Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tak nie potrafi zj...przepraszam,zepsuć relacji z koleżanką w Polsce,jak patrycja.Prosiłam ją o opiekę nad moim domem jak jestem w De.Palenie w piecach ze dwa razy w tygodniu,odbieranie poczty i takie tam.

Miała być u mnie w czwartek,nie była bo"ciepło na dworze,przyjde w sobotę".W sobotę"nie byłam bo na dworze ciepło,będę jutro".W niedzielę"nie byłam bo dzisiaj było ciepło na dworze"

Jednocześnie się zdenerwowałam i zrobiło mi się przykro,napisałam że"no kurcze obiecała być"

W poniedziałek zawitała do domu moja siostra(na codzień nie może zająć się moimi sprawami bo mieszka ķawałek drogi od mojego domu)temperatura:11°C.Napaliła w całym domu i przyjedzie w następną niedzielę napalić,zanim pójdzie na 6 rano do pracy.

Wczoraj pisałam do koleżanki z przeprosinami że się uniosłam.Odpisała że jest jej przykro i nie odbiera telefonu...a mi teraz jest głupio...

Musiałam się wygadać,a teraz wiadro pomyj poproszę...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Nikt tak nie potrafi zj...przepraszam,zepsuć relacji z koleżanką w Polsce,jak patrycja.Prosiłam ją o opiekę nad moim domem jak jestem w De.Palenie w piecach ze dwa razy w tygodniu,odbieranie poczty i takie tam.

Miała być u mnie w czwartek,nie była bo"ciepło na dworze,przyjde w sobotę".W sobotę"nie byłam bo na dworze ciepło,będę jutro".W niedzielę"nie byłam bo dzisiaj było ciepło na dworze"

Jednocześnie się zdenerwowałam i zrobiło mi się przykro,napisałam że"no kurcze obiecała być"

W poniedziałek zawitała do domu moja siostra(na codzień nie może zająć się moimi sprawami bo mieszka ķawałek drogi od mojego domu)temperatura:11°C.Napaliła w całym domu i przyjedzie w następną niedzielę napalić,zanim pójdzie na 6 rano do pracy.

Wczoraj pisałam do koleżanki z przeprosinami że się uniosłam.Odpisała że jest jej przykro i nie odbiera telefonu...a mi teraz jest głupio...

Musiałam się wygadać,a teraz wiadro pomyj poproszę...

Ale za co te pomyje? Szczerze? Ja też bym się wkurzyła. Obiecujesz to nie przewalaj. Zresztą przechodziłam podobną sytuację. Ktoś miał centralne odpalić. Ale bylo tak ciepło, że nie było potrzeba. A potem to już wydatki miałam...Rura była wzięła pierdyknęła.

 Tyle. Chodź lepiej na ciacho i kawę. Ocknęłam się to mogę ją zrobić:szydera:

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, to mnie sie nie podoba..

pop pojechala do kina z kumpelami.

I nie ma jej do tej pory.

A ja bym lulu chciala isc,

Wroci pewnie zasikana po uszy,mowilam ze wlozymy papmek.

nie!

To bedzie konfuzja jak bedzie wysiadac z taxi i zostawi mokra plame na siedzeniu.

I tak pojechaka w wilgotnych na rzyci spodniach,

Chcialam przebrac, ale tak sie jej spieszylo, ze stwierdzila,ze nie wie kto i jak (!) zamoczyl recznik, ktory lezy na siedzeniu rolsztura:kopara:

 

P_rzygotowalam kolacje, ale pewnie panie poszly cos przetracic.

Coz czekam,byle nie dlugo .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upiorny dzień w pracy miałam wczoraj a na dodatek jakieś głupie przeziębienie usiłuje mnie łapać za nos i gardło. Ale ja się nie dam i pogonie dziadostwo. Niech tylko aptekę otworzą :haha:

@sayonara 52 i jak marnotrawna podopieczna wróciła z wojaży ? 

Nie mam problemu w domu bo chałupa pełna ludzi. Nawet swoją sypialnię udostępniam więc jak przyjeżdżam to nocuję w salonie. Kocham wnuki ale z nimi w pokoju to ja bym się na pewno nie wyspała. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwirek ma problem z wydalaniem "odpadów "

Ogórki kiszone nie

Kapusta kiszona nie

Buraczki nie

Suszone śliwki nie

Owoce wszelakie nie

MOVICOL  TAAAAK

inny badziew apteczny TAAAAK

:przekleństwa:>:(

I tym sposobem ma parcie raz

..na dwa tygodnie

Pytam arzta A on...nic na siłę.. czekać 

 On Pije  herbatę do śniadania wino do obiadu piwo do kolacji..I nic więcej.. I na mówić go.. nie ma opcji..wróbelka siorbie  dokładnie to samo i tyle samo...

Dobrze ze szama zielone

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@lucinda najlepszy sposób to podając leki mówić że lekarz kazał popić całą szklanką wody bo wtedy lepiej działają. :haha:

Leków mu nie podam bo on mimo setki niemal na karku  jest logiczny..no i mam wróbelka który kica i pilnuje i kula.

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...