlop w Polsce bo jak stwierdzili, to jest tak blisko a nic o tym kraju nie wiedzą. Poleciłem Śląsk i Kraków :haha:

Córka drugiego PDP z kolei lubiła zadawać pytania, jak to jest w Polsce, ale na zasadzie, że teraz ci wyjaśnię głupawy wasserpolaczku, jak wygląda cywilizacja. Głupia motyka.

6 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Mnie bardziej smuci próba zmuszania nas do przekraczania kompetencji, albo ich przekraczanie przez opiekunki i opiekunów, w celu dowartościowania swego ego. Kazda kolejna osoba na takim zleceniu, ma delikatnie mówiąc, przechlapane. Bo i rodzinki przywykli do wykonywania pracy za pflegedienst, fusspflege, fryzjerke, ogrodników etc, oraz i sami podopieczni. A pózniej zdziwienie,że zamiast pomagania to sie trzeba wykazywac przy wszystkim cały dzień. 

Ja miałem to szczęście, że byłem pierwszy na obu sztelach. Inna sprawa, że jak za dodatkowe posługi oferowano dodatkowy pieniądz, to się zgadzałem. I tak nie miałem za dużo roboty, więc grzech byłoby nie przyrobić, jak dawali ekstra 50 €.

4 godziny temu, violka napisał:

Bardzo serio . Posadziła podopieczną na krześle toaletowym , wymacała odbyt i stwierdziła , że czuje kamień kałowy pod skórą , po czym zabrała się za wtykanie palca w tyłek . Na moje nieszczęście i szczęście babki , byłam w pobliżu .

Resztę dnia spędzę poszcząc...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, NNNdanuta napisał:

No muszę się poskarżyć :( Nie mam jeszcze zmienniczki na święta :o Znaczy jakiegoś skoczka bo ja wracam tu 5.stycznia, a moja zmienniczka 5. marca. Na grudzień miał być skoczek i go nie ma jeszcze :smutek:

Haha wiesz ja też muszę się poskarżyć bo ja jestem opiekunką hahaha na raz.:szydera::szydera: Ale nie na Święta ,nie na Sylwestra.Wlasnue jeżdżę na krótkie zlecenia ,ale nie wiem dlaczego ale zawsze wszyscy chcą żebym została,wróciła itd , itp.Mile ale muszę odmawiać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, INEZ napisał:

Poczytałam  i w oczy rzuciła mi się jedna wypowiedź ktoś napisał ,"że nadgorliwe opiekunki są gorsze od faszyzmu"??????

Zastanawiam się od czego są gorsze opiekunki ,które donoszą i obgadują   koleżanki ,które załatwiły  im prace  na dobrej steli?????Może ktoś ma jakieś pomysły? .Może nawet to do sentencji by się nadawało ?

No wiesz :) słyszałam o takiej jednej.Obgadała koleżankę,nawet prywatną korespondencję ujawniła na forum.Do dziś się wstydzi.Nawet pisze pod pseudonimem.Ale co zrobisz ,na świecie i takie typy są.Trzeba się z tym pogodzić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

No wiesz :) słyszałam o takiej jednej.Obgadała koleżankę,nawet prywatną korespondencję ujawniła na forum.Do dziś się wstydzi.Nawet pisze pod pseudonimem.Ale co zrobisz ,na świecie i takie typy są.Trzeba się z tym pogodzić :) 

No coś ty?? Tacy są właśnie wredni ludzie,nic na to nie poradzisz,trzeba uwżać z kim się zadaje. 

Dzień dobry w czarny piątek,dziś prawie nic nie upolowałam :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

No wiesz :) słyszałam o takiej jednej.Obgadała koleżankę,nawet prywatną korespondencję ujawniła na forum.Do dziś się wstydzi.Nawet pisze pod pseudonimem.Ale co zrobisz ,na świecie i takie typy są.Trzeba się z tym pogodzić :) 

holy  shit!!!!!!!:szok::szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

No coś ty?? Tacy są właśnie wredni ludzie,nic na to nie poradzisz,trzeba uwżać z kim się zadaje. 

Dzień dobry w czarny piątek,dziś prawie nic nie upolowałam :haha:

Ja też nic :( Teraz siedzę i zapycham smutki słodkościami ,może mi się humor poprawi:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

Ja też nic :( Teraz siedzę i zapycham smutki słodkościami ,może mi się humor poprawi:haha:

A ja jak zwykle nam szczęście do wyprzedaży.Kupilam sobie tu perfumke  Georgo Armanii Si....normalnie cudny zapach.Haha nie byłoby w tym nie dziwnego tylko że dałam za nią 85 funtów.....czyli 415 zł.W Polsce chyba mniej kosztuje. No ale Black Friday..To black

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

@Joy  tak? a to ciekawe ? jak słyszałaś to może więcej szczegółów bo wiesz ja taka ciekawska jestem no i jestem ponad 2 lata na tym forum ale nie pamiętam niczego takiego było to za twojej "bytności " ?

Poczytałam tutaj :) https://opiekunkaradzi.pl/temat/13690-wyjaśnienie-na-prośbę-moderatora/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

@Joy  to co ta osoba się ukrywa? ???

Teraz trzeba będzie wyjaśnić od kogo to słyszałaś i dlaczego na internecie rozpowszechniasz nie prawdziwe informacje :) nie martw się i takie przypadki się zdarzają ;)

Co chcesz wyjaśniać?Mówię co przeczytałam. Podałam Ci link i niczego nie rozpowszechniam,to jest tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tyle lat i jeszcze nie miałam nigdy problemu ze zmianą :( Zawsze myślałam, że jednak jest to naprawdę najlepszy moment żeby zacząć bo na święta wysyłają nawet ze słabym niemieckim ... A tu to już uważałam, że w ogóle bezproblemowo bo adres ma stałą obsadę, więc wiadomo, że nie jest ciężko. :|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta @NNNdanuta nie w tym problem ,że  jest ciężko czy nie jest ciężko ale  w tym ,że ma stałą obsadę :( ja bym nie pojechała a też jeździłam kiedyś na skoczka i powiedziałam ,że nawet na super miejsce bym nie pojechała na Święta i to jeszcze w miejsce gdzie nie miałabym możliwości wrócić.Nie martw się przecież muszą kogoś znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Joy napisał:

No wiesz :) słyszałam o takiej jednej.Obgadała koleżankę,nawet prywatną korespondencję ujawniła na forum.Do dziś się wstydzi.Nawet pisze pod pseudonimem.Ale co zrobisz ,na świecie i takie typy są.Trzeba się z tym pogodzić :) 

Zawzięte jesteście! >:( Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr.

wstyd - 19-fa2c9e9a057c7b6f12d198c7e11c8.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ivanilia40 napisał:

No coś ty?? Tacy są właśnie wredni ludzie,nic na to nie poradzisz,trzeba uwżać z kim się zadaje. 

Dzień dobry w czarny piątek,dziś prawie nic nie upolowałam :haha:

Ciekawa jestem co to jest to "prawe nic". :haha:

@1bozka licz w funtach, mniej wyjdzie. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...